Како се успешно уклопити у друштво

bernardo

Veoma poznat
Poruka
11.864
Многи од нас се тешко уклапају. И за то постоје бројни разлози. Најчешће су људи другачији, повученији, имају другачија интересовања од већине... Али који би били савети за успешно уклапање у ново друштво или средину, или још боље, било које друштво, нпр у школи, на факсу итд...?

Многи од нас се тешко уклапају. И за то постоје бројни разлози. Најчешће су људи другачији, повученији, имају другачија интересовања од већине... Али који би били савети за успешно уклапање у ново друштво или средину, или још боље, било које друштво, нпр у школи, на факсу итд...?
9788190646604-us.jpg

Има неки флуид, и никада ме није преварио !

Кад је неко "моја крвна група" одмах то нањушим
и ни не примећујем ако се рита док му улазим у ареал.

Хвала богу одувек имам инстиктиван гард према "странцима",
и не залећем се.

Ако и дођемо у контакт
увидим детаљније разлог свог а и туђег избегавања.

Резултат ?
Углавном сам сам ...

Има неки флуид, и никада ме није преварио !

Кад је неко "моја крвна група" одмах то нањушим
и ни не примећујем ако се рита док му улазим у ареал.

Хвала богу одувек имам инстиктиван гард према "странцима",
и не залећем се.

Ако и дођемо у контакт
увидим детаљније разлог свог а и туђег избегавања.

Резултат ?
Углавном сам сам ...
Дакле ипак примењујеш приступ за који знаш да је лош по ширење круга пријатеља? Тако такође функционишу и често повређивани људи

Prvo vidis da li ti to drustvo odgovara. Ako ti odgovara svakako ces znati kako da se uklopis.
Наравно, то се подразумева. Но, шта радити када нпр дођеш у одељење ново или на факс или где већ, па не бираш, а требаш да пронађеш и успоставиш што више добрих односа?

Наравно, то се подразумева. Но, шта радити када нпр дођеш у одељење ново или на факс или где већ, па не бираш, а требаш да пронађеш и успоставиш што више добрих односа?
Pa na faksu u glavnom niko nikog ne poznaje, bar ne na prvoj godini. Ne upisuju svi isto. Sto se tice dolaska u novi razred, cutis i osmatras. Ne treba se istrcavati.

Pa na faksu u glavnom niko nikog ne poznaje, bar ne na prvoj godini. Ne upisuju svi isto. Sto se tice dolaska u novi razred, cutis i osmatras. Ne treba se istrcavati.
Ја сам се баш истрчавао. Хтео сам да будем главни заебант у првој години па су ме сви одма замрзели

И нико није хтео да ми да другу шансу због мојих будалаштина

Trebaju ti slične osobe, koje imaju ista interesovanja kao ti, koje isto ili barem slično razmišljaju.

То стоји дефинитивно, то је амин. Него например, како се уклопити у школи
Ne znam, nikada se nisam uklapala u školi.
Imala sam par njih , kao ja i to mi je bilo dovoljno.
Треба тинејџерима и школарцима највише. Ту је то уклапање и најтеже
Predpostavljam.Ali iskustvo nemam u tome.
Uvek sam bila čudak.

Back