Quantcast

Kako ste reagovali kad vam je prijatelj-ica izjavio-la ljubav?

nikolo_paganini*

Ističe se
Banovan
Poruka
2.034
a da znas da uopste nije bila prijatna situacija...
fakat sam morao nesto da slazem i da se pokupim, a ona mi je psovala kevu i sve po spisku zbog takvog korpiranja...
bas mi bio bedak, jbg, al nije mi se dopala fizichki, ich
Јеедном речју,била је ружна.:shock: знам како ти је било

Наиме,приметио сам да свака лепа цурица има ружну другарицу.Лепа и ружна увек заједно излазе,кафенишу,не раздвајају се.Лепа је та којој момци за викенд прилазе,стартују,траже бр.тел. али не добију насупрот ружној којој узимају број телефона и зивкају је преко недеље не би ли сазнали нешто више о лепој.Временом код ружне се јавља завист према лепој и ружна почиње да сматра да она има ''нешто у себи'' (рак,чир,камен у Бубрегу јбм ли га шта) Ружна сматра да је богата духом насупрот лепој и она постаје духовна половина своје лепе другарице јер забога,лепа нема нешто што она има и носи у себи (завист,пакост,нервозу,песимизам).Ружна је та која посредник између лепе и момака,ружна је та која гледа Шпанске серије и чека принца на коњу,ружна је та која је крцата врачарским књигама и која је докторирала гледање у шољу и остале технике прорицања...
Колико сам пута пролазио овај пут који ми је тако знан.Пут до нечијег срца води преко ружне другарице само да знате....и онда нека ми неко каже да физички изглед није битан!!Битан је,итекако.Кад мало зафали лепоте надомести је неко унутрашње биће и обратно,кад зафали мало духа надомести је лепота...Али баш да фали једно у комплету...:roll::roll: е онда нек иде све у пм

Moriccone

Domaćin
Poruka
3.606
Јеедном речју,била је ружна.:shock: знам како ти је било
ma nije bila ruzna, sto je najjaca stvar, vec izrazito lepa
...sa malim, vrlo malim viskom kilograma, ...skoro kao ovaj moj avatar:)
salim se....fizicki je bila skroz ok, ali me skenjao njen perfidni plan da me navuce na gajbu i spopadne polupijanog....pa ja bre imam svoje dostojanstvo, nisam tako laka roba:roll::roll: