Kako se zove puz koji ima zenu? Muz-puz! Ahahah

Koji su?

Al' dobra je serija Hous...mada ne gledam redovno...

Meh, serija kao serija je vrlo predvidiva. Poshto je gledam na kompu, prosechna epizoda traje recimo 42 minuta, i siguran sam da su sve dijagnoze koje postave u prvih pola sata potpuno pogreshne (lupus?), i tek negde oko 36. minuta ce Haus da dobije otkrovenje u razgovoru sa nekim, pri chemu isti razgovor ima malo ili nimalo veze sa dotichnom dijagnozom. Jedino shto valja u seriji je, naravno, Haus, i njegov cinichno-mizantropsko borderline sociopatski stav prema svima u okolini, bez izuzetka, i zbog toga su najbolje epizode one koje su fokusiraju konkretno na njega i njegove probleme - najjachi utisak su mi ostavile finalne dve epizode chetvrte, kad pokushava da se priseti shta je to shto mu se chini da nije u redu, nakon shto se izvrnuo autobus u kome je bio, i finalna epizoda, chini mi se, pete sezone, kad halucinira pod dejstvom vikodina. S druge strane, svi ostali su tralala, a medju najgorima su njanjava Kadijeva i najnovija pridoshlica Mastersova (ja ne verujem da mozhe da postoji toliko ogranichena osoba koja gleda na svet onako crno-belo - ovo je dozvoljeno, ovo nije, ovo je neetichno, sad cu da te prijavim, blabla). Takodje, ova sedma sezona je jedna od najgorih do sad, samim tim shto je ovo sedma reciklazha istog sadrzhaja, a i Haus je postao nekako pi.chkast, papuchar.
 
Slazem se, pogotovo sa delom gde kazes da je uglavnom samo Hous zanimljiv i da su ep. sa njim kao bas, bas glavnim likom najbolje, i slazem se sa Overom da smara sto na kraju uvek ispadne neka vrlo bezopasna bolest, a pre nego sto su to otkrili pomisljali su na najgore...mogli bi malo nesto da izmene...doduse, ja ni ne pratim nesto redovno seriju, odgledam kad banem menjajuci kanale, al' to je jos gore, cak je i mene pocelo da smara sve to... :P
 
Sopenhauer...-.-

ironija je shto je shopenhauer potpuno suprotan od samog sebe kod priche o moralu, zapravo ono kad bi svi ljudi poshtovali ono shto shopenhauer kazhe o moralu i nachinu zhivota, svet bi bio mnogo bolje mesto.
A generalno, on jeste malo depresivan filozof, sve mu je crno i pesimistichno, al filozofija mu je na mestu, spekulativno je on dosta dalje dogurao od recimo Hegela ili Kanta.
 
Ma, onakve likove mozemo voleti samo u seriji, ovako uzivo bih nekome smrskao lobanju da mi se onako obraca... :P



E da, i taj doktor je slican...samo sto dok gledam Housa vidi se nekad da i nije toliko los, cini se kao da samo glumi, a onak Koks...zayeban lik ybt... :lol:

U pravu si.



PA otprilike tako
uglavnom taki likovi su kulj samo u serijama, znas ono, antisocijalni i sve, a opet svi zavise od njih
i izgledaju kul i sve
a u RL je skroz drugacije, ljudi ne provaljuju da takvi likovi jedine poznanike imaju na poslu, a vamo nista, svi ih izbegavaju
msm znam, jer sam kao klinac imao takve uzore, uglavnom vremenom te ljudi napuste kad vide da si odjednom neprijatan
sva sreca pa sam se iskopao na vreme XD
 

Back
Top