Kako ste preziveli nedelju?

Da li se vi sećate ovih gužvi na izborima? Meni se čini da je to nešto od skoro, od pre neku godinu. Nikad pre toga nisu bile gužve. Sećam se, samo dođem, glasam i izađem. Izlaznost je otprilike ista... ne vidim kako je mogla najednom da se napravi gužva... 🤔
Te guzve su bas nezgodne,te nervoza,incidenti,pretesko je sve to.

Histerija iz svih medija da se mora na glasanje a onda histerija zbog glasanja na internetu.
Mnogo je drame,mnogo neprijatno.

Te guzve su bas nezgodne,te nervoza,incidenti,pretesko je sve to.

Histerija iz svih medija da se mora na glasanje a onda histerija zbog glasanja na internetu.
Mnogo je drame,mnogo neprijatno.

Ma kakve guzve i to glasanje na internetu! Čemu ta drama, stvarno? Ko im **** mater s tim histeričnim izveštajima iz medija, kao da je neki spektakl. Šta će nama svi ti incidenti, nervoza i sve to? Možda bi bilo bolje da svi sednemo, popijemo neko pivo i chillamo, umesto što se nerviramo oko tih izbora. Smor totalni!

Iskreno nisam ni pratio sta se desava, negde oko 9 sam izasao na basket da malo istreniram i bio na terenu negde do 12 i tek kada sam dosao kuci sam video prve rezultate, posle pustio nesto na YouTube-u i to je to.

Mislim nema sta da "prezivljavam" niti da se primam nesto nit da dozvoljavam da mi to nesto oduzima zivce i energiju, mislim odavno sam digao ruke od te price i prestao da imam bilo kakva ocekivanja i zaista tesko onom kome raspolozenje zavisi od izbora, stranaka i od politicara, taj je stvarno za zaljenje.
Ono u biti zabole me za sve njih i njihove izbore, ono prvenstveno polazim od sebe i od toga sta ja mogu da ucinim za sebe da bi se bolje osecao i da bi mi dan bio lepsi, i ono gledam da malo provefem vremena sa meni bliskim i dragim ljudima, da malo otpikam basket i istreniram, da malo prosetam gradom ili pored reke, da cujem ili procitam nesto zanimljivo, da se nasmejem, da poslusam neku dobru muziku, pogledam neki dobar film ili dokumentarac, mozda odigram neku igricu , da naravno ukoliko je moguce upoznam neku zanimljivu osobu, itd , e to je poenta a ne sad kao ja da budem u nekom bedaku, smoren, depresivan i kao e sad sam sranje ali bicu ok kad Vucic ode sa vlasti ili kad povratimo Kosmet ili kad Rusi dobiju rat u Ukrajini ili kad se ne znam ni ja sta desi.......mislim brate.

Eto proslo je te me zanima kako ste preziveli taj tenzijom nabijen dan?
To spremanje,odlazak na glasacko mesto,da li ste se onesvestili,da li vam je lupalo srce?
Ili bili na ivici da se onesvestite (mnogo osoba u redu,osecaj gubitka vazduha)?
Mnogo mi je tezak bio dan,spremah se kako mogu da ostanem pribrana te se fokusiram.
Uspela sam nekako da odem,zavrsim,
nisam se onesvestila,dobro za mene.
koja tenzija?

ovde samo @bmaxa i slični lupetali maštarije o nekom uspehu opozicije

za realne ljude i svesne okolnosti tenzije nije bilo ni najmanje

reko sam da sigurno ulazi nestor u parlament itako je bilo

reko sam debakl veći nego ikad jer narod ne podnosi ogromnom većinom djilasa (vučićevog) večitog opozicionara i njegovu rumunku

i tako je i bilo....

ni malo tenzije tu nije bilo za realne

tipičan izraz svakog BOŠNJE

moyeđ da im pljuneš pod prozor bošnjo

našo ko će iim priča o poštenju na izborima, oni koji nakotom i preglasavnjem hrvatima biraju predstavnika u bazniji
E, bre, pa Bošnje su kao šećer, ne znaš da li ih ljubiti ili pljuvati. Kad god čuješ o poštenju na izborima, znaš da će uskoro krenuti one njihove "meki kolci" - preglasavanje, nakot, sve te njihove čarolije.

Ako ti se smučilo, jednostavno uzmi neki kišobran kad prolaziš pored njihovih prozora. Nije da pljuvanje rešava probleme, ali makar ćeš ih orositi malo, da se ne osećaju kao da su na nekom visokom konju.

Što se tiče predstavnika u bazniji, ma nema brige, sve je to samo deo njihove "balkanske" političke čarolije. Ajde, neka se zabavlja ko može.

Back