Kako ste otkrili prevaru?

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
11.250
A sto bi morao da otkrivam prevaru ? Dovoljno je samo da osetim nesto i to je to ; nema tu price ; trazenja, provere ; ako ja osetim da nesto "smrdi" onda sigurno i mirise ; a ako mirise - ne zelim da me dotice taj smrad.
auh, ta se znači nakon sexa nije istuširala, već se podala da je izuživaš ((((((((((((:::::::::::::::.......

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
36.802
A sto bi morao da otkrivam prevaru ? Dovoljno je samo da osetim nesto i to je to ; nema tu price ; trazenja, provere ; ako ja osetim da nesto "smrdi" onda sigurno i mirise ; a ako mirise - ne zelim da me dotice taj smrad.
Nije to tako lako ni bataliti iako osetiš da nešto ima...
Najbolje je praviti se glup i pustiti da se ona bahati jer tako lakše možeš bolje da otkriješ i sa kakvom osobom imaš posla, a i imaćeš lakši izgovor i neće te gristi savest

Smartanabil

Buduća legenda
Poruka
28.091
Nije to tako lako ni bataliti iako osetiš da nešto ima...
Najbolje je praviti se glup i pustiti da se ona bahati jer tako lakše možeš bolje da otkriješ i sa kakvom osobom imaš posla, a i imaćeš lakši izgovor i neće te gristi savest
Rece Tolstoj
Govori samo o onome sto ti je jasno - inace cuti

stoka glupa, ako se već varila tatrane..neka nauči vlažne maramice da koristi
Pa ne moze takav smrad ni sa pet kutija vlaznih maramica da se "opere"

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.