Kako to maheri rade

Poruka
8.528
Sta bi uradili da su ona/on biki u dugoj dvadesetgodisnjoj vezi i godinu dana nisu i zavsrilo se zatvorom, da li bi biki u takvoj vezi ako ona/on vas uveravaju da nju/njega ne vole?
I kako joj predloziti sex? Jer ste uvereni ako bi bili u takvoj vezibda bi bilo repova... sa njene strane?

Manastirka

Elita
Poruka
23.644
Npr vidim dobru ribu i sta sad?
Pozovem je na seks da se upoznamo, 'zdravo ti se meni svidjas hoces da imamo seks ali gde jer ovde nema vc a strasno mi se svidjas'

Ili cao ja sam marko da li mogu da dobijem broj telefona?

Ili cao kako si sta ima

Ili normalno je pozdravis ako uzvrati uzvrati ako ne uzvrati ne uzvrati, ali sta ako uzvrati?

Za koliko dana dana obicno se dodje do seksa pri upoznavanju?

Kako zapoceti razgovor sa njom prvi put ako vidis prelepu plavusu crnku kako stoji negde?
I kako izvuci broj telefona i sta onda s atim brojem telefona uraditi? Nazvati je ili joj se javiti?
A ako je zauzeta?
I gde imati seks i kako joj predloziti seks?
Mora li prvo bas da bude seks da bi ostali u vezi? Ili ne mora,

Kako smuvati ribu a d aje ne smaras?
Udavi boga,... čoveče!:hehe:

Poruka
8.528
a pitanja su za rezati vene turpijom..
Ona njega voli? Dvadeaetak godina veze nije malo
Udavi boga,... čoveče!:hehe:
Video sam jutros, upoznao Dijanu, kako da je odvedem u krevet? Ako bi je pozvao na pice to bi znacilo da hocu vezu ali ja necu vezu vec sex, da joj kazem
Da joj kazem da bi smo se mogli naci, ne znam d ali pali, da slusamo muziku kod mene gramofonske ploce?
Pa sve jasno, nek skuva nesto odes na casicu razgovora pa polako
Ne zna da kuva mama joj donosi iz Mihena, da je ostavim?
Al dala mi je broj...

2B0rNt2b

Aktivan član
Poruka
1.343
.. Znaci.. Ona 20 g u vezi.. Al sho u vicu kae moja seka ciganka:"neema tu vaTre.. NemA tu žaaRa!"
..moguce i vjerujem da toga ima.. i razlozi nisu bitni.

Pa et da sam ja u toj situaciji i da ti sad mene želiš sehxhati.. bilo bi mi draže da kad smo zajedno u priči da mi recimo takneš ili uzmes ruku u svoju, gledaš me u oke i fino kaeš:" Čuj.. ti malena 2B0rNt2b.. ne znam kako da objasnim ovo ali u meni svaki djelić tijela želi da ti se približi.. da osjetim tvoju kožu na svojoj.. tvoj dah na vratu.
..
Želim da te mirišem i fakat ludim već danima, al bi bas bas volio da se sexamo.."

.. Gledaš je i u očima vidiš odgovor I prije nego li kae keks 😉

.. A.. Et idem od toga da nije dite neko.. Jbg 20 g u vezi.. Pa mora da ima najmanje sredinu 30tih..

Et men je 43...
I draže bi mi bilo to nego neko daj da slušamo.. Ja recimo fakat volim mjuzu I nemam pojma kad me neko bari.. Tako da.. Otišla bi da slušam mjuzu I vidim ploče koje imaš.. Al bi to bilo to..
.. Ja bi se zanijela u muzici jbt.. [email protected]

Et..ako je išta od pomoći

🙂

2B0rNt2b

Aktivan član
Poruka
1.343
Kako naulici upoznati devojku, tj ne bas na ulici vec u posti, banci, radnji itd?
Danas sve zakazuje preko fb?
.. Pa.. bolan e bio flertas s njom malo.. Okice.. Osmjeh.. I ako se odazove.. Onda joj pridjes..
Ta ja znam.. Men bi bilo ok da kažeš nešto kao...
"Hej.. Drago mi je ja sam.... i nisam mogao da odolim da ti ne priđem".. i dalje flertas I posmatraš reakciju ako se slatko smješka i to (pa znaš već koje su reakcije pozitivne).. Znaci ak je tako.. Onda kažeš.. "Pa mogli bi uz sladoled ili neku limunadu da se bolje upoznamo, sta ti kažeš na to?"..

Et.. Aman.. Ne znam koliko imaš godina.. Al najbitnije je da znaš šta radiš u tom trenu i da si koliko tolko svjestan sebe.. Jer ako jesi.. zracis pozitivno i to je vec pola kirije..
Žene kao i muškarci vole kad osoba koja prodje ima samopouzdanje a ne da glumi da ima samopouzdanje..

Aman.. Ja opet brbljam ko debil..

Ma u stvari.. Mojne na ovo da obraćaš pažnju.. GArant je to već isparilo i sad se mjeri uz nove kriterije 😉😏🤓😊

Calla Zantedeschia

Buduća legenda
Poruka
27.361
Ti: Izvini jel tebi tata terorista?
Ona: Ne!?!?!
Ti: Pa kako si onda takva bomba
ili varijacija na to

Ti: Jel si znala da ti je cale lopov?
Ona: Ne, shto?
Ti: Ukrao je 2 najsjajnije zvezde na nebu i stavio ih tebi u ochi..

ili

Ti:Izvini jel te bolelo?
Ona:Shta?!
Ti:Pa kad si pala sa neba
ukoliko ostvarite spiku,u jednom trenutku je samo prekinite i recite `pa izvini,nisi mi rekla gde si sakrila krila?`

Ti: Cao,jel se ti i ja poznajemo?
Ona: hmmm,mislim da ne
Ti: hm,jako si mi poznata,gde obicno rucas?
Ona: kod kuce
Ti: E ODATLE TE ZNAM,I JA RUCAM KOD KUCE

Dodjes u kafic,sede dve devojke
a ti pridjes:
ti:cao devojke sta pijete?
a one kucke ce kao : bakardi i liqer
ti: Pa gde vam je?
e to uradis ako su kucke
a ako lepo kazu neki sokic,ti sednes upoznas se i vodis jednu kuci.

ima i ono cuveno `ja se tebi svidjam a ti meni`

ili imate one fore takozvane `na kvarnjaka`
recimo

Ti:chek, jesu ti to veshtachke trepavice?
Ona: nisu
Ti: daj, nemoj da lazhesh, veshtachke su
Ona:pa niisu, hihi
Ti:chek, aj zatvori ochi da vidim
Ona:hihi, ok
i onda joj lupis zhvaku

ili ista varijacija toga samo umesto trepavica pitas je da li nosi sochiva

ili
Ja: Izvini, jesi ti za neku akciju?
Ona: Kakvu akciju?
Ja: Pa neshto ovako...
i onda joj lupis na kvarnjaka

Ili pridjete ribi koju prvi put vidite

Ja tebe volim,ja tebe obozavam,ja tebe sanjam svaki dan , ja kada sam se rodio rekli su mi da sam rodjen tebe da volim,mama i tata su mi kada sam bio mali rekli
da samo tebe smem da volim , ja te volim najvise na svetu.........itd... (sve govorite
brzo iz jednog daha

ili za one neandartalce
pridjete joj sa osmehom
zavalite shamarchinu
svaka pada provereno

ti: jako me podsecas na nekoga
ona:hihihihi na koga
ti: na moju sledecu ribu

Ti: izvini,jel mozes da mi pozajmis fon za jedan poziv?
Ona: Da
Ti(deres se da te cuje devojka koja ti je pozajmila fon): ALO MAMA,SAMO SAM HTEO DA TI JAVIM DA SAM NASAO DEVOJKU SVOGA ZIVOTA

ti: Cao , govoris li srpski (ona kaze :da) , ooooo, kakva slucajnost i ja

ili
ti:cao kako si danas?
ona:extra
ti:ne pitam te kako izgledas nego kako si

evo vam jedna intelektualna

znas sta,ja sam kosinus na kvadrat a ti si sinus na kvadrat,a sinus na kvadrat + kosinus na kvadrat jednako je jedan

- Jel verujes u ljubav na prvi pogled, ili treba da prodjem josh jednom?

- idiš ribu na ulici, staneš pored nje i počneš da gledaš u zemlju, kao da tražiš nešto. Ona te pita:``Izvini šta radiš ti?`` Ti kažeš: ``Izgubio sam ceduljicu sa tvojim brojem negde, pa je tražim sad...`

- Znači na moru si vidiš ekstra ribu na dušeku koja je malo dalje od obale. Uzmeš cigaru, staviš je u usta, otplivaš skroz do ribe i pitaš: ``Izvini jel imaš upaljač?``

- `Ja možda nisam najzgodniji ovde, ali sam jedini koji priča s tobom.`

- Lik:Izvini,jel su ti to vestacke trepavice?
Ona:Nisu,sto?
Lik:Ma daj,nemoj da me lazes,sigurno su vestacke.
Ona:ma nisu,kad ti kazem.
Lik:Ajde onda zazmuri,da vidim.
I kad ona zazmuri,valjda znas sta treba da uradis...

- Prilazi on nekoj ribi i kaze:

ON:Jel mogu da pogodim kako se zoves.

ONA:Moze.

ON:Milica,Sezana,Mrija...ITD. i kaze dobro ajde ne mogu da pogodim predajem se.

ONA:Ana

ON:E pa tako se zvala i moja pokojna baba mileva...

- Ako si kojim slucajem u autu i pored vidis dobru ribu odma stanes, napravis zastoj izadjes i kazes joj da li znas da imas moc da zaustavis saobracaj!

- -Izvini jesi me pitala nesto?
-Ne
-Pa pitaj me sad!!!

- `Izvini ali tvoj ćale je sigurno tigar kad je napravio takvu macku kao sto si ti`

- -Извини имаш ли огледало?
Она одговори :``Имам``
-Па погледај се и виђећеш моје снове...

ON- `Jel znas da racunas?`
ONA-`Znam`
ON-`Onda racunaj da cu da te karam veceras!`

- -jel znas mozda koliko ima sati ?
-i sad ona kaze nesto xy
-pa vreme je da budemo zajedno

Poruka
8.528
.. Pa.. bolan e bio flertas s njom malo.. Okice.. Osmjeh.. I ako se odazove.. Onda joj pridjes..
Ta ja znam.. Men bi bilo ok da kažeš nešto kao...
"Hej.. Drago mi je ja sam.... i nisam mogao da odolim da ti ne priđem".. i dalje flertas I posmatraš reakciju ako se slatko smješka i to (pa znaš već koje su reakcije pozitivne).. Znaci ak je tako.. Onda kažeš.. "Pa mogli bi uz sladoled ili neku limunadu da se bolje upoznamo, sta ti kažeš na to?"..

Et.. Aman.. Ne znam koliko imaš godina.. Al najbitnije je da znaš šta radiš u tom trenu i da si koliko tolko svjestan sebe.. Jer ako jesi.. zracis pozitivno i to je vec pola kirije..
Žene kao i muškarci vole kad osoba koja prodje ima samopouzdanje a ne da glumi da ima samopouzdanje..

Aman.. Ja opet brbljam ko debil..

Ma u stvari.. Mojne na ovo da obraćaš pažnju.. GArant je to već isparilo i sad se mjeri uz nove kriterije 😉😏🤓😊
Mislim da je lezba postavila sliku sa drugaricom

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.413
glupo je pitanje jer ako odma "hoće" onda će da nadrlja
ako neće opet će da nadrlja
znači to možda s nekim užim krugom žena može koje te malo dublje kapiraju, i još na prvo poznavanje, sad treba da vidiš koliko je to žena da prolazi
mislim da je bitno da ima osećaj s tobom da neće da nadrlja, evo ako to napraviš imaš veće šanse??

u stvari imaš one s kojima ide lako i s kojima ne ide lako, tu možeš da se osećaš glupo ali moraš tu da vežbaš ili da bežiš stalno
pošto si možda promašio pola života šta je tu je

Poruka
8.528
glupo je pitanje jer ako odma "hoće" onda će da nadrlja
ako neće opet će da nadrlja
znači to možda s nekim užim krugom žena može koje te malo dublje kapiraju, i još na prvo poznavanje, sad treba da vidiš koliko je to žena da prolazi
mislim da je bitno da ima osećaj s tobom da neće da nadrlja, evo ako to napraviš imaš veće šanse??

u stvari imaš one s kojima ide lako i s kojima ne ide lako, tu možeš da se osećaš glupo ali moraš tu da vežbaš ili da bežiš stalno
pošto si možda promašio pola života šta je tu je
Staa:pop2:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.