Quantcast

Kako to da su muskarci neuredni?

stugots

Čovek
Poruka
27.090
Kod muskaraca nema sredine: ili su jako neuredni ili su preterano uredni.
Zene su sve neuredne.
Ovo nije daleko od istine.

Odgovorno tvrdim da su žene neurednije od muškaraca. Tj. dozvolite mi da preformulišem ovo... kada je žena neuredna, ona je neurednija od velike većine muškaraca. Jer ima toliko više sranja u kući, garderoba, nakit, asesoari, kozmetika... to ne zna gde udara, to ostavlja odeću u kupatilu, šminku u kuhinji, nakit na stolu... i dlake naravno, dlake su bukvalno svuda.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
12.211
Skroz ste u pravu. Ja sam imala jednog momka, bio je "bolesna pedanterija", šutnula sam ga naravno.Elem,kad god sam bila kod njega sve što uzmem podrazumevalo se da vratim na isto mesto.Tako sam jednom uzimala neke njegove knjige i figure, pa ih nisam vratila na mesto. On je mučenik tako išao svuda za mnom, čisto,vraćao knjige i figure na mesto, dok mu nije dozlogrdilo. Onda mi je sledeći dan rekao da bolje da ne diram ništa po stanu, jer nema namere da ide više za mnom.Ja sam mu rekla da ima problem i da bi trebalo da posavetuje sa nekim ko je kompetentan za te stvari i da je bolje da sebi nabavi neku žensku skulpturu koja se ne pomera.

Poslednja izmena:

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
32.757
Skroz ste u pravu. Ja sam imala jednog momka, bio je "bolesna pedanterija", šutnula sam ga naravno.Elem,kad god sam bila kod njega sve što uzmem podrazumevalo se da vratim na isto mesto.Tako sam jednom uzimala neke njegove knjige i figure, pa ih nisam vratila na mesto. On je mučenik tako išao svuda za mnom, čisto,vraćao knjige i figure na mesto, dok mu nije dozlogrdilo. Onda mi je sledeći dan rekao da bolje da ne diram ništa po stanu, jer nema namere da ide više za mnom.Ja sam mu rekla da ima problem i da bi trebalo da posavetuje sa nekim ko je kompetentan za te stvari i da je bolje da sebi nabavi neku žensku skulpturu koja se ne pomera.
Udji u neki stan od neke devojke.....Idi u WC i promeni polozaj daske na WC solji....Ebace ti majku samo tako, bez obzira da li si musko ili zensko...jer ce se zaebati sto posto...
Neke zene drze dasku dole, tako im lakse, neke drze dasku gore, takva im navika, ali promeni polozaj i krenuce ti bukvica o tome da se stvari koje nadjes u tudjem stanu ostave onako kako si ih zatekao...
Ali to vazi za zene pa onda to nije bolesno....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.