Kako ste shvatili da je ona "prava"?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.932
Kako i kada ste shvatili da je ona prava žena za vas? Kada JA pređe u MI?

Da li je to bio neki momenat ili situacija, niz postupaka, samo osećanje biti pored nje? Na prvi pogled ili tek kasnije?

Da li ste se posle ipak razočarali ili ste još sretni zajedno?

4d40457efe8c8d34f3ac00a6575d767b.jpg

Araon

Veoma poznat
Poruka
10.711
Imao sam dve situacije kad sam mislio da možda zapravo i jeste, oba puta se ispostavilo da su pre svega loši ljudi, to me i razočaralo.

Čak sam i mešao, od banalnog boje kose, do navika, "staleža", okruženja i slično, baš različite tipove i nisam još uvek naišao na to kad ja želim da pređe u mi. Imao sam situacije da sam sa jednom dosta sličan, kažemo i iste stvari u isto vreme, baš smo se kapirali, sve je bilo super, mladi, lepi, puni elana, zaljubljenost, seks fenomenalan, ali i to se završilo kao i sve ostalo, tako da nisam više siguran ni šta da mislim.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.932
Jednostavno sve je islo glatko i bez problema. Eto nas 16 godina u braku.
Moji su me savetovali da cekam par godina, naravno, nisam ih poslusao, odmah smo se vencali :P
to sam cula vise puta a i sama verujem da je tako...

da sa "pravom" osobom nekako sve je prirodno, lagano, podrazumeva se...nema natezanja, sumnji, losih osecaj, frustracija, nervoze...sta hoce, hoce - nece, hoce a ipak nece, sve mora da je tako i tako, otaljava se, itd..

mislim uvek ce biti problema za resavanje...ali cak i te stvari prolaze glatko...

lepo je zaista cuti i drago mi je zbog vas 🌺

Poslednja izmena:

Mr No

Buduća legenda
Poruka
49.013

da sa "pravom" osobom nekako sve je prirodno, lagano, podrazumeva se...nema natezanja, sumnji, losih osecaj, frustracija, nervoze...sta hoce, hoce - nece, hoce a ipak nece, sve mora da je tako i tako, otaljava se, itd..

mislim uvek ce biti problema za resavanj...ali cak i te stvari prolaze glatko...

Ovde imas jedan netacan 'glagolski pojam'.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
95.109
Kako i kada ste shvatili da je ona prava žena za vas? Kada JA pređe u MI?

Da li je to bio neki momenat ili situacija, niz postupaka, samo osećanje biti pored nje? Na prvi pogled ili tek kasnije?

Da li ste se posle ipak razočarali ili ste još sretni zajedno?

4d40457efe8c8d34f3ac00a6575d767b.jpg
Ja nisam našla još pravu ženu za sebe ..
Mada mi neki Korni pada na pamet..tegla..Poklopac..Vezice za paradajz i tako to... :cool:

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.932
Ja nisam našla još pravu ženu za sebe ..
Mada mi neki Korni pada na pamet..tegla..Poklopac..Vezice za paradajz i tako to... :cool:
pa da....a jel se secas koji je to momenat bio?
ja mislim da se kod mene desio dok smo se jos gurale na nekoj temi sa Pahuljom u krevetu...:heart:
doista...znam da sam htela da eliminisemo plisane igracke :rotf:

Mystic+

Legenda
Poruka
72.184

mislim uvek ce biti problema za resavanje...ali cak i te stvari prolaze glatko...

Охх, баш... то је тако постмодерно .... :kafa:

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.932
Da, sećam se ..
Ja sam shvatila da je to prava ljubav kada smo bile u tegli ..U dobru i zlu ..
jel sada pravi momenat da se zapeva....:ceka:

s0434.gif
r0433.gif

U dobru i zluuuuuu u javi i snuuuuuuuu
Znaj da uvijek bit' ću tuuuuuu
I kad padne noćććććć i kad svane dannnnnnnn
Tu sam pliška da ti dammmmmm...ti dammmm...ti dammmm......

dobro...zanela se...znam....ti dammmmm :mrgreen:

Охх, баш... то је тако постмодерно .... :kafa:
ma kako god da je...
kako je kod tebe? :ceka:

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.932
Традиционалистички - нема љубави без бола ...
pa ok...

ja cak i u pesmama prezirem tu propagandu...sto vise boli, stim vise voli...

ljubav povezujem samo sa pozitivnim, ne pricam o okolnostima vec o odnosu samom..

no koliko ljudi toliko cudi :)

za mene je definitivno...ako VOLI onda NE BOLI :D

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.