"Kako stigne šećer, tako se i razgrabi": Kakvo je stanje sa ovom namirnicom u prodavnicama širom Srbije?

@Straks92

POTROŠAČKA PRAVA

Niko ti "a" neće reći u prodavnici ako sad odeš i kupiš (ako imaš) puna kolica sapuna na primer. Ili šta znam makarone...

Niko od zaposlenih NE SME da te pita "koj će ti toliko" ili "mislite na druge" , "ovi što ustaju posle 12 neće imati"

Samo li posumnjaš da te iko od njih pogledao popreko - PRIJAVI MENADŽERU!

Oni su tu da prodaju!
Nije Sveta Vodica iz crkve pa da mora 1

ZAKON TRŽIŠTA
 
dosta bre ovih što im zinulo dupe al potrošili juče pa sad ljubomorni na glas za ove KOJI IMAJU

primitivizam

Vučićeva ekipa sad botuje i okrivljuje narod. Istina je da su prodali sav šećer po 1 evro a da će sutra da uvoze po 10 evra!
ako je mama kupila puna kolica zabole te za botove

zejtin nabavili?
 
Vučićeva ekipa sad botuje i okrivljuje narod. Istina je da su prodali sav šećer po 1 evro a da će sutra da uvoze po 10 evra!

Neće baš sutra, al sledeće godine sigurno...:per:

Ubiće dve muve jednim udarcem: konačno će rešiti tajkune, tako što će im ugasiti šećerane a onda će zaraditi na uvozu skupog šećera, koga neće biti sledeće 2-3 godine ni na svetskom tržištu...:hahaha:

I to sve za narodnu lovu, na sreću naroda.

Koji je, da budemo pošteni, za to i glasovao.

zejtin nabavili?

Zejtin je za sirotinju.
 
Eto vam sad kad ne pijete kafu k'o što Bog zapoveda, nego glumite Italijane :kafa:
Reci im

Jel su kukali u socijalizmu kako im fali kafa pa da srču na NBGD terasi, da se čuje da su došli?

Sad ima kafe, nema stana...

A i pitanje je koliko će još biti kafe jer konačno stupa na snagu zakon o kafi.

Nit kafe nit stana...

Kako se to sve brzo menja...
 
Poslednja izmena:
Само престанете да бацате сопствено смеће где стигнете-било би свега .

Ништа теби лично
али брате,више смећа око канте за ђубре него у самој канти!
То је нешто неопростиво.
Слажем се, а не видим ни зашто би било мени лично.
:)
Иначе пластику, папир, метал, стакло издвајам и бацам у контејнере који су предвиђени за то.
 
secera nema jer su ljudi debili. samo se plase da ce piti neposecerenu kafu.

kako to da nema nestasice vegete, kecapa ili vode?

zato sto to ljudi kupuju normalno.

ovako, neko napise "nestace ulja" i onda dodju buzdovani i njih 1.000 pokupuje sve sta ima u prodavnicama i magacinima i tako se prave vestacke nestasice.
pritisak na prodaju je toliki da nestanu sve trenutne zalihe.
 
secera nema jer su ljudi debili. samo se plase da ce piti neposecerenu kafu.

kako to da nema nestasice vegete, kecapa ili vode?

zato sto to ljudi kupuju normalno.

ovako, neko napise "nestace ulja" i onda dodju buzdovani i njih 1.000 pokupuje sve sta ima u prodavnicama i magacinima i tako se prave vestacke nestasice.
pritisak na prodaju je toliki da nestanu sve trenutne zalihe.
Pa naravno, to je efekat lavine.
Neko vidi da je raf sa šećerom poluprazan, padne u fras, rastrubi po komšiluku da nema šećera, budale se razlete po radnjama,
opustoše sve živo, na TV-u snime prilog kako je šećer razgrabljen, Vučić oštro reaguje, tvrdi da nema razloga za paniku...
I posle te njegove izjave ode sve u qurac...
Mada, ja mislim da su ovo sa šećerom stvarno izazvali špekulanti, rulja je tu samo malo pripomogla na kraju.
 
Malo ljudi zna da je u Srbiji jeftiniji dobar viski od losije rakije...
Viski je oko 600 din, a rakija kad je u prodavnici je oko 650 700 minimum...
Dalje, logika za cenu kostanja viskija je da je jeftiniji od rakije....

Dobro sad, oko ukusa, to ne znam...meni dobar viski izaziva manje onih pozdrigivanja od rakije..
Koji dobar viski je 600din?
 
Imam 200gr secera u prahu ,ostalo od pravljenja kolaca za Uskrs. Ne koristim ga za kafu ni za sta. Imam jedno 10 kg morske soli od prosle godine jer je stavljam u bazen da mi se ne hvataju alge. Ne pravimo zimnicu,ni slatka,kupujemo dnevno sta treba. Tako cu i da nastavim. Jedino imam viska par kg brasna ,zena se nesto upanicila pa kupovala kad poceli svi da size.
 
Nemam pojma ne pijem ali kupujem za rodbinu :)

Imam 200gr secera u prahu ,ostalo od pravljenja kolaca za Uskrs. Ne koristim ga za kafu ni za sta. Imam jedno 10 kg morske soli od prosle godine jer je stavljam u bazen da mi se ne hvataju alge. Ne pravimo zimnicu,ni slatka,kupujemo dnevno sta treba. Tako cu i da nastavim. Jedino imam viska par kg brasna ,zena se nesto upanicila pa kupovala kad poceli svi da size.
U bazen naguraj šarančiće i rani ih kukuruzom ?
 
Poslednja izmena:
Шећер је идеалан за оваква лудила зато што му је рок трајања малтене неограничен, уколико се не покваси или тако нешто. Ко год је овако куповао једноставно годину дана неће да купује шећер. Зато ми је жао што хистерија није око нечег брзо кварљивог, па да их добро удари по џепу када то буду морали да баце.
 

Back
Top