Kako ste prisli ili kako je neko prisao vama?

pu spas za sve nas xD!

ma stereotipno... sto ti dobra majcica... to uvek pali,a ako ne upali onda pitas, a izvini jel ti tata poslasticar? ne, sto ... pa nije mi jasno kako je napravio takav slatkis... e ovo iako je staro otprilike kad je napravljena prva slasticarna u sarejevu... stvarno uvek pali xD

gledas je u oci i ne spustas pogled,...polako je uhvatis za ruku i isprepletes prste....i poljubis je....sve nezno, a ne k'o june...:D

uvek, ali uvek pali...:mrgreen:
 
Ne prilazim devojkama,vise. Ranije sam prilazio, uglavnom je nesto u fazonu gledas da je uhvatis, tj dodirnes, i da osetis "vibraciju" A to sta ces joj reci stvarno nije toliko ni bitno, bitan je pogled stav i samouverenost ^_^.
Ali kazem sada sam prevazisao to :D. Mada, mozda bih prisao ako bih video neku ono bas bas bas, da sam prosto ocaran koliko je slatka :D. Ali stvarno tesko da ce tako nesto biti :D
predpostavljam da autor misli na nepoznate ljude, a ako ih znas ovako sa faksa srednje itd, to je onda ono, opusteno :D. Flertujes samo i tako to. Ali po mom iskustvu nekako dev sa kojima si na faksu skoli itd, su ti nekako uvek manje privlacne , ne znam zasto. valjda sto ih vidjas vise.
 
Ispravka..dev u skoli su frigidne,ne znam zasto:neutral:..e da,i obavezno su kaludjerice,rolka do usiju i moralne i sve to...

Pa sve zavisi kako sa kime, u srednjoj skoli ja bas i nisam znao mnogo devojaka. ETS "Nikola tesla" :P :P :P
Ali evo na faksu, smo se vec od prvog dana poceli grliti svi i tako to :D. Ono poneki dodir, mada primetio sam da to uglavnom radim ja unutar nase grupice (znamo se jos sa prijemnog), ostali ljudi su ono skroz odvojeni :D. Tako dapredpostavljam da zivisi najvise kako se postavis.
 
Pa sve zavisi kako sa kime, u srednjoj skoli ja bas i nisam znao mnogo devojaka. ETS "Nikola tesla" :P :P :P
Ali evo na faksu, smo se vec od prvog dana poceli grliti svi i tako to :D. Ono poneki dodir, mada primetio sam da to uglavnom radim ja unutar nase grupice (znamo se jos sa prijemnog), ostali ljudi su ono skroz odvojeni :D. Tako dapredpostavljam da zivisi najvise kako se postavis.

Nije nego gde tu usere da upadnes...mada za mene druzenje u skoli,ali majke mi kao da idem na posao,znaci kad udjem, mozak upaljen on na racio i nis ne registrujem,dok ne izadjem...a sluske napajanje:p...
 
Nije nego gde tu usere da upadnes...mada za mene druzenje u skoli,ali majke mi kao da idem na posao,znaci kad udjem, mozak upaljen on na racio i nis ne registrujem,dok ne izadjem...a sluske napajanje:p...

e pa ne znam, ja kada sam isao u srednju skolu isto tako sam se osecao, ono kao neko moranje, i uvek sam bio smoren :D. Bas ono, ja sednem tamo negde zabodem se i cekam da prodje "radno vreme" :D
Na faksu mi je totalno drugacije, izgleda ima i mnogo toga gde te usere, sa kojim ljudima da si :D ^_^. Ali naravno imas i taj svoj licni nacin, kako percepiras :D.
Mada imaj u vidu da sam na faksu zvanicno 4 dana xDDDD
 
e pa ne znam, ja kada sam isao u srednju skolu isto tako sam se osecao, ono kao neko moranje, i uvek sam bio smoren :D. Bas ono, ja sednem tamo negde zabodem se i cekam da prodje "radno vreme" :D
Na faksu mi je totalno drugacije, izgleda ima i mnogo toga gde te usere, sa kojim ljudima da si :D ^_^. Ali naravno imas i taj svoj licni nacin, kako percepiras :D.
Mada imaj u vidu da sam na faksu zvanicno 4 dana xDDDD

Znaci usralo te,tjuti i uzivaj:mrgreen: evo ja cekam,corak u srednjoj,corak u osnovnoj..mada u osnovnoj sam bio u najproblematicnijem razredu u deset generacija(cinjenica),pa sad ti vidi kad sam ja izasao kao najnormalniji iz cele price:mrgreen:
Znaci faks hebe kevu:D...aj videcemo i to
sta radite tamo?:mrgreen:
 
e pa ne znam, ja kada sam isao u srednju skolu isto tako sam se osecao, ono kao neko moranje, i uvek sam bio smoren :D. Bas ono, ja sednem tamo negde zabodem se i cekam da prodje "radno vreme" :D
Na faksu mi je totalno drugacije, izgleda ima i mnogo toga gde te usere, sa kojim ljudima da si :D ^_^. Ali naravno imas i taj svoj licni nacin, kako percepiras :D.
Mada imaj u vidu da sam na faksu zvanicno 4 dana xDDDD

Ooo, ko je to nama promenio imidz? :D
 
Hi hi ^_^
Pa nmg vise da pisem onako, odvikao sam se polako :D. Videcu da se vratim opet na onaj rezim za letnji raspust :D.
SAda moram da pisem mnogo toga na laptopu pa me nuzda naterala xD

da, da... imao slicnih problema...
vozio sam samo levom rukom, ali otkako sam kupio formulu, moram da koristim obe :mrgreen:
a jednom sam u svojim novim air maxicama zgazio u baru i poprskao belu nike trenerku od 9 iljadaa, znaci dosao sam kuci, i morao sam da se penjem sve do sestog sprata da obavestim mamu, ona kad je videlaa mal me nije ubila sto ce morati da pali masinu za ves na 6. spratu.... ludnica...
 
da, da... imao slicnih problema...
vozio sam samo levom rukom, ali otkako sam kupio formulu, moram da koristim obe :mrgreen:
a jednom sam u svojim novim air maxicama zgazio u baru i poprskao belu nike trenerku od 9 iljadaa, znaci dosao sam kuci, i morao sam da se penjem sve do sestog sprata da obavestim mamu, ona kad je videlaa mal me nije ubila sto ce morati da pali masinu za ves na 6. spratu.... ludnica...

a ti inace ne peres odecu osim kada je isprskas :think: :think:
:rotf:
 

Back
Top