Kako se zove igra? Coveculjak gura blokove

  • Začetnik teme Začetnik teme AleX
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

AleX

Ističe se
Poruka
2.502
Reč je o jednoj staroj igrici, iz doba kad smo umesto windows 7 za OS imali windows 98.

Jedan čovečuljak gura žute blokove (kvadrate) na neke žute tačke (što su me podsećale na glavice kupusa) i tad žuti blokovi se oboje u crveno.

Igrica je 2D.
Imalo je dosta nivoa.
Imala je opciju undo.
Bilo je moguće igrati direktno onaj nivo do kojeg se poslednji put stiglo.

Sam čovečuljak je ružan, a sve je prilično jednostavno.

Bio bih veoma zahvalan kada bih saznao kako se ova igrica zove, da bih mogao da je skinem.

Pozdrav!
 
Sokoban, u prevodu sa japanskog "cuvar magacina"... nego mene zanima jedna druga igra, isto 2D, sa strelicama na tastaturi vuces liniju preko povrsine i kad oivicis manju povrsinu tu se pojavi deo slike, a cilj je "zauzeti" odredjeni procenat slike (70, 80, 90%), u svemu tome ti smeta odredjen broj loptica koje se odbijaju od zidova po zakonima fizike i ne smeju preseci liniju dok je ti vuces inace gubis zivot, jel se seca neko? Da ne otvaram novu temu
 
Sokoban, u prevodu sa japanskog "cuvar magacina"... nego mene zanima jedna druga igra, isto 2D, sa strelicama na tastaturi vuces liniju preko povrsine i kad oivicis manju povrsinu tu se pojavi deo slike, a cilj je "zauzeti" odredjeni procenat slike (70, 80, 90%), u svemu tome ti smeta odredjen broj loptica koje se odbijaju od zidova po zakonima fizike i ne smeju preseci liniju dok je ti vuces inace gubis zivot, jel se seca neko? Da ne otvaram novu temu

eeeeeeeeeeee secam je se ja...super igrica :D
 
Sokoban, u prevodu sa japanskog "cuvar magacina"... nego mene zanima jedna druga igra, isto 2D, sa strelicama na tastaturi vuces liniju preko povrsine i kad oivicis manju povrsinu tu se pojavi deo slike, a cilj je "zauzeti" odredjeni procenat slike (70, 80, 90%), u svemu tome ti smeta odredjen broj loptica koje se odbijaju od zidova po zakonima fizike i ne smeju preseci liniju dok je ti vuces inace gubis zivot, jel se seca neko? Da ne otvaram novu temu
Linuxova verzija te igrice zove se Ice Breaker, može se skinuti ovde:http://mattdm.org/icebreaker/ a verziju za windows sam zaboravio, davno beše...
 

Back
Top