Како се успешно уклопити у друштво

Ne znam, nikada se nisam uklapala u školi.
Imala sam par njih , kao ja i to mi je bilo dovoljno.

Predpostavljam.Ali iskustvo nemam u tome.
Uvek sam bila čudak.
И ја сам такође. Вечити чудак, али просто нисам имао ту срећу да их имам пар сличних поред себе. Мала школа и мало место.

Gle,nemoj da se trudis da se uklapas po svaku cenu.Narocito nemoj da radis stvari koje ti ne prijaju da bi drugima delovao zanimljivo ili da bi se uklopio.Budi prirodno to sto si a drustvo ce se nekako naci prirodno.Tako je kod mene islo iako sam tezak introvert.
Још једном се скроз слажем. Ти и ја имамо доста сличних ставова

Nemoj biti čudan i to je to. Ako baš želiš da se uklopiš, ali time možeš izgubiti svoj identitet. Nekada, zapravo često, ako želiš biti ono što jesi pronaćićeš se usamljen.
Скроз си у праву. Ако ниси направљен за мејнстрим, не можемо бити мејнстрим а да не изгубиш себе

Скроз си у праву. Ако ниси направљен за мејнстрим, не можемо бити мејнстрим а да не изгубиш себе
Naravno i zapravo je bolje biti sam i srećan nego sa drugima i nesrećan. Mladi često ovu istinu ne shvate jer imaju prirodnu težnju da budu deo celine i onda gube deo sebe zarad bivanja deo celine. Voleo bih da sam ovo znao u srednjoj. Ali i da sam znao, sigurno se ne bi ništa promenilo jer za to treba čovek da ima određenu vrstu zrelosti da spozna određene stvari.

Naravno i zapravo je bolje biti sam i srećan nego sa drugima i nesrećan. Mladi često ovu istinu ne shvate jer imaju prirodnu težnju da budu deo celine i onda gube deo sebe zarad bivanja deo celine. Voleo bih da sam ovo znao u srednjoj. Ali i da sam znao, sigurno se ne bi ništa promenilo jer za to treba čovek da ima određenu vrstu zrelosti da spozna određene stvari.
Тако је, имаш право. Али ја сам доста пропатио и од релативне самоће која се поклапала са оним мојим проблемима касније. Постајао бих све чуднији па сходно томе све мање пријатеља око мене

Back