Quantcast

Kako skinuti ovu pesmu!!!

timemachine

Zainteresovan član
Poruka
223
Ima jedan programcic zove se super mp3 recorder professional. Prosaraj na netu, nacices ga. Uglavnom program snima sve u vezi zvuka sto se desava na kompu i cuva ga u mp3 formatu. Cak ima i opcije da sam podesavas bitrate, stereomix itd... Skini program, pusti pesmu, i ukljuci program da ti snima. Ali pogasi msn i ta sranja da ti ne upadaju drugi zvucni signali. Snimis i sacuvas pesmu u komp. Ja sam tako milion puta radio, jos dok nisu bili oni youtube to mp3 konverteri, samo je smor sto moras cekati da izadje cela pesma.

Tiosav

Primećen član
Poruka
527
Ma OK je.
Bio mi je smanjen recording control. Jedino se malo oseti da sačuvana pesma bruji kad se uključe svi instrumenti ali sam je doterao nekako.

@markons82
Probao sam ali mi je Nexus Radio našao dosta manje ovih covera nego što ih ja znam. Bilo bi najbolje da je imam skinuti odnegde.

@branaaa
Imam ja flashgot ali on mi tako skine nešto što ima 1Kb, mada piše da je pesma 6 MB. Probao sam ja pre toga flashgot all, ali nije nalazio ništa.

Pozz

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.623
Ma OK je.
Bio mi je smanjen recording control. Jedino se malo oseti da sačuvana pesma bruji kad se uključe svi instrumenti ali sam je doterao nekako.

@markons82
Probao sam ali mi je Nexus Radio našao dosta manje ovih covera nego što ih ja znam. Bilo bi najbolje da je imam skinuti odnegde.

@branaaa
Imam ja flashgot ali on mi tako skine nešto što ima 1Kb, mada piše da je pesma 6 MB. Probao sam ja pre toga flashgot all, ali nije nalazio ništa.

Pozz
Nexus ti je jako dobar jer npr ide neka pesma od nekog izvodjaca ( nemas pojma koji je al ti se dopada ) onda lpo mozes da nadjes sve sto ta radio stanica od njega i da skines.

E sada ako bas hoces da skida, stavi neki dobar antivirus i instaliraj Limewire, u search kucaj sta te zanima i skidaj. Naravno, obrati paznju na velicinu file-a, jer pesma sigurno nece stati u manje od 1mb ma sta god tamo pisalo :)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.