Како су ваши родитељи реаговали када су сазнали да пушите

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.913
Која је била реакција ваших родитеља када су сазнали да сте пропушили? Јесу ли вас грдили, кажњавали, тукли?

Или су прихватили па вас позвали да пушите заједно? Мислим да је нешто најгоре када је родитељ пушач а детету попује око пушења, јер је лицемерно.

Ја нисам пушач па ми нико не попује и нисам присталица пушења, али, мислим да онај ко пуши нема ама баш никакво право да попује било коме, ко такође пуши. Родитељи су пример и да та деца нису деца пушача, биле би сигурно мање шансе да и они сами пропуше.

Bilo galame, kada su shvatili da i dalje pušim samo skrivajući se, rekli mi - radi šta hoćeš.
Počeo s 14, prestao s 19.
Nakon toga sam s prekidima još pušio možda neke tri godine, danas ih ne bi taknuo ni mrtav.
S druge strane, tetka i tetak koji su djeci opsesivno branili pušiti, imaju dvoje odrasle djece koji ne vade cigaretu iz usta.
Valjda inat u njima proradio.

Bilo galame, kada su shvatili da i dalje pušim samo skrivajući se, rekli mi - radi šta hoćeš.
Nakon toga sam s prekidima još pušio možda neke tri godine, danas ih ne bi taknuo ni mrtav.
S druge strane, tetka i tetak koji su djeci opsesivno branili pušiti, imaju dvoje odrasle djece koji ne vade cigaretu iz usta.
У праву си скроз и свака част што не пушиш. Као што сам горе рекао, родитељи пушачи немају никаквог права да попују деци док сами не оставе цигаре.

У праву си скроз и свака част што не пушиш. Као што сам горе рекао, родитељи пушачи немају никаквог права да попују деци док сами не оставе цигаре.
Nemaju pravo ni kad ostave. Ni ako su oduvek nepušači. Dobro ajd, imaju pravo, deca su im a duvan je štetan, ali ne ide to tako.

A kako su reagovali kada su saznali da ste gej??

Nemaju pravo ni kad ostave. Ni ako su oduvek nepušači. Dobro ajd, imaju pravo, deca su im a duvan je štetan, ali ne ide to tako.
Наравно да не иде то тако и на тај начин. Најлакше је засмрдети кућу па онда рећи "ако те некад видим са цигаром..."

Ко је овде јевреј а ко геј? Занима ме а ништа ми није јасно🤣
Interno prepucavanje.

ooooo.gif

Наравно да не иде то тако и на тај начин. Најлакше је засмрдети кућу па онда рећи "ако те некад видим са цигаром..."
Ma i da ne puše. Imaju pravo da mu ne daju da puši u kući i pare za cigare, ali da mu popuju i da ga grde je glupavo. Jer pušenje je štetno, ali nije nemoralno, sablažnjivo i ipak je lična stvar iako je u pitanju klinac.

Ma i dane puše. Imaju pravo da mu ne daju da puši u kući i pare za cigare, ali da mu popuju i da ga grde je glupavo. Jer pušenje je štetno, ali nije nemoralno, sablažnjivo i ipak je lična stvar iako je u pitanju klinac.
Па да наравно ал ја сам става да је пример најбољи начин васпитања. Просто буди онакав какав хоћеш дете да ти буде

U životu nikoga nisam prijavio.
Baš me briga tko šta piše, pusti ga.

:mrgreen:
Ако је тако онда у реду, поштујем
Надам се само да тема неће отићи у оно што тема није, и да неће бит свађе

Ma nije svađa, mi to jedan drugom od dragosti.

🥰
Да,да, видим, него занима ме @Iskapa

Како су твоји реаговали кад су сазнали да пушиш (кару) хахахахаха

Шалим се наравно, ал дај нам и ти искуство

Да,да, видим, него занима ме @Iskapa

Како су твоји реаговали кад су сазнали да пушиш (кару) хахахахаха

Шалим се наравно, ал дај нам и ти искуство
Odrekli me se preko novina😢,...uhh..ti si mislio za cigare..

Back