Kako se zavodi žena

Q

Queen_

Gost
Muškarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom položaju oslonjen na šank. Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu muzike titraju po podu, po držanju tijela, prosto po svemu, može se reci, stereotipni Eros-Bosanceros.
Dva stola dalje, sama, mirna sjedi lijepa žena. Po vanjštini bi se reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista godina proizvodnje, teško je reci, ali da dobro izgleda je fakat.

- Mmmm, vidi one mace - pomisli naš glavni junak - baš dobro izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali šta da joj kažem?? Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokušam pricati s nekom ženom, valjam samo gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled. Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od ženskih fazona na tu temu. Možda da joj pošaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, baš sam smotan.

U tom trenutku žena ustaje i odlazi.
- *******.. Stvar se sama od sebe riješi. Baš sam smotan. Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nešto mljeti. Pa i upucavanje je za ljude. Šta mi može biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro od srece. Nej se. Možda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi sve probleme ova lijepa žena donijela...

Par minuta poslije, žena se vraca i sjeda za isti stol.
- Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo odredeni jedno za drugo! Sacu joj prici. Valjda ispricam nešto interesantno! Sad ili nikad!
Eksira svoj dupli pelinkovac da se okuraži, provuce ruku kroz kosu, uvuce stomak, ispravi ledja, lagano odšeta do stola za kojim lijepa žena sjedi, spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita: "Jes'to pišala?!" :lol: :lol: :lol:


Momci forumski, kako vi zavodite žene? Koje su vam omiljene "pick-up lines"?
 
"...Aliii, odmah da si izvadio ruku iz bokserice!!!
Ova prica nije o tome kako ce te ona zavesti, nego ce biti reci o tome, kako ces TI moci da zavedes najvatreniju ribu, da nikad vise ne budes prinudjen da koristis saku! Kapiras?"
 
"Svaka Tvoja rec ce osloboditi neku seksualnu emociju u ribi."
"Posle sto naucis materijal, pridruzice ti se nevidljiva snaga."
"Saznaces u kojim pravcima treba da se razvijas, dobices sve one karakteristicne osobine, koje su dosad nedostajale iz Tebe, i vec ces sa pustim prisustvom privlaciti dame."
"U jednom ljubicastom naocaru, gde svaka riba plese samo za Tebe"

sarcasticclap.gif
 
Queen_:
Muškarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom položaju oslonjen na šank. Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu muzike titraju po podu, po držanju tijela, prosto po svemu, može se reci, stereotipni Eros-Bosanceros.
Dva stola dalje, sama, mirna sjedi lijepa žena. Po vanjštini bi se reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista godina proizvodnje, teško je reci, ali da dobro izgleda je fakat.

- Mmmm, vidi one mace - pomisli naš glavni junak - baš dobro izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali šta da joj kažem?? Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokušam pricati s nekom ženom, valjam samo gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled. Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od ženskih fazona na tu temu. Možda da joj pošaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, baš sam smotan.

U tom trenutku žena ustaje i odlazi.
- *******.. Stvar se sama od sebe riješi. Baš sam smotan. Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nešto mljeti. Pa i upucavanje je za ljude. Šta mi može biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro od srece. Nej se. Možda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi sve probleme ova lijepa žena donijela...

Par minuta poslije, žena se vraca i sjeda za isti stol.
- Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo odredeni jedno za drugo! Sacu joj prici. Valjda ispricam nešto interesantno! Sad ili nikad!
Eksira svoj dupli pelinkovac da se okuraži, provuce ruku kroz kosu, uvuce stomak, ispravi ledja, lagano odšeta do stola za kojim lijepa žena sjedi, spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita: "Jes'to pišala?!" :lol: :lol: :lol:


Momci forumski, kako vi zavodite žene? Koje su vam omiljene "pick-up lines"?


U bre, izgleda da je mail sa tim vitzom danas bas kruzio netom posto ga i ja dobih :lol:
 
Ahahaha, đe ba zapelo...

ovako se lebac mesiiiii -------ovako, ovakoooooooo (ja zavodim u registar i katalogiziram žene, onda ih se po potrebi setim, a za to vreme one čeznu za mojim svetim likom i delom, i tako )

Nema š. da ti kažem KAKO, zato što ni ja ne znam :lol:

Ć
 
Хаахаха

...прича ми ортакиња ('81)...сад летос возила бајс на ади...и баш нешто успорила темпо...
...елем...сустигао је неки тинејџер, средњошколац...неко време ишао паралелно са њом...тек изненада...хоћеш да се ебемо? Њој било смешно...пошто је лик изгледао безазлено...каже хоћу. Овај се збунио...само што није пао...почео да мумла...каже стварно? Кад је почела да се ваља од смеха, мали се јадан покупи и оде...:lol:

...ако неко постави још једну тему типа pick-up line, упуцаћу га јавно...
Стварно не могу да верујем да има типова који се ложе и траже универзалну формулу...

P.S. Очи су ти као фарови Голфа двојке...:lol:
 
Queen_:
Muškarac. Rane tridesete. U pomalo neudobnom položaju oslonjen na šank. Svako malo lizne od svog duplog pelinkovca. Po odjeci, nogama koje u ritmu muzike titraju po podu, po držanju tijela, prosto po svemu, može se reci, stereotipni Eros-Bosanceros.
Dva stola dalje, sama, mirna sjedi lijepa žena. Po vanjštini bi se reklo da su generacija. Je li samo dobro ocuvana ili je stvarno ista godina proizvodnje, teško je reci, ali da dobro izgleda je fakat.

- Mmmm, vidi one mace - pomisli naš glavni junak - baš dobro izgleda. Kako bi samo rado pricao s njom... Ali šta da joj kažem?? Tako sam prokleto stidljiv i svaki put kad pokušam pricati s nekom ženom, valjam samo gluposti.. Hm.. Znam!! Reci cu joj da sam se u nju zaljubio na prvi pogled. Ma, ne.. Radije ne.. Ismijace me i izvaliti neki od ženskih fazona na tu temu. Možda da joj pošaljem pice, a ostatak ce doci sam po sebi. Pih, baš sam smotan.

U tom trenutku žena ustaje i odlazi.
- *******.. Stvar se sama od sebe riješi. Baš sam smotan. Kako mi fali hrabrosti svaki put. Toliko je tema o kojim bi se dalo nešto mljeti. Pa i upucavanje je za ljude. Šta mi može biti, da me odbije ili da pristane?! Ni od jednog od tih stvari se ne umire. Mada bi u ovom drugom slucaju umro od srece. Nej se. Možda je i bolje ovako. Ko zna kakve bi mi sve probleme ova lijepa žena donijela...

Par minuta poslije, žena se vraca i sjeda za isti stol.
- Evo je opet!! Vratila se!! To je to! To mora da je znak! Mi smo odredeni jedno za drugo! Sacu joj prici. Valjda ispricam nešto interesantno! Sad ili nikad!
Eksira svoj dupli pelinkovac da se okuraži, provuce ruku kroz kosu, uvuce stomak, ispravi ledja, lagano odšeta do stola za kojim lijepa žena sjedi, spusti se na slobodnu stolicu i dubokim glasom upita: "Jes'to pišala?!" :lol: :lol: :lol:


Momci forumski, kako vi zavodite žene? Koje su vam omiljene "pick-up lines"?

Ovo su laži i klevete. Ja ne pijem pelinkovac.
 
Bar postoji mogućnost da se nešto desi....

Da vidim, ako pitam jesi li za društvo umetnice odgovaraju da jesu , ostale 100% odbijaju.
Ako sam dobar u faci , onda sam budala.
Ako sam dasa onda se skupe ko dve pare u vreći.
Ako sam baraba, onda obožavaju da budu isprovocirane da budu drske i da se otvore.

A ne mogu da generalizujem pristup, kad se nije desilo da upotrebim istu rečenicu , čak ni istih prvih 5 rečenica kod napada....A nije to dobro. Dobro je držati se šablona i od 5 rečenica 4 ponoviti , petu izmeniti....

Evo jednog upoznavanja (ne starta) od pre neke nedelje. Komšika za šankom , ćao ja sam .... ja sam ..... vidim da umeš da budeš i jesi veliki drugar. ....otkud ti to......obicno ljudima treba mesec i više da bi prozreli .....
Proklinju me drugari što nemam naviku da uzimam brojeve mobilnih telefona od devojaka koje upoznam .....kažu da pre smuvam devojku nego što joj dobijem broj telefona, što je verovatno posledica nesigurnosti u moju komunikaciju preko telefona...i uopšte sve medijume osim uživo ....
 
Kad sam svojevremeno htjela da muvatorski zanat pecem kod svog bivseg, dobila sam odgovor:
- Sve sto ti kazem, moze da bude kontraproduktivno. Valjda se sa tim rodis...

Poslije mi je, ipak, dao neke opste natuknice... I, bio je u pravu, naravno... :mrgreen:
 

Back
Top