Kako ste otisli vani ????

SRDJAN_FR

Zainteresovan član
Poruka
142
sosa iz banata:
Milane i Vanesa nevidite da niste na dobrom forumu !!!! Moderatori zar ovakvi textovi nisu zasluzili brisanje ????,

soso zar ne vidis da je to isti slepo bolesnik ?

i nije to ona @Vanesa redovna nego ako si primetila .. ovaj je uzurpirao tudji nik dodajuci razmak ( espace ) izmedju @ i VAnesa.. mada do skoro je bio @Vanesa. sa TACKU

@Vanesa

Zainteresovan član
Poruka
192
sosa iz banata:
Ma nedovrsene osobe !!!!!

Za rocKeFeLLeRA znamo vec da je nedovrsen!Ali ako se ovo gore sto si napisala odnosi i na mene,veruj da si verovatno TI nedovrsena osoba!!!!!!Pa zar si toliko glupa da nisi videla da ono gore bljuvotine nisam ja pisala vec rockefeller,i SR_FR je primetio da se retard rockefeller ulogavao sa nickom vanesa i istim avatarom!!!Ti ili si glupa ili se pravis glupa da to nisi skontala???

@Vanesa

Zainteresovan član
Poruka
192
sosa iz banata:
Cudo jedno !! Osoba takve bistrine kao ti trebala je da reaguje pre jedne "glupave " i da trazi od modreatora da ponisti takve vulgernosti .Zar ne ??? Ako nisi ti pisala nerazumem zasto da se ljutis to se odnosi na osobe (osobu) koje su to pisale .

Pa nisam pre stigla da javim moderatoru od one siptarcine RoCkefeLLeRa ali je sada vec sve sredjeno.Ne ljutim se ja nista ok je sve.

perla6919

Zainteresovan član
Poruka
127
sosa iz banata:
Ja sam pre 33 godina dosla u Francusku sa turistickom visom na privremenom radu koji i dan danas traje .
A vi ??????? Kako ste vi otisli i kako se danas ide ????
PESKE PREKO MADJARSKE U AUSTRIJU KOD GRADA SOPRON IMA SELO ... ZATIM VOZOM DO INZBRUKA PA STOPOM DO BAD RAJENHALA ZATIM VOZOM ALI LOKALNIM DO MINHENA I NAKON TOGA KRADENIM AUTOMOBILOM DO STRAZBURA ETO TAKO SE STIZE U EVROPU ZATO STO SU CRVENI SJEBALI SARU ***** IM DA BI LI IM ***** MATERINA

perla6919

Zainteresovan član
Poruka
127
hanibaI77:
trenutno imam najbolje rezultate u regionu sto se tice zenskih parfema,treca sam u muskim parfemima i prva u marzi
takodje najbolji taux de transformation de visiteur en client(molim za adekvatan prevod za pec taux)
to je moj pocetak puta ka mestu direktora...ali mnogo strpljenja,mnogo stresa,samo znam da bez toga ne bih mogla da zivim
mojra trenutno imamo kredit za drugi auto,uporedo sa placanjem skupljamo lovu na stednji s namerom da otplatimo ranije.kod credit mutuel sam
da li postoje placanje kazne ako vratis kredit ranije?
a drugo pitanje je kako da izbegnem placanje poreza na stednju posto planiramo pre kupovine nekretnine da malo pristedimo ali posle 7000€ se valjda placa porez pa se ne isplati
da li ako svako od nas troje stavi na svoj stedni racun po 7000€ se sabira ili je dozvoljeno?
OTVORI RACUN U SOCIETE GENERAL YOUGOSLAV BANK LINK CES NACI NA YUPORTAL.COM I ONDA FRANCUSKI LOPOVI NE MOGU ZNATI STA IMAS NA RACUNU JER JE TO SRPSKA BANKA KAPIRAS?

chuncha

Zainteresovan član
Poruka
461
Ja bih se ipak vratila na temu,da jadna sosa ima sta da cita....:)

Ja sam od septembra 2002 u Italiji,u jednom manjem gradicu u Laciju....
Elem,godinu i po dana pre toga sam imala vezu na daljinu(iliti malo on kod mene u BG,malo ja u Italiju...)sa mojim tadasnjim deckom(sadasnjim muzem...),i zavrsivsi gimnaziju juna 2002,probam da upisem faks u Bg,ali tu naidjem na odredjene poteskoce,i odustanem od upisivanja faksa u YU,odlucna da probam u septembru da se upisem na faks u Rimu....
I tako je sve krenulo...mozete pretpostaviti da sam uspela da se upisem na taj fakultet,a evo vec su skoro 4 godine kako zivim ovde,i od tada se moj zivot sve radikalnije menjao....ali o tome nekom drugom prilikom....volela bih samo da znam da li ima jos nekog ''naseg'' iz Italije na forumu,radi diskusije o iskustvima i zivotu u IT....
pozdrav

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.