Како тумачите кад вас неки господин позове код себе кући (на кафу, филм...сокић...)?

Статистички, рекао бих да је нпр. 1 од 7 пута од мојих позива лепшем полу било радне акције, а обично смо лепо ћаскали, играли пасијанс или тако нешто.

Па, рек'о, да не грешим негде.
Igras li loru?
Pitam za drugaricu.
 
Gospoda mi nazovu dobar dan/zdravo/ćao, i pozdravljam ih na isti način.
Ne postoji situacija da mi se predlaže išta, pa ne moram ni da se bavim takvim dilemama, mada dileme zapravo i nema.
Nisam umišljena ili zamišljena... tačno znam ko sam i gde sam, i osećam da gospoda takođe vrlo dobro zna ko sam i gde sam.
Шта, не прилазе ти никакви удварачи?
 
Статистички, рекао бих да је нпр. 1 од 7 пута од мојих позива лепшем полу било радне акције, а обично смо лепо ћаскали, играли пасијанс или тако нешто.

Па, рек'о, да не грешим негде.

ako zoveš drugarice sa fakulteta ili škole onda je ćaskanje i pasijans, ako su neke NN žene onda ...?? kad se poraste mislim da se menja
 
Kako se menja, posto sam malo porastao?

manje je tako tih drugarskih veza tipa mladost, nekako se više definiše i ne mogu svi sa svima
kako se menja, ako zoveš neku ženu kod kuće, je l je zoveš na pretraživanje googla i beleženje rezultata ili na :per:
 
manje je tako tih drugarskih veza tipa mladost, nekako se više definiše i ne mogu svi sa svima
kako se menja, ako zoveš neku ženu kod kuće, je l je zoveš na pretraživanje googla i beleženje rezultata ili na :per:
Ne bi mi smetalo da bude belezenje rezultata.


Npr. 3 boda na domacem terenu.
 
Baš bih se naljutila da me zove na gajbu a da nije zbog toga 😃😃😃😃
E kada sam ucila višu skolu zvala sam po nekad po nekog kolegu da svrati. Bilo je očigledno u nasem odnosima i komunikaciji da i ne zovem zbog sexa. I nikad se nije desilo da se "nismo razumeli"
Imala sam nekoliko očiglednih poziva na koje se nisam odazvala.
Ali kada bi me jedan komšija iz zgrade pozvao tačno bi znala zašto me zove a jedva bih se suzdržala da ne odem.
🤭🤭🤭
 
Poziv na kafu, pivo - sok, je previše banalan... ali okej funkcioniše kod matorijih, znaš odma na čemu si, ali mislim da je perfidniji poziv ono što se kod omladine dešava i kako tumačiti recimo ako su studenti u pitanju, "dodji kod mene da učimo skupa/radimo seminarski" i sl.
 
Evo par začuđenih izraza lica na ovu moju izjavu
@Kažu "strani plaćenik" je čak i tužan.
Zašto?
Зато што је друштво до те мере научило да избегава директну комуникацију и прибегава шифрованим фразама које због тога постају двосмислене. Тако нпр. може да се деси да неко некога једноставно позове на пиће, кафу, шта год, а друга страна то схвати као позив на секс, или обрнуто.
 
Зато што је друштво до те мере научило да избегава директну комуникацију и прибегава шифрованим фразама које због тога постају двосмислене. Тако нпр. може да се деси да неко некога једноставно позове на пиће, кафу, шта год, а друга страна то схвати као позив на секс, или обрнуто.
Ali si zaboravio da se govori o mestu a ne šta se radi. Dakle, pitanje je bilo kod njega kući, a ne bilo gde. Ako te pozovem na kafu u kafić nije isto kao i kod mene kući. U međuvremenu, možda je to bilo nekada tako, ali danas se barem u Beogradu kod kuće zove nepoznata osoba samo ukoliko imate u vidu sex. Nije tako?

Postoje pravila, tam čak i na Tinderu pišu, bezbednog upoznavanja osoba. Jedno od pravila jeste to ne dogovarjte sastanak kod nekog kući već na javnom mestu. Za prvih par puta ili makar jednom. Da ne dužim dalje, nekako pozvati kući osobu suprotnog pola sa kojom se muvaš, a ne u kafić ili u šetnju itd je nekako jasan poziv. Sad, ako ti misliš drugačije, ne znam... morali bismo biti baš bliski online pa da ti poverujem :)
 
Ali si zaboravio da se govori o mestu a ne šta se radi. Dakle, pitanje je bilo kod njega kući, a ne bilo gde. Ako te pozovem na kafu u kafić nije isto kao i kod mene kući. U međuvremenu, možda je to bilo nekada tako, ali danas se barem u Beogradu kod kuće zove nepoznata osoba samo ukoliko imate u vidu sex. Nije tako?

Postoje pravila, tam čak i na Tinderu pišu, bezbednog upoznavanja osoba. Jedno od pravila jeste to ne dogovarjte sastanak kod nekog kući već na javnom mestu. Za prvih par puta ili makar jednom. Da ne dužim dalje, nekako pozvati kući osobu suprotnog pola sa kojom se muvaš, a ne u kafić ili u šetnju itd je nekako jasan poziv. Sad, ako ti misliš drugačije, ne znam... morali bismo biti baš bliski online pa da ti poverujem :)
Па не знам, сељак сам човек, не залазим у Београд. :D

Никад нисам упућивао позив на кафу у свом дому мислећи искључиво на секс, ал сад кад се присетим неких ситуација, могуће је да пар пута због тога нисам био добро разумен. :D
Али добро, није се ту радило о особама које сам тек упознавао, него смо већ имали неки контакт и знали се од раније. А ако смо већ у таквом односу, сматрам да нам нису потребне шифроване поруке него отворен разговор о свему, нарочито о сексу.

А код нових познанстава... био сам једном позван у стан на кафу, али смо се договорили да ће то бити само упознавање и тако је и било. Е сад, то што смо упознавање завршили партијом секса је већ друга ствар. z:p
 
Па не знам, сељак сам човек, не залазим у Београд. :D
ovo mi je već privlačno ;)
Никад нисам упућивао позив на кафу у свом дому мислећи искључиво на секс, ал сад кад се присетим неких ситуација, могуће је да пар пута због тога нисам био добро разумен. :D
🤣
Али добро, није се ту радило о особама које сам тек упознавао, него смо већ имали неки контакт и знали се од раније. А ако смо већ у таквом односу, сматрам да нам нису потребне шифроване поруке него отворен разговор о свему, нарочито о сексу.
А код нових познанстава... био сам једном позван у стан на кафу, али смо се договорили да ће то бити само упознавање и тако је и било. Е сад, то што смо упознавање завршили партијом секса је већ друга ствар. z:p
bio si pozvan u stan... i opravdao si zvanje ;)
šalim se
a možda i ne 😁
 
ovo mi je već privlačno ;)
Имам изгледа тај обичај да несвесно радим/говорим ствари које буду другима привлачне док су мени сасвим обичне и нимало посебне. :D
А кад баш пожелим да урадим тако нешто, онда испадне глупост. :mrgreen:

bio si pozvan u stan... i opravdao si zvanje ;)
:per:

šalim se
a možda i ne 😁
Жене. 😒
😁
 

Back
Top