Онако. у пролазу
Primećen član
- Poruka
- 876
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ošare,+zadnja+vojna+pošta+srpskih+junaka.html
Откако сам прочитао ову репортажу у новинама желим да покренем тему о статусу ратних ветерана у Србији.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...Svaki+sumrak+bio+je+opraštanje+od+života.html
Жалосно је што момак који прича о борби на Кошарама крије свој прави идентитет из страха да не остане без посла. Моја је претпоставка да ради у некој државној фирми, а пошто је данас политички некоректно бити патриота - можда је његов страх и оправдан.
Шта остали форумаши мисле о томе.
Откако сам прочитао ову репортажу у новинама желим да покренем тему о статусу ратних ветерана у Србији.
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...Svaki+sumrak+bio+je+opraštanje+od+života.html
Жалосно је што момак који прича о борби на Кошарама крије свој прави идентитет из страха да не остане без посла. Моја је претпоставка да ради у некој државној фирми, а пошто је данас политички некоректно бити патриота - можда је његов страх и оправдан.
Шта остали форумаши мисле о томе.
Poslednja izmena:


.. Silne milijarde dolara su odvojene u te svrhe - a ti znas koliko tamo kosta stan ili kuca . 


