Kako ste reagovali kad vam je prijatelj-ica izjavio-la ljubav?

Desava se... Interesuje me kako reagujete, sta kazete u tom momentu, kako se osecate?

Па имао сам више таквих понуда али ево неких.

1) Када ме је моја бивша запросила на пети дан наше везе ја сам се препао.Не зато што ме је страх брака већ зато што сам тек тада схватио ским сам ја уопште у вези.Да напоменем да је она била из Ћуприје и да од тада имам неко специфично мишљење за све цуре из тог краја.Чим саватају неког одмах гледају да постану део тебе и да се удају.Нешто као рак (канцер) и тако почињу да те гуше и смарају и да зановетају...

2) После једног пијанства у Актеру са мојом ,до тад најбољом другарицом, ја завршим са њом....Било нам је лепо то вече али само то вече.Сад је немам ни као другарицу ни као девојку.Једноствано ме је на неки начин срамота од ње ,а и њу од мене

3) Тренутно нека која ме смара са тиме како бих требао да је женим,говори да ме воли итд...итд...

Резиме:

Није на жени да јури за мушкарцима већ је на мушкарцу да јури за женама.Жена треба да се труди да се допадне мушкарцу,да буде лепа,фина,културна тј. буде оно што јесте тј. да заводи.Кад спадне на те гране да моли и изјављује љубав...па нек иде све у ПМ,где је ту сензуалност...

Изузетак је веза мушкарца и жене. Сматрам да у вези треба непрестано да се изјављује љубав итд...
 
Резиме:

Није на жени да јури за мушкарцима већ је на мушкарцу да јури за женама.Жена треба да се труди да се допадне мушкарцу,да буде лепа,фина,културна тј. буде оно што јесте тј. да заводи.Кад спадне на те гране да моли и изјављује љубав...па нек иде све у ПМ,где је ту сензуалност...


QUOTE]

za zenama i autobusima ne treba juriti
 
evo, ja sam dala konkretan odgovor. to mi se nije desilo.
nije ni ostalim ljudima, cini mi se.
da se desilo, osecala bh se kao kreten, i pokusala da objasnim da ne zelim nikakvu vezu i kako bi bilo bolje da se ne vidjamo, dok se ne odljubi.
mislim, desilo se tako nesto mojoj drugarici bas skoro, nas drugar iz gimnazije je resio da joj prizna kako je zaljubljen u nju od tad. naravno, izvinila se coveku sto ne moze da bude sa njim, jbg, drugari su, i od tad se ne vidjaju uopste.
 
evo, ja sam dala konkretan odgovor. to mi se nije desilo.
nije ni ostalim ljudima, cini mi se.
da se desilo, osecala bh se kao kreten, i pokusala da objasnim da ne zelim nikakvu vezu i kako bi bilo bolje da se ne vidjamo, dok se ne odljubi.
mislim, desilo se tako nesto mojoj drugarici bas skoro, nas drugar iz gimnazije je resio da joj prizna kako je zaljubljen u nju od tad. naravno, izvinila se coveku sto ne moze da bude sa njim, jbg, drugari su, i od tad se ne vidjaju uopste.

Don't be so sure...
 
Ђе си хостел? .....

Ја имам најбољег друга са којим никада не могу доћи у ту врсту везе....јер смо је превазишли....Тек када успеш да се решиш те " напете енергије" долази се до правог пријатељства...Мислим да људи функционишу више по интуицији, тако да се наслућује да ли је неко заљубљен или не....Кажу да цео систем ВЕЗА функционише по принципима заљубљености, с тим да те особа истог пола која ти је пријатељ не привлачи сексуално, али си "заљубљен" у њу.....

не знам да ли ме разумете, али оно што сам 'тела да кажем је: То не може бити изненађење у смислу шока...То се већ одавно може наслутити....дакле, имаш времена да се припремиш на реаговање.....
 
evo, ja sam dala konkretan odgovor. to mi se nije desilo.
nije ni ostalim ljudima, cini mi se.
da se desilo, osecala bh se kao kreten, i pokusala da objasnim da ne zelim nikakvu vezu i kako bi bilo bolje da se ne vidjamo, dok se ne odljubi.
mislim, desilo se tako nesto mojoj drugarici bas skoro, nas drugar iz gimnazije je resio da joj prizna kako je zaljubljen u nju od tad. naravno, izvinila se coveku sto ne moze da bude sa njim, jbg, drugari su, i od tad se ne vidjaju uopste.

Не верујем ти :) то си била ти Бејбе! :) завела си чо'ека
Барабо!
 

Back
Top