Kako se zove puz koji ima zenu? Muz-puz! Ahahah

ne nazivam je nikako...
diskriminacija je uskracivanje prava, a uskratiti ljudima pravo na drogu je nesto sasvim razumno...msm aj svi da pijemo arsenik, sta ima veze...

znas kako, ja sam po tom pitanju bas opustena :lol:
ukoliko neko hoce da se drogira ucinice to bila droga legalna lili ne, isto tako ako neko nece da se drogira nece uzimeti drogu bila ona legalna ili ne. One sekunde kad bi droga postala legalna dileri bi pukli a i sami narkomani bi imali visestruke koristi, em jeftinije, em cistije :mrgreen:
a i sama drzava bi profitirala od poreza xD
 

Bukovski nije bio hedonista... iako ga cenim i uzivam u njegovom radu, bilo da su u pitanju price, pesme ili romani, on je bio obicna propalica i alkoholicar koji nije znao sta ce sa sobom..nije bio neki neshvaceni genije koga je drustvo oteralo na marginu ili nesto slicno tome... zivot mu je bio prilicno mizeran, uzevsi u obzir const besparicu, jeftina vina, svakojake zene i sve to
ali opet, Bukovski, takav kakav je bio, mizerija ili ne, jako je dobro odradio svoj posao sa knjizevne strane
ali ne, nikako nije bio hedonista
 
moj idol...hm, nema ga... nalecem ponekad na ljude koji mi se bas dopadnu zbog nacina razmisljanja, shvatanja, sirokog uma, neogranicenosti, slobodi, zbog nacina zivota i pozelim parce njihovog kolaca pa mogu reci da su mi oni na neki nacin uzori.. ali realno, ne postoji niko kome se divim, velicam ga i sve to
staza kojom ja idem je bez tudjih tragova..
jer ako je neko vec tu prosao, ja cu krenutina neku dugu stranu
 
Jes dobra i čovek je vrhunski stručnjak u seriji, al ne volim ono arogantno kurčevito ponašanje.
Mislim svaka ti čast, al ne treba se tako ponašati prema drugima. Poznajem uživo par ljudi koji su identični kao House, neki jesu neki nisu stručnjaci, al se desi da nisu uvek u pravu a opet te rekreativno namažu govnima, pa se nisam ustručavao da im u tim i ostalim prilikama kažem "ma puši bre ****".
 
meni deluje kao ok covek dr House,ne deluje mi ni arogantno jednostavno ga boli patka za ljude. Msm sto mora sa svima da bude ok i sa svima da se socijalizuje? Ne mora,on se samo sprda sa njima,a drugi to prihvataju k srcu vise. Pola efekta neke uvrede je u tvom dozivljaju iste. On je doktor,strucnjak i njegov je posao da spasava ljude ,a ne da se socijalizuje sa zaposlenima i pacijentima.
 
meni deluje kao ok covek dr House,ne deluje mi ni arogantno jednostavno ga boli patka za ljude. Msm sto mora sa svima da bude ok i sa svima da se socijalizuje? Ne mora,on se samo sprda sa njima,a drugi to prihvataju k srcu vise. Pola efekta neke uvrede je u tvom dozivljaju iste. On je doktor,strucnjak i njegov je posao da spasava ljude ,a ne da se socijalizuje sa zaposlenima i pacijentima.

svidja mi se zato sto je takav
faking mizantrop
volela bih dumem i ja tako
smara me sto su me ucili empatiji i tako tim sranjima
 
Koji su?

Al' dobra je serija Hous...mada ne gledam redovno...

Ma mene nervira to sto je gomila ljudi sada pocela da ga imitira
Medju njima je i jedan dosta dobar drug, jedna od najdrustvenijih osoba koje poznajem, a sad je odjednom poceo da usvaja njegov model, jer mu je to kul
Msm kad nesto nekome ne pase,ne pase

svidja mi se zato sto je takav
faking mizantrop
volela bih dumem i ja tako
smara me sto su me ucili empatiji i tako tim sranjima

E pa u tome je fora
Ili ae, nek rade sta hoce, al nek ga barem onda skinu kako valja :lol:
 
svidja mi se zato sto je takav
faking mizantrop
volela bih dumem i ja tako
smara me sto su me ucili empatiji i tako tim sranjima
meni ne deluje kao mizantrop. Ja sam strucnjak,majistor gledaj i uci od mene jer sam najbolji. Oni ljudi i nisu zasluzili da se respektuju,msm nisu zasluzili ni da ih hejtuju ali kako se ponasa prema njima od kako ja gledam ok je.
 
...njegov je posao da spasava ljude ,a ne da se socijalizuje sa zaposlenima i pacijentima.
On je svetlosnim vekovima od socijalizacije u punom smislu, on nije stigao ni do elementarnog respekta prema drugim ljudima koji te okružuju. Svako u tvojoj okolini zaslužuje to elementarno poštovanje, dok nečim ne zasluži suprotno.
Jako sličan lik je i Dr. Koks u "Stažistima".
Takve likove u realnostom svetu obično neko sačeka jedno veče kad se vraćaju kući, ali ne da bi ih otpratio do kuće. :)
 
Ma mene nervira to sto je gomila ljudi sada pocela da ga imitira
Medju njima je i jedan dosta dobar drug, jedna od najdrustvenijih osoba koje poznajem, a sad je odjednom poceo da usvaja njegov model, jer mu je to kul
Msm kad nesto nekome ne pase,ne pase

Ma, onakve likove mozemo voleti samo u seriji, ovako uzivo bih nekome smrskao lobanju da mi se onako obraca... :P

911s [SK];16798451:
On je svetlosnim vekovima od socijalizacije u punom smislu, on nije stigao ni do elementarnog respekta prema drugim ljudima koji te okružuju. Svako u tvojoj okolini zaslužuje to elementarno poštovanje, dok nečim ne zasluži suprotno.
Jako sličan lik je i Dr. Koks u "Stažistima".
Takve likove u realnostom svetu obično neko sačeka jedno veče kad se vraćaju kući, ali ne da bi ih otpratio do kuće. :)

E da, i taj doktor je slican...samo sto dok gledam Housa vidi se nekad da i nije toliko los, cini se kao da samo glumi, a onak Koks...zayeban lik ybt... :lol:

U pravu si.
 
911s [SK];16798451:
On je svetlosnim vekovima od socijalizacije u punom smislu, on nije stigao ni do elementarnog respekta prema drugim ljudima koji te okružuju. Svako u tvojoj okolini zaslužuje to elementarno poštovanje, dok nečim ne zasluži suprotno.
Jako sličan lik je i Dr. Koks u "Stažistima".
Takve likove u realnostom svetu obično neko sačeka jedno veče kad se vraćaju kući, ali ne da bi ih otpratio do kuće. :)

saceka qratz sto ti nisi sacekao one tvoje? I taj je lik isto. Ne vidim nesto da bas preteruju,dobro hause je malo pre na fox lajfu malko bio nadrkaniji nego obicno,ali niko po meni nije zasluzio da dobije ni samar, a kamo li nesto ozbiljnije ili neku sacekusu. Uvek su najvece drkadzije najemotivniji i najbolji ljudi.
 

Back
Top