AleX
Ističe se
- Poruka
- 2.502
Reč je o jednoj staroj igrici, iz doba kad smo umesto windows 7 za OS imali windows 98.
Jedan čovečuljak gura žute blokove (kvadrate) na neke žute tačke (što su me podsećale na glavice kupusa) i tad žuti blokovi se oboje u crveno.
Igrica je 2D.
Imalo je dosta nivoa.
Imala je opciju undo.
Bilo je moguće igrati direktno onaj nivo do kojeg se poslednji put stiglo.
Sam čovečuljak je ružan, a sve je prilično jednostavno.
Bio bih veoma zahvalan kada bih saznao kako se ova igrica zove, da bih mogao da je skinem.
Pozdrav!
Jedan čovečuljak gura žute blokove (kvadrate) na neke žute tačke (što su me podsećale na glavice kupusa) i tad žuti blokovi se oboje u crveno.
Igrica je 2D.
Imalo je dosta nivoa.
Imala je opciju undo.
Bilo je moguće igrati direktno onaj nivo do kojeg se poslednji put stiglo.
Sam čovečuljak je ružan, a sve je prilično jednostavno.
Bio bih veoma zahvalan kada bih saznao kako se ova igrica zove, da bih mogao da je skinem.
Pozdrav!

