Kako se tacno moze odrediti vreme rodjenja?

nalence

Aktivan član
Poruka
1.927
Koliko sam primetila,a verovatno i vecina vas, u izvodu rodjenja uglavnom svima stoji okruglo vreme rodnjenja,tipa 5 i 10 ili 16 i 45 ,a nikako 5 i 7 minuta ili 9 i 53 minuta.A gledajuci tako sa po koji minut manje nekima se natal dosta menja ,prvenstveno podznak ,to je u slucaju mog muza.
Pa me zanima moze li se nekako utvrditi tacno vreme?
I koji bi to nacin bio, ako moze ?
 
Koliko sam primetila,a verovatno i vecina vas, u izvodu rodjenja uglavnom svima stoji okruglo vreme rodnjenja,tipa 5 i 10 ili 16 i 45 ,a nikako 5 i 7 minuta ili 9 i 53 minuta.A gledajuci tako sa po koji minut manje nekima se natal dosta menja ,prvenstveno podznak ,to je u slucaju mog muza.
Pa me zanima moze li se nekako utvrditi tacno vreme?
I koji bi to nacin bio, ako moze ?
To astrolozi rade tkz ratifikacijom natalne karte, na osnovu znanja o biografiji pojedinca, tj i njegovom fizickom izgledu, gdje cesto uvjeravaju " klijente" da bolje od njih zapravo znaju kada su ovi kao rodjeni.:mrgreen:

U stvari je astroloski nebitno da li je neka osoba rodjena u lupam 8 sati i 23 minute ili 8 sati i 25 minuta, jer ascedent mijenja stepen svakih 5 minuta, pa ce se naglasiti isti stepen onome ko je rodjen i u 8 sati i 25 minuta, i onome ko je rodjen u 8 sati i 28 minuta, jer tek na 8 sati i 30 minuta u tom slucaju ascedent mijenja stepen znaka.
 

Back
Top