Kako to maheri rade

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
12.385
Npr vidim dobru ribu i sta sad?
Pozovem je na seks da se upoznamo, 'zdravo ti se meni svidjas hoces da imamo seks ali gde jer ovde nema vc a strasno mi se svidjas'

Ili cao ja sam marko da li mogu da dobijem broj telefona?

Ili cao kako si sta ima

Ili normalno je pozdravis ako uzvrati uzvrati ako ne uzvrati ne uzvrati, ali sta ako uzvrati?

Za koliko dana dana obicno se dodje do seksa pri upoznavanju?

Kako zapoceti razgovor sa njom prvi put ako vidis prelepu plavusu crnku kako stoji negde?
I kako izvuci broj telefona i sta onda s atim brojem telefona uraditi? Nazvati je ili joj se javiti?
A ako je zauzeta?
I gde imati seks i kako joj predloziti seks?
Mora li prvo bas da bude seks da bi ostali u vezi? Ili ne mora,

Kako smuvati ribu a d aje ne smaras?
 
Npr vidim dobru ribu i sta sad?
Pozovem je na seks da se upoznamo, 'zdravo ti se meni svidjas hoces da imamo seks ali gde jer ovde nema vc a strasno mi se svidjas'

Ili cao ja sam marko da li mogu da dobijem broj telefona?

Ili cao kako si sta ima

Ili normalno je pozdravis ako uzvrati uzvrati ako ne uzvrati ne uzvrati, ali sta ako uzvrati?

Za koliko dana dana obicno se dodje do seksa pri upoznavanju?

Kako zapoceti razgovor sa njom prvi put ako vidis prelepu plavusu crnku kako stoji negde?
I kako izvuci broj telefona i sta onda s atim brojem telefona uraditi? Nazvati je ili joj se javiti?
A ako je zauzeta?
I gde imati seks i kako joj predloziti seks?
Mora li prvo bas da bude seks da bi ostali u vezi? Ili ne mora,

Kako smuvati ribu a d aje ne smaras?
Najbolje ti je kao jedan lik u mom gradu, pratio autom curu u autu, zaljubio se na prvi pogled kroz prozor auta :D pa vozio pored nje, pa molio da stane, skrene, da mu dovikne ime i broj. Ništa, ona vozila bez da ga gleda a kamoli da broj. Na jednom semaforu je samo izašao iz auta, prišao njenom autu, kroz prozor joj ubacio svoj mobitel: ok, ne daš broj, zvaću te na svoj! U auto i po gasu! Ne znam jesu li još uvijek skupa, bili jesu.
 
Najbolje ti je kao jedan lik u mom gradu, pratio autom curu u autu, zaljubio se na prvi pogled kroz prozor auta :D pa vozio pored nje, pa molio da stane, skrene, da mu dovikne ime i broj. Ništa, ona vozila bez da ga gleda a kamoli da broj. Na jednom semaforu je samo izašao iz auta, prišao njenom autu, kroz prozor joj ubacio svoj mobitel: ok, ne daš broj, zvaću te na svoj! U auto i po gasu! Ne znam jesu li još uvijek skupa, bili jesu.
Ostavila ga kad se istrosila baterija na mobu. 😂
 
Nikako brate to da joj pridjes sa cao dok gleda u disko kuglu ili joj se bacas pod kola je frustracija, ili slomljen vrat. Zasto bi to radio sebi?
Uzivas brate, ne hvataj okom druge devojke oko sebe i sta vec. Same se one nameste ako su zainteresovane. Ako ne, nisi tracio vreme
 
Sta onda ako se nameste pozvati je na pice?
I?
Kada dodje do poljubca i seksa?
Pa recimo, u proseku, nekih 5 do 10 sati ukupnog, kvalitetnog, vidjanja bi bilo neko objektivno vreme da se dodje do zdravog intimnog kontakta. Ako neke razumne okolnosti to ne sprecavaju.
Ako ne dodje, to je najverovatnije tracenje vremena i nema nekakvog intimnog prostora na startu.
Desava se da dodje, ali su to gotovo tipicno oni najgori moguci odnosi.
Sta izmedju? Sta god vas radi.
 
I onlajn moze malo vise da razvuce vreme zato sto nema fizickog prisustva, ali... I ako je onlajn, ne budi dostupan. Cak budi malo dostupan. Ako si na nekom mestu gde si joj dostupan i tu joj se pruza prostor na bezbedan nacin da te upoznaje bez intime, izbegavaj. Ti odnosi su uzas. Bolje shvati to mesto kao zezanciju, druznje i to je to.
Tipa igras igre s njom onlajn i dopisujete se mesecima, godinama, uzas... Ode seksualni integritet.
 
I onlajn moze malo vise da razvuce vreme zato sto nema fizickog prisustva, ali... I ako je onlajn, ne budi dostupan. Cak budi malo dostupan. Ako si na nekom mestu gde si joj dostupan i tu joj se pruza prostor na bezbedan nacin da te upoznaje bez intime, izbegavaj. Ti odnosi su uzas. Bolje shvati to mesto kao zezanciju, druznje i to je to.
Tipa igras igre s njom onlajn i dopisujete se mesecima, godinama, uzas... Ode seksualni integritet.
Ne pitam to... Vec, ulazis npr u hotel, i zapazis devojku loja ti se dopadne, kako ces joj predloziti... upoznavanje? Samo ces joj prici? Ali na koji nacin?
 
Nekad se to zvalo zvaka, taj prilaz devojci. Moras da smislis ili nadji negde na netu neke popularne zvake.
Zavisi koliko imas godina i kolko devojka ima godina. Ne mozes svima na istu foru.
Recimo u moje doba kad smo muvali na ircu krstarice
Nisam jak kao svarceneger niti lep kao stalone ali zato lizem kao lesi :P
 
Verovatno bi te osamarilabkada bi joj to rekao
Mala moja prilike su take i take da nam se spoje dlake.

Ali ne pitam ni to!
Vec, milion puta smo gledali scenu kako glumac se probudi sa prelepom devojkom u krevetu a kako sa njom zavrsi to nisu snimili? Kako ona pristane da podje za tebe
 
Verovatno bi te osamarilabkada bi joj to rekao
Mala moja prilike su take i take da nam se spoje dlake.

Ali ne pitam ni to!
Vec, milion puta smo gledali scenu kako glumac se probudi sa prelepom devojkom u krevetu a kako sa njom zavrsi to nisu snimili? Kako ona pristane da podje za tebe


Glumac je plaćen da ti prikaze takvu sliku :)

Na samu temu treba reci i kad se sjetim kako je to nekad išlo , pre no sto prilazis treba vidjeti da li te uopšte primijetila znaci sve pocinje pogledom

Ako te nije primijetila a ti prodaješ mislim da od toga nema ništa :)
 
Naravno zavisi od godina....
Ne prilazi se isto sa 17, 25, 35....
U principu je bitno da sam ga primetila (ili me je gledao, ili smo se nosto sreli oko šanka, u prolazu i sl.) Uvek mi je bilo bolje kad je prirofno bez nekih fraza i floskula. Fazon zdravo zdravo.
@The Graeat Gatsby šta će ti broj telefona?! Ako si već stupio u priču pričaj sad ako situacija ide u pravom smeru borojevi će se nametnuti sami.
 

Back
Top