Kako se udvarate?

Како ти успева Дачо?
Pa brate Snoki nije lako, nije, najcesce se mucim ko Tijana Ajfon. :))))
Lepo brate, ne zalecem se, samo polako i strpljivo, sto se kaze ko kisa oko Kragujevca dok se to ne iskristalise, pa meni je za gubljenje forumske nevinosti trebalo godinu dana dopisivanja sa eminentnom forumasicom, i to jos u onoj eri dajal apa, vise sam visio u posti uplacujuci net nego kod kuce, a i kostalo me je ko Grcka, ali vredelo je truda. :))) Znaci prepustiti inicijativu i biti kul, duga priprema, lagana egzekucija, sto rece moj profesor dinamike.
 
Pa brate Snoki nije lako, nije, najcesce se mucim ko Tijana Ajfon. :))))
Lepo brate, ne zalecem se, samo polako i strpljivo, sto se kaze ko kisa oko Kragujevca dok se to ne iskristalise, pa meni je za gubljenje forumske nevinosti trebalo godinu dana dopisivanja sa eminentnom forumasicom, i to jos u onoj eri dajal apa, vise sam visio u posti uplacujuci net nego kod kuce, a i kostalo me je ko Grcka, ali vredelo je truda. :))) Znaci prepustiti inicijativu i biti kul, duga priprema, lagana egzekucija, sto rece moj profesor dinamike.

Пробао и ја тако али не иде :(
Мада овде су жене јасније у својој намери, одмах ме одбију на фињака без завлачења.
 
Пробао и ја тако али не иде :(
Мада овде су жене јасније у својој намери, одмах ме одбију на фињака без завлачења.
Nisi naleteo na onu pravu, ne pali to kod svake, kad se pojavi neka zainteresovana vec cete se prepoznati. Pa i za brzinska instant muvanja preduslov je to medjusobno prepoznavanje, iste zelje i ciljevi.
 
Pa brate Snoki nije lako, nije, najcesce se mucim ko Tijana Ajfon. :))))
Lepo brate, ne zalecem se, samo polako i strpljivo, sto se kaze ko kisa oko Kragujevca dok se to ne iskristalise, pa meni je za gubljenje forumske nevinosti trebalo godinu dana dopisivanja sa eminentnom forumasicom, i to jos u onoj eri dajal apa, vise sam visio u posti uplacujuci net nego kod kuce, a i kostalo me je ko Grcka, ali vredelo je truda. :))) Znaci prepustiti inicijativu i biti kul, duga priprema, lagana egzekucija, sto rece moj profesor dinamike.
****** ne osvajas Kartaginu vec zensku Vaginu... vidi ide i rima😂
 
Pa ima i onog sto nedavno rekoh zezajuci se na onoj temi o forumskom seksu da se naleti na adekvatnu osobu sasvim slucajno, maltene iznenada, na nekom bezveznom sajtu za upoznavanje smuvao sam se sa jednom tetom za par minuta, posle nekoliko poruka, videla je na mom profilu da u listi kontakata imam njenu ucenicu i pozdravila me, posle nekih pola sata vec smo setali gradom itd. A ja s tom curom uopste nisam komunicirao, dodala me onako djuture kao sugradjana, zemljaka, rec nismo izmenjali, i eto zalepila se profesorka. :)
 

Back
Top