Kako SNS planira da poveca natalitet ako podrzava abortus?

Tako je. Abortusa će biti kao i drogiranja. Legalno ili nelegalno. I da tako je, ako hoćeš decu moraš državu pretvoriti u religioznu.
S druge strane to će izazvati ekonomsku propast i propast naroda jer država neće imati snage da se odupre neprijateljima koji nas okružuju.
Dakle ipak kao rešenje vidim uvoz sličnih rasa i naroda.


kakve sad to veze ima sa temom. Osim ako kao Zlatko ne dolivaš ulje na svoju depresiju pred kačenje u šupi.
Da bi se odlučili da dođu kod nas - pripadnicima sličnih rasa i naroda moraš pružiti nešto što nemaju u svojoj zemlji. Takvih naroda nije baš mnogo preostalo. To su uglavnom narodi Evrope, koji se svuda smanjuju. U Evropi, pa i u svetu, ima zemalja koje imaju mnogo viši standard od nas i u koje takvi ljudi odlaze. I mi smo jedan od naroda koji podižu drugima natalitet, jer potomci naše sve veće i veće dijaspore postaju novi Nemci, Šveđani, Amerikanci...

Mislim da u budućnosti bela rasa nema veliku šansu da opstane, pa ni narodi Evrope u obliku kakav nam je do sada bio poznat. To je već vidljivo u bogatijim zemljama u kojima je sve više doseljenika iz drugih zemalja, rasa i kultura. Ako se nastavi ovakav trend, one će se vremenom pretvoriti u multikulturalna društva i ličiti na SAD, Kanadu i Australiju. Verovatno će se i nama nešto slično dogoditi. Na taj način će možda srpski narod opstati, ali to neće biti narod kakvog ga sada znamo. Promeniće se naš fizički izgled, jezik, običaji će se prilagoditi, religija možda ojača, promeni se ili sasvim nestane u zavisnosti od toga ko se ovde bude doseljavao, itd.

To je, naravno, dalja budućnost. Još ćemo mi opstati u ovakvom obliku neko vreme. :)
 
Абортуса ће увек бити, забранили га или не.
Разлика је само у томе да ли ће та жена отићи код медицинског стручњака и то урадити у професионалној установи, или ће ризиковати свој живот у ко зна каквим условима.
 
Povecanjem prostitucije uz smanjenje prihoda istih....

Абортуса ће увек бити, забранили га или не.
Разлика је само у томе да ли ће та жена отићи код медицинског стручњака и то урадити у професионалној установи, или ће ризиковати свој живот у ко зна каквим условима.
Skapirali ljudi da i pored abortusa najvise srba se radja nezeljeno , kod tinki...
Srbija zemlja nezeljenih.....
 
50.000 mladih,radno i reproduktivno sposobnih ljudi ti emigrira zvanično,napominjem po zvaničnoj statistici, godišnje. Idu jer je bolje negde drugde. Tamo rađaju decu, uzimaju državljanstva, plaćaju porez. Za 20 godina to je milion stanovnika i potomci njihovi. Ako se vrate, vraćaju se kada odu u penziju kada je njihov doprinos natalitetu nepostojeći.
Zahvaljujući i tome uz negativni priraštaj ova nacija jednostavno stari i umire rapidno. Prirodan proces. Nema tog nataliteta,(tj ima ali ga ne možeš postići) koji će ti to nadoknaditi na ovu populaciju.
Kada Srbija bude bila država gde želiš da ostaneš, tada možeš ozbiljno pričati o planovima da zaustaviš negativan natalitet a kamoli da ga obrneš u pozitivnom smislu. Ovako napraviš troje dece i ispratiš ih u Austriju i Kanadu nisi doprineo ništa. Abortus je ovde sporedna priča.

Apsolutno tačno.

Nit u Srbiji ima više abortusa nego u okruženju, nit se Srba rađa manje nego drugih

Jednostavna je istina da mladi, reproduktivno sposobni konstantno odlaze iz zemlje Srbije, i rađaju decu u inostranstvu.

Ili, ako su ih i rodili ovde, sa njima odlaze napolje (takvih je sve više), a ta deca se više neće vraćati u Srbiju.
 
Da bi se odlučili da dođu kod nas - pripadnicima sličnih rasa i naroda moraš pružiti nešto što nemaju u svojoj zemlji. Takvih naroda nije baš mnogo preostalo. To su uglavnom narodi Evrope, koji se svuda smanjuju. U Evropi, pa i u svetu, ima zemalja koje imaju mnogo viši standard od nas i u koje takvi ljudi odlaze. I mi smo jedan od naroda koji podižu drugima natalitet, jer potomci naše sve veće i veće dijaspore postaju novi Nemci, Šveđani, Amerikanci...

Mislim da u budućnosti bela rasa nema veliku šansu da opstane, pa ni narodi Evrope u obliku kakav nam je do sada bio poznat. To je već vidljivo u bogatijim zemljama u kojima je sve više doseljenika iz drugih zemalja, rasa i kultura. Ako se nastavi ovakav trend, one će se vremenom pretvoriti u multikulturalna društva i ličiti na SAD, Kanadu i Australiju. Verovatno će se i nama nešto slično dogoditi. Na taj način će možda srpski narod opstati, ali to neće biti narod kakvog ga sada znamo. Promeniće se naš fizički izgled, jezik, običaji će se prilagoditi, religija možda ojača, promeni se ili sasvim nestane u zavisnosti od toga ko se ovde bude doseljavao, itd.

To je, naravno, dalja budućnost. Još ćemo mi opstati u ovakvom obliku neko vreme. :)
Znamo mi dobro šta je problem. Lako i kritikujemo. Savršeno rešenje ne postoji. A ni brzo. Ali mora da se nešto uradi.
Dolazak Rusa je odličan primer. Nemoj da misliš da to što smo srdačan narod koji može pasošima slobodno da putuje nije dovoljno da privuče mnoge na primer Beloruse.

Nije ovde toliko loše.
 
Znamo mi dobro šta je problem. Lako i kritikujemo. Savršeno rešenje ne postoji. A ni brzo. Ali mora da se nešto uradi.
Dolazak Rusa je odličan primer. Nemoj da misliš da to što smo srdačan narod koji može pasošima slobodno da putuje nije dovoljno da privuče mnoge na primer Beloruse.

Nije ovde toliko loše.
Znam i da se žene iz Albanije dosta udaju za naše muškarce koji žive na selu...
 
Da bi se odlučili da dođu kod nas - pripadnicima sličnih rasa i naroda moraš pružiti nešto što nemaju u svojoj zemlji. Takvih naroda nije baš mnogo preostalo. To su uglavnom narodi Evrope, koji se svuda smanjuju. U Evropi, pa i u svetu, ima zemalja koje imaju mnogo viši standard od nas i u koje takvi ljudi odlaze. I mi smo jedan od naroda koji podižu drugima natalitet, jer potomci naše sve veće i veće dijaspore postaju novi Nemci, Šveđani, Amerikanci...

Mislim da u budućnosti bela rasa nema veliku šansu da opstane, pa ni narodi Evrope u obliku kakav nam je do sada bio poznat. To je već vidljivo u bogatijim zemljama u kojima je sve više doseljenika iz drugih zemalja, rasa i kultura. Ako se nastavi ovakav trend, one će se vremenom pretvoriti u multikulturalna društva i ličiti na SAD, Kanadu i Australiju. Verovatno će se i nama nešto slično dogoditi. Na taj način će možda srpski narod opstati, ali to neće biti narod kakvog ga sada znamo. Promeniće se naš fizički izgled, jezik, običaji će se prilagoditi, religija možda ojača, promeni se ili sasvim nestane u zavisnosti od toga ko se ovde bude doseljavao, itd.

To je, naravno, dalja budućnost. Još ćemo mi opstati u ovakvom obliku neko vreme. :)
Inače si najpametnija i najpitkija žena na forumu. Moje poštovanje.
 
Da li znaš kolike pare dobijaju Nemci za decu? Kakve uslove imaju? Koliko posla? Koliko zaposlenosti?
Pa opet imaju belu kugu, a benefite koriste Kurdi, Turci i sl.
Ko god malo ima šire obrazovanje uviđa da je natalitet veći u neobrazovanijim nacijama.
Što je društvo naprednije, natalitet opada. Čak su i Kinezi ukinuli politiku jednog deteta.

Malo je amaterski tako rezonovati!


A nije redak slučaj da vi koji kukate najviše upravo najmanje radite, pa vas čak mrzi i na izbore da izlazite jer jel izbori su već ukradeni i unapred namešteni.
Ajde ti lepo u šupu pa se okači o gredu nema potrebe da povlačiš još nekog za sobom.
sto se tice posla i primanja, ja sam uvek bio radnicka klasa, nikada na socijalnim davanjima i budzetskim primanjima...roditelji radnicka klasa, baba i deda takodje su bili radnicka klasa...sto se tice glasanja, moji su uvek bili opoziciono raspolozeni...za vreme vladavine SPS, moj rodjak je bio jedan od od njih...inace, taj moj rodjak je tezak lopinger i los covek, ali je bio veoma finansijski jak, prebogat...ja sam bio javno protiv njega, vecina mu se slihtala i plasila ...nekoliko me puta upozoravao, da smo rodjaci i da ne treba da budem protiv njega i SPS....a onda mi je to sve naplatio sa kamatom, skupo me to kostalo u svakom smislu, da ne idem u detalje...imao bih totalno drugaciji zivot, bolji i kvalitetniji u svakkom smislu
 
Samo ti etiketiraj. Mnogo ćeš pomoći svojoj depresiji time. Ispljuješ sve i plačeš. A što je tebi loše u Srbiji? Šta si ti uradio da ti bude bolje?
Isto bi živeo ti i u Švajcarskoj.
ja sam neka srednja klasa u Srbiji....verovatno sam neka visa srednja klasa u materijalnom smislu...nikom nista ne dugujem i funkcionisem koliko toliko normalno
 
Siguran sam da bi mnogi od navedenih nacija došli. NI na Zapad ljudi ne odlaze zato što ih tamo čeka bogatstvo (jer ga nema) nego zbog promene. Kada bi na primer Belorusima omogućio radno pravo siguran sam da bi došli u desetinama hiljada. Svakako treba otvoriti i tu mogućnost. Upravljanje državom se radi kroz hiljade malih postupaka. Vidimo da se hiljade Rusa doselilo u Srbiju. Pod hitno treba omogućiti hitne postupke za dobijanje državljanstva.

Zašto ti Rusi nisu otišli u Nemačku ili London? Zato što ih ovde tretiraju kao ljude. Kako sad oni čeznu za Srbijom a sve dobro stojeći freelanceri i biznismeni?

Kako bi ti povećao broj stanovnika u Srbiji?
jedino spletom medjunarodnih okolnosti, da dodjem u situaciju da mogu odlucivati...a opet bi to bila neka vrsta diktature
 
Autorska tema:

Predsednik SNS, Vucic, upravo je izjavio da on podrzava abortus. Razumem da se abortus u nekim slucajevima mora dozvoliti zbog zdravlja zene. Ali otvoreno podrzavati kao vlast tako nesto dok se navodno boris za veci natalitet je debilizam ili si zestoko pokvarena osoba.
Svako ko se obogatio na nepošten način tj bavi se kriminalom obavezno je i verski fanatik pa tako i ove priče o zabrani abortusa isplivavaju na površinu septičke jame u kojij živimo. Da je standard nebi se ni pominjale ovakve teme.

Zlatno doba a tema kosovo, abortusi, deponije i kanalizacija po krnjači 🤪
 
sto se tice posla i primanja, ja sam uvek bio radnicka klasa, nikada na socijalnim davanjima i budzetskim primanjima...roditelji radnicka klasa, baba i deda takodje su bili radnicka klasa...sto se tice glasanja, moji su uvek bili opoziciono raspolozeni...za vreme vladavine SPS, moj rodjak je bio jedan od od njih...inace, taj moj rodjak je tezak lopinger i los covek, ali je bio veoma finansijski jak, prebogat...ja sam bio javno protiv njega, vecina mu se slihtala i plasila ...nekoliko me puta upozoravao, da smo rodjaci i da ne treba da budem protiv njega i SPS....a onda mi je to sve naplatio sa kamatom, skupo me to kostalo u svakom smislu, da ne idem u detalje...imao bih totalno drugaciji zivot, bolji i kvalitetniji u svakkom smislu
E nekad moraš da deluješ mozgom a ne srcem. Ili ne moraš. uglavnom po herojima društvo piša. I meni se gadio SPS i srećom nisam imao nikakav kontakt sa njima. Međutim mnogo je vremena prošlo. Snašao sam se. Sad mi je sve jedno ko je na vlasti. Čak mi ova banda odgovara.

jedino spletom medjunarodnih okolnosti, da dodjem u situaciju da mogu odlucivati...a opet bi to bila neka vrsta diktature
Dotle nema drugue do prvilačenja duša u Srbiju. A došli bi mnogi kada bi imali otvorena vrata.
 
E nekad moraš da deluješ mozgom a ne srcem. Ili ne moraš. uglavnom po herojima društvo piša. I meni se gadio SPS i srećom nisam imao nikakav kontakt sa njima. Međutim mnogo je vremena prošlo. Snašao sam se. Sad mi je sve jedno ko je na vlasti. Čak mi ova banda odgovara.


Dotle nema drugue do prvilačenja duša u Srbiju. A došli bi mnogi kada bi imali otvorena vrata.
voleo bih da si bio prisutan jednom skupu, gde sam se sukobio sa mojim rodjakom i nekim ljudima iz SPS...bilo je prisutno bar 300 ljudi, samo nas desetakk se suprostavilo...u pitanju je bila jedna mahinacija u njihovoj reziji, gde smo mi bili u pravu...iznosili smo argumente sa ociglednim dokazima i predocavali svima na skupu...inace taj rodjak je moj brat od tetke, tada mi je tiho rekao ,, burazeru, smiri se malo, ja sam ti brat i ne smes tako da budes protiv mene, vidis da ostali cute"...doslo je do glasanja i ogromna vecina je bila za njegov predlog...godinu dana posle toga, ta opstinska akcija je propala...nisam cutao i uvek sam bio protiv njega i njegovih lopovskih pajtasa...inace on je promenio sve stranke, veoma je bogat, verovatno preko 5 milki po mojoj proceni
 
voleo bih da si bio prisutan jednom skupu, gde sam se sukobio sa mojim rodjakom i nekim ljudima iz SPS...bilo je prisutno bar 300 ljudi, samo nas desetakk se suprostavilo...u pitanju je bila jedna mahinacija u njihovoj reziji, gde smo mi bili u pravu...iznosili smo argumente sa ociglednim dokazima i predocavali svima na skupu...inace taj rodjak je moj brat od tetke, tada mi je tiho rekao ,, burazeru, smiri se malo, ja sam ti brat i ne smes tako da budes protiv mene, vidis da ostali cute"...doslo je do glasanja i ogromna vecina je bila za njegov predlog...godinu dana posle toga, ta opstinska akcija je propala...nisam cutao i uvek sam bio protiv njega i njegovih lopovskih pajtasa...inace on je promenio sve stranke, veoma je bogat, verovatno preko 5 milki po mojoj proceni
To je samo personifikacija Srbije. Kukavičluk malog čoveka koji daje legitimitet korupciji.
I onda tehnički taj tvoj rođak i nije kriv.
 

Back
Top