Kako se tajlandski kralj bori sa koronavirusom?

Tajlandski kralj je

  • Faca. Treba tako sebicno da se ponasa.

    glasova: 2 40,0%
  • Pokvarenjak i ne zasluzuje krunu.

    glasova: 1 20,0%
  • Ne znam.

    glasova: 2 40,0%

  • Ukupno glasova
    5
Kako se tajlandski kralj bori sa koronavirusom?

Tajlandski kralj Maha Vadžiralongkorn samoizolovao se od koronavirusa sa 20 svojih konubina u jednom od najluksuznijih hotela u Nemackoj.
Nalaze se u mondenskom skijaškom centru Garmiš-Partenkirhen u Nemačkoj.

mentolcina! bas je nasao gde ce da se izoluje… u zemlji sa registrovanih 70.000 zarazenih, sto ce znaciti da se realne cifre onih koji su u Nemackoj zarazeni mere u milionima!
mogao je u Vuhan da ode da se izoluje…
 
Jao najjaci ste mi Vi sto ovde kao zakljucujete kao eto sta ce Vam biti ako vratite monarhiju.

Zato mi imamo na vlasti tipa koji se dere na nas , izivljava, kaje se sto je primio gradjane u svoju zemlju, "daje" 50 evra penzionerima.

Cak me ne bi cudilo da su to njegovi rezimski mediji plasirali vest da mi Srbi vidimo kako je eto nas predsednik uz nas, svaki dan se u direktnom obracanju izdere na nas, svali neku krivicu, obavesti kakve je sve natcovecanske sposobnosti pokazao tog dana....

mirniji bismo bili da odvede svojih osam konkubina -Vulina, Stefanovica, Martinovica i slicne....negde...na primer u Bolonju u soping..........

Sad vidim da je bot postavljac teme.....
 
Baš ga pretera...:lol:
Pitanje je da li je 500 prosečna a što se tiče cena vrlo su slične srpskim uglavnom. I to ih IT sektor u Bangkoku i silna predstavništva zapadnih,japanskih i korejskih firmi po Silomu i Lumpiniju višestruko vade, više nego nas naš IT sektor.
Pri tome razlika Bangkok-provincija je brutalnija x10 nego Beograd-unutrašnjost, odnosno odnos bogati/siromašni je baš drastičan.

Pa i ne znam baš, ovi sa kojima ja kontaktiram svi rade neke prosečne poslove i tu su na oko 1.500 evra plate...
 
mentolcina! bas je nasao gde ce da se izoluje… u zemlji sa registrovanih 70.000 zarazenih, sto ce znaciti da se realne cifre onih koji su u Nemackoj zarazeni mere u milionima!
mogao je u Vuhan da ode da se izoluje…

On zapravo živi u Nemačkoj poslednjih tridesetak godina, na Tajlandu je samo u važnim ceremonijalnim prilikama, a sad nije baš vreme za slavlja...
 
Znaci sirotinja vecinom. Bar ih tako stranci vide. Jeftina zabava i sex.

Ne, nego obični ljudi u smislu da nemaju nešto drugačiji život ili interesovanja od nas, samo imaju više mogućnosti da ih ostvare, a što se tiče jeftine zabave, prvo skupi par soma evra da odeš tamo. Oni će pre da ih skupe da dođu ovde ili bilo gde, pošto od hiljada njih do sada koje sam upoznao, jedan nije svratio u Srbiju. Više im se sviđaju Nemačka i Engleska...
 
Kako se tajlandski kralj bori sa koronavirusom?

Tajlandski kralj Maha Vadžiralongkorn samoizolovao se od koronavirusa sa 20 svojih konubina u jednom od najluksuznijih hotela u Nemackoj.
Nalaze se u mondenskom skijaškom centru Garmiš-Partenkirhen u Nemačkoj.

Kralj, inače poznat i kao Rama Deseti, osim konkubina, poveo je i brojne sluge.

%2Fmethode%2Ftimes%2Fprod%2Fweb%2Fbin%2F4ff52d66-b491-11e9-9df9-ac98825b867a.jpg


---------------------

Eto dokle dovede monarhija i zasto nam je demokratija kakva takva, uzurpaciji sklona opet mnogo bolja.

Ovo je cin koji zasluzuje gadjenje. Kralj nije ostao sa svojim narodom. Kralj je sebican i opsednut sexom. ato nastaju burzoaske revolucije. Nadam se da ce vrlo brojna burzoaska klasa na Tajlandu upotrebiti nepismene mase i preuzeti kontrolu za pravednije tajlandsko drustvo.
Краљ је врло скроман, узео је хотел са 4 звездице. који још шеф државе одседа у хотелу са 4 звездице.
 
Pa i ne znam baš, ovi sa kojima ja kontaktiram svi rade neke prosečne poslove i tu su na oko 1.500 evra plate...
Ma kakvih 1500 evra ni u ludilu...znači ljudi bukvalno imaju sličan standard kao mi ali za razliku od nas oni konstantno rastu tj napreduju i brzo će (ako ih ova kriza ne vrati mnogo unazad jer im je turizam pukao i pootpuštali su masu radnika u tom sektoru i globalna recesija koja je neminovna),napredovati do nekog nivoa srednjeevropskih zemalja. Ima tu i priča oko kursa nabildovanog thb-a i vezanosti i zavisnosti od Kine i koliko će sve to uticati ali generalno kao i što kod nas ljudi na NBG-u rade za 1-2k evra ima toga i kod njih u biznis distriktu Sukhumvita u Bangkoku koji liči na Njujork po stajlingu dok neko za isto mesto u Udon Thaniju ili Chiang Mai radi za 400 evrića i srećan je, da ne pominjem one iz sela i dublje provincije . Bukvalno preslikano stanje, ali opet kažem razlike su tamo brutalnije, tj njihova sirotinja je ono kao naši romi po romvilima u gradovima samo u daleko izraženijem broju.
Ja tamo i jugoistočnu aziju uopšte idem često jednom ili čak dvaput godišnje i imam uživo uvid u cene i opet kažem rastu plate ali cene prate i nisu uopšte naivne kada ih uporedimo sa našim.
 
Poslednja izmena:
Kako se tajlandski kralj bori sa koronavirusom?

Tajlandski kralj Maha Vadžiralongkorn samoizolovao se od koronavirusa sa 20 svojih konubina u jednom od najluksuznijih hotela u Nemackoj.
Nalaze se u mondenskom skijaškom centru Garmiš-Partenkirhen u Nemačkoj.

Kralj, inače poznat i kao Rama Deseti, osim konkubina, poveo je i brojne sluge.

%2Fmethode%2Ftimes%2Fprod%2Fweb%2Fbin%2F4ff52d66-b491-11e9-9df9-ac98825b867a.jpg


---------------------

Eto dokle dovede monarhija i zasto nam je demokratija kakva takva, uzurpaciji sklona opet mnogo bolja.

Ovo je cin koji zasluzuje gadjenje. Kralj nije ostao sa svojim narodom. Kralj je sebican i opsednut sexom. ato nastaju burzoaske revolucije. Nadam se da ce vrlo brojna burzoaska klasa na Tajlandu upotrebiti nepismene mase i preuzeti kontrolu za pravednije tajlandsko drustvo.
Ima se może se život je kratak :kafa:
 
mentolcina! bas je nasao gde ce da se izoluje… u zemlji sa registrovanih 70.000 zarazenih, sto ce znaciti da se realne cifre onih koji su u Nemackoj zarazeni mere u milionima!
mogao je u Vuhan da ode da se izoluje…

Nemas pojma, taj kralj verovatno vec ima i nemacko drzavljanstvo, ima vile pored jezera, njemu je Bavarska zapravo
otadzbina iako je kralj jedne od najstarijih i najbogatijih monarhija na svetu.
 
Pogledajte prilog 673437


Pa taj je tamo najbolji, a kralj je po ubedjenju vec Bavarac pa mu ne treba peta.

Ovo je kralj od pozadi:
па то је Азија. тамо су другачији адети. погледај само оне индијске махараџе. чиста егзотика. а тетоважу су нама и стигле са Истока.
 
Nemas pojma, taj kralj verovatno vec ima i nemacko drzavljanstvo, ima vile pored jezera, njemu je Bavarska zapravo
otadzbina iako je kralj jedne od najstarijih i najbogatijih monarhija na svetu.
па добро, и Џорџ I је више боравио у Хановеру него у Британији. а енглески уопште није ни говорио. па ипак је заслужан за то што је монархија у Британији стала на здраве ноге.
 
па то је Азија. тамо су другачији адети. погледај само оне индијске махараџе. чиста егзотика. а тетоважу су нама и стигле са Истока.

Ma ovaj jeste lud totalno, a to je steta jer je Tajland zaista bio uzorna monarhija.
Ima on sestru koja je genijalna i bilo je price da ce se zakon promeniti jer su svi znali ( ukljucujui i roditelje) da ovaj+
ima zesce probleme, ali se nije promenilo. Tradicija ;)
 
Ma ovaj jeste lud totalno, a to je steta jer je Tajland zaista bio uzorna monarhija.
Ima on sestru koja je genijalna i bilo je price da ce se zakon promeniti jer su svi znali ( ukljucujui i roditelje) da ovaj+
ima zesce probleme, ali se nije promenilo. Tradicija ;)
има ли ђеце? неког ђетића да га наследи пре времена?
 

Back
Top