Pošto je ovde narod primitivan, pokvaren i generalno loš, tesko sta može da se uradi. U mom komšiluku svi su se iz interesa prodali sns bagri. Okružen sam čistim idiotima, koje moram svakodnevno da gledam. Ceo život sam im pomagao, bio dobar prema njima a prvog bi me prodali.Ауторска да ми не обришу. Специјалан позив има мој анти-Ћаци другар @Alter_Ego_ и пљувачки филозоф @38imak
Нисам Ћаци. Грозим се и ја ове радикалске бахатости. Млатарања на бирачким местима, подмићивања и претње. Најгоре битанге испливале ко зна одакле сада заводе ред.
И ајде рецимо да смо победили СНС и њима се суди за све злоупотребе.
Како ћете спречити долазак новог СНС јер ће се и после лустрације само препаковати у нову партију и доћи ће нове битанге са истом причом и реториком?
Турска је као те проблеме примитивизма решавала војним пучевима, али ни то им на крају није успело.
Не може успешна демократија да се успостави кад је народ примитиван.
И како бисте устројили државу да вам је поново не отму?
Tako je i na poslu, tako je svuda.