Kako ste preziveli pad drustvenih mreza?

Ovo je meni nekada bio najlepši način komunikacije i smatram da je i dalje idealan. Šteta što se niko nije setio da napravio ovakav program (sličan) radi fanova koji bi tako nešto radije koristili.

1573209293-msn.jpg
 
Ja sam uživao s obzirom da dm nemam...

Da se ja pitam, voleo bih da se dm padnu na 7 dana, tako da svi oni zavisnici koji ne poznaju smisao života izvan društvenih mreža skrenu s mozgom, pa da se poubijaju u svom tom rastrojstvu, pa da nastavimo da živimo koliko toliko civilizacijski normalnije nakon te mini epizode prirodne selekcije.
Mesec dana.
 
E to.
Ja na fb uđem jednom dnevno a nekad i ređe. Instagram imam samo zbog dece da mogu da pratim šta postavljaju a ja ni jednu objavu nemam :lol:

Za tik tok sam velika :D
Fb proverim jednom u par dana. Ništa ne postavljam, nikoga ne proveravam. Čisto ga imam, ali ne koristim.
Instagram imam da bih gledao hranu kako spremaju ili comics. Retko šta postavim.
TikTok ne koristim. To je po meni za nisko inteligentne.
 
Od FBa mi ostao samo Messenger jer ga koristim za komunikaciju, super je ona opcija sto mozes FB da izbrises a da ti ostane Messenger.

Mada mislim da ljudi danas nisu ni zavisni toliko od FB-a, pojeo je njega Instagram odavno, tu su ljudi ponajvise istripovali svoje paralelne zivote. A o TikToku necu ni da pricam, to ne bi trebalo da padne, to bi trebalo srusiti skroz, kako trenutne generacije debila koji ga koriste ne bi izrodile buduce narastaje koji ce biti geneteski predisponirani da koriste jos neku debilniju aplikaciju od TikToka u buducnosti.
 
Od FBa mi ostao samo Messenger jer ga koristim za komunikaciju, super je ona opcija sto mozes FB da izbrises a da ti ostane Messenger.

Mada mislim da ljudi danas nisu ni zavisni toliko od FB-a, pojeo je njega Instagram odavno, tu su ljudi ponajvise istripovali svoje paralelne zivote. A o TikToku necu ni da pricam, to ne bi trebalo da padne, to bi trebalo srusiti skroz, kako trenutne generacije debila koji ga koriste ne bi izrodile buduce narastaje koji ce biti geneteski predisponirani da koriste jos neku debilniju aplikaciju od TikToka u buducnosti.
Mlađa populacija razbija na instagramu. Meni deca kažu da je FB za matorce a instagram za njih mlade :lol:
 

Back
Top