Како спречити нову аутократију и диктатуру?

Ауторска да ми не обришу. Специјалан позив има мој анти-Ћаци другар @Alter_Ego_ и пљувачки филозоф @38imak

Нисам Ћаци. Грозим се и ја ове радикалске бахатости. Млатарања на бирачким местима, подмићивања и претње. Најгоре битанге испливале ко зна одакле сада заводе ред.
И ајде рецимо да смо победили СНС и њима се суди за све злоупотребе.
Како ћете спречити долазак новог СНС јер ће се и после лустрације само препаковати у нову партију и доћи ће нове битанге са истом причом и реториком?
Турска је као те проблеме примитивизма решавала војним пучевима, али ни то им на крају није успело.

Не може успешна демократија да се успостави кад је народ примитиван.
И како бисте устројили државу да вам је поново не отму?
Pošto je ovde narod primitivan, pokvaren i generalno loš, tesko sta može da se uradi. U mom komšiluku svi su se iz interesa prodali sns bagri. Okružen sam čistim idiotima, koje moram svakodnevno da gledam. Ceo život sam im pomagao, bio dobar prema njima a prvog bi me prodali.
Tako je i na poslu, tako je svuda.
 
Ауторска да ми не обришу. Специјалан позив има мој анти-Ћаци другар @Alter_Ego_ и пљувачки филозоф @38imak

Нисам Ћаци. Грозим се и ја ове радикалске бахатости. Млатарања на бирачким местима, подмићивања и претње. Најгоре битанге испливале ко зна одакле сада заводе ред.
И ајде рецимо да смо победили СНС и њима се суди за све злоупотребе.
Како ћете спречити долазак новог СНС јер ће се и после лустрације само препаковати у нову партију и доћи ће нове битанге са истом причом и реториком?
Турска је као те проблеме примитивизма решавала војним пучевима, али ни то им на крају није успело.

Не може успешна демократија да се успостави кад је народ примитиван.
И како бисте устројили државу да вам је поново не отму?
@Alter_Ego_ i @38imak prvo da stanu ispred ogledala
Tako, ne... ti malo levo, levo, ne ti bre ovaj drugi, ma ne tvoje levo moje levo, e tako...
Ne pomeraj se... Plaća se statiranje a imaš i sendvič i sok... ima i žuti, miruj...

Odlično znamo da je katolička crkva u Engleskoj ubijala sve lepe žene proglašavajući ih vešticama jer nisu htele djidjimidji sa fratrima...
Zato su danas Englezi ružni, medjutim došla im Indija pa će se prolepšati kroz tri četri generacije sa sve tačkicom na čelu.

E tako je bilo nešto slično u Srbiji istorijski gledano.
Ok, mi nemamo veze sa katolicima, hvala Bogu na nebesima što se smilovao nad nana grešnima, ali smo imali Turke.

E sad šta su Turci radili?
Kad god bi čuli da se rodilo gde koje muško odmah bi otrčali u tu kuću i pogledali u oca.
Ako je to bio neki kršni delija onda bi mu ukrali sina.
E ali ako ćaća nije bio kršni delija nego grbavi grobar ostavljali bi tu kuću
Zato su nam danas muški grbavi i metiljavi i smotani i neke baba Simane nemaju ni 100 kila tu 60-75, metar i po visine sve što valja je u Turskoj.
Nažalost nemamo sreće kao Englezi jer su kod nas došli još sitniji Nepalci

Sad se maknite od ogledala
Hvala na saradnji
Tako da neće biti bitnijih promena do daljnje
Menjaće se samo imena i godine kao i do sada.
 
Poslednja izmena:
@Alter_Ego_ i @38imak prvo da stanu ispred ogledala
Tako, ne... ti malo levo, levo, ne ti bre ovaj drugi, ma ne tvoje levo moje levo, e tako...
Ne pomeraj se... Plaća se statiranje a imaš i sendvič i sok... ima i žuti, miruj...

Odlično znamo da je katolička crkva u Engleskoj ubijala sve lepe žene proglašavajući ih vešticama jer nisu htele djidjimidji sa fratrima...
Zato su danas Englezi ružni, medjutim došla im Indija pa će se prolepšati kroz tri četri generacije sa sve tačkicom na čelu.

E tako je bilo nešto slično u Srbiji istorijski gledano.
Ok, mi nemamo veze sa katolicima, hvala Bogu na nebesima što se smilovao nad nana grešnima, ali smo imali Turke.

E sad šta su Turci radili?
Kad god bi čuli da se rodilo gde koje muško odmah bi otrčali u tu kuću i pogledali u oca.
Ako je to bio neki kršni delija onda bi mu ukrali sina.
E ali ako ćaća nije bio kršni delija nego grbavi grobar ostavljali bi tu kuću
Zato su nam danas muški grbavi i metiljavi i smotani i neke baba Simane nemaju ni 100 kila tu 60-75, metar i po visine sve što valja je u Turskoj.
Nažalost nemamo sreće kao Englezi jer su kod nas došli još sitniji Nepalci

Sad se maknite od ogledala
Hvala na saradnji
Tako da neće biti bitnijih promena do daljnje
Menjaće se samo imena i godine kao i do sada.
 
I kad se narod uveri koji džukci su sad ti njihovi "novi odbornici" biće igračka-plačka

I kakvo je ovo debilno prezime?
Sve nesrećni slučajevi

Slika na profilu prikazuje puvać kompleksaša (sve da je i iz SNS ladno se vide greške kad se glumata neka veličina, samo u svojoj glavi, kao Djuka Bizon samo eto "vaš", a porediti ovog sa Djukom je imperativ jer Djuka i zna nešto)
 
ne mogu da verujem da je čovek toliko lud i opterećen da ne da da izgubi nijednu opštinu mesnu zajednicu...i da obesmiljava svake izbore sa svojim kriminalcima i da krši ustav a njegov mediji krše izbotnu tiinu i proganjaju studente i političke protivnike
Šta su radili u Aranđelovcu, ono je strašno. Toliko zlo pojedini narod da podržava, iz interesa ili debilizma, jednostavno nema opravdanja. Stoka kako okreneš.
 
Kako da sprečimo novu, a ni stare se nismo rešili?
Niz nam kaže da će ići od lošeg ka gorem, nasmejanog cinika Tadića i njegove krimose i lopovčiće nasledio je ovaj Šizofenik i njegovi totalni mafijaši. Šta je sledeće ako se ne misli na vreme? I ako se propusti šansa da se pokaže budućima šta može da im se desi kad ovi završe u blatnjavom kanalu
 
@Alter_Ego_

Jaramaz je hrvatskog podrijetla, 346 nesretnika nose ovo prezime
U islamu naravno postoji ovo prezime ali se original piše drugačije.

Svaka tebi čast ovako nasabajle

Види молим те, ти Јарамази ко и Шешељи.

Сви живе у Хрватској, само једна фамилија у Србији, тамо од осамдесетих.
 
Da, naravno. Doduše, sve u redovima socijalističke partije, al opet, to su bili demokratski izbori. Narod je glasao
Били су посредни избори.Бирачи би изабрали делегате на нивоу општина и онда су делегати бирали између себе представнике на републичком и савезном нивоу.
 
Ко ће да врши контролу над судством, и како контролисано судство може бити независно?
Posebna sluzba suda, da sude po zakonu, takva kontrola rada
Jbg detalje nek smisle oni koji primaju debele pare, ceo svet ima neke svoje sisteme, tako da je ocito moguce urediti
 

Back
Top