Kako se zove puz koji ima zenu? Muz-puz! Ahahah

Definitivno covek koji je imao samo jedan jedini cilj u zivotu i poginuo je maltene za taj cilj a to je legalizacija droge... svi su znali na koji nacin on dolazi do love ali su ga gledali kao boga, zapravo on je sam sebe stavio u ulogu Robin Huda delio sirotinji i sakom i kapom jer je i on nekada bio siromasan. Njegova glavna misao je bila da kad droga postane legalna i njegove pare ce postati legalne... ne znam zasto, ali je tako jak (dobar) utisak ostavio na mene :D valjda zato sto i ja mislim da drogu treba legalizovati... :D

Tako je, pravda za drogu...
 
niiisam :rumenka:
nego mi stvarno nije jasno
ako onaj ko je zavisan od nikotina moze da kupi cigarete na trafici i onaj ko je zavisan od alkohola moze da kupi alkohol (i) na trafici (da ne pominjem sad gluposti tipa zavisnici od coca cole itd... bla bla) zasto onaj ko je zavisan od droge ne moze da kupi drogu na trafici? Po meni je to diskriminacija :evil:

zar ne bi bilo logicnije da se i ovo dvoje zabrani, nego da se droga legalizuje?? (nije da to sto je nezakonita bilo koga sprecava da se drogira, al opet...)
 
Lik je LIK! :D

george_rr_martin_580.jpg
 
Primeticete verovatno da naslov nema veze sa temom. Naime, ko su vam uzori, ili pak osobe kojima se na neki nacin divite? Evo, ja se danas nalozio na Robespjera, sad citam neku knjigu o njemu, lik je ekstremni levo-desnicar :mrgreen: Ali ozbiljno, ideje su mu bile do jaja. Pa, kome se divite? :D

one and only Jimmy Page ^^
 

Back
Top