Како се супротставити медијским манипулацијама (НАЈНОВИЈА, у случају Младић)

Poruka
20.154
Неки дан смо сви имали прилику да прочитамо ВЕСТ:roll:

"Ratko Mladić: Šešelj je kreten!"....Извор новине "Блиц"

и та вест се појавила баш пред само одржавање митинга СРС против
изручења генерала Ратка Младића!

Онда, није ни чудо да имамо и на нашем форуму овакве коментаре

"Ajd' nek' mi neko razuman kaze koja je logika da protestvuje stranka
za cijeg vodju u koga se svi kunu covek kaze da je kreten?"


Да ли је намера поменутог медија и уопште медија, била да створе код
симпатизера СРС и чланова аверзију, неверицу и размишљање,
да ли да уопште дођу на митинг и да дају подршку некоме, ко вређа
њиховог председника, који се налази осам година у хашком казамату:?:


А, онда имамо овакву ВЕСТ, која би била уједно и деманти оној вести из "Блица"

"Ратко Младић: Хоћу да ме брани Шешељ!"
.......
Син Дарко, изјављује:
Рекао ми је да би заиста волео да га Шешељ брани, а ако
то не буде изводљиво због прописа у Хагу, онда да му буде правни
саветник - казао је Младић и тиме демантовао писања појединих
београдских медија по којима је генерал Младић за Шешеља рекао
да је кретен који брука Србију.



Има ли начина,...
да се оваквим МЕДИЈСКИМ манипулацијама стане на пут :?::?::?:
 
Poslednja izmena:
Неки дан смо сви имали прилику да прочитамо ВЕСТ:roll:

"Ratko Mladić: Šešelj je kreten!"....Извор новине "Блиц"

и та вест се појавила баш пред само одржавање митинга СРС против
изручења генерала Ратка Младића!

Онда, није ни чудо да имамо и на нашем форуму овакве коментаре

"Ajd' nek' mi neko razuman kaze koja je logika da protestvuje stranka
za cijeg vodju u koga se svi kunu covek kaze da je kreten?"


Да ли је намера поменутог медија и уопште медија, била да створе код
симпатизера СРС и чланова аверзију, неверицу и размишљање,
да ли да уопште дођу на митинг и да дају подршку некоме, ко вређа
њиховог председника, који се налази осам година у хашком казамату:?:


А, онда имамо овакву ВЕСТ, која би била уједно и деманти оној вести из "Блица"

"Ратко Младић: Хоћу да ме брани Шешељ!"
.......
Син Дарко, изјављује:
Рекао ми је да би заиста волео да га Шешељ брани, а ако
то не буде изводљиво због прописа у Хагу, онда да му буде правни
саветник - казао је Младић и тиме демантовао писања појединих
београдских медија по којима је генерал Младић за Шешеља рекао
да је кретен који брука Србију.



Има ли начина,...
да се оваквим МЕДИЈСКИМ манипулацијама стане на пут :?::?::?:

Нема, на жалост. Све су то режимске манипулације кроз медије
 
Неки дан смо сви имали прилику да прочитамо ВЕСТ:roll:

"Ratko Mladić: Šešelj je kreten!"....Извор новине "Блиц"

и та вест се појавила баш пред само одржавање митинга СРС против
изручења генерала Ратка Младића!

Онда, није ни чудо да имамо и на нашем форуму овакве коментаре

"Ajd' nek' mi neko razuman kaze koja je logika da protestvuje stranka
za cijeg vodju u koga se svi kunu covek kaze da je kreten?"


Да ли је намера поменутог медија и уопште медија, била да створе код
симпатизера СРС и чланова аверзију, неверицу и размишљање,
да ли да уопште дођу на митинг и да дају подршку некоме, ко вређа
њиховог председника, који се налази осам година у хашком казамату:?:


А, онда имамо овакву ВЕСТ, која би била уједно и деманти оној вести из "Блица"

"Ратко Младић: Хоћу да ме брани Шешељ!"
.......
Син Дарко, изјављује:
Рекао ми је да би заиста волео да га Шешељ брани, а ако
то не буде изводљиво због прописа у Хагу, онда да му буде правни
саветник - казао је Младић и тиме демантовао писања појединих
београдских медија по којима је генерал Младић за Шешеља рекао
да је кретен који брука Србију.



Има ли начина,...
да се оваквим МЕДИЈСКИМ манипулацијама стане на пут :?::?::?:

Постоји само један начин - смена власти контролиснаих од ЕУ и чистка медија под контролом ЕУ(а то су скоро па сви медији).
 
Постоји само један начин - смена власти контролиснаих од ЕУ и чистка медија под контролом ЕУ(а то су скоро па сви медији).

А мислиш ли да друга власт неће бити контролисана?
 
Неки дан смо сви имали прилику да прочитамо ВЕСТ:roll:

"Ratko Mladić: Šešelj je kreten!"....Извор новине "Блиц"

и та вест се појавила баш пред само одржавање митинга СРС против
изручења генерала Ратка Младића!

Онда, није ни чудо да имамо и на нашем форуму овакве коментаре

"Ajd' nek' mi neko razuman kaze koja je logika da protestvuje stranka
za cijeg vodju u koga se svi kunu covek kaze da je kreten?"


Да ли је намера поменутог медија и уопште медија, била да створе код
симпатизера СРС и чланова аверзију, неверицу и размишљање,
да ли да уопште дођу на митинг и да дају подршку некоме, ко вређа
њиховог председника, који се налази осам година у хашком казамату:?:


А, онда имамо овакву ВЕСТ, која би била уједно и деманти оној вести из "Блица"

"Ратко Младић: Хоћу да ме брани Шешељ!"
.......
Син Дарко, изјављује:
Рекао ми је да би заиста волео да га Шешељ брани, а ако
то не буде изводљиво због прописа у Хагу, онда да му буде правни
саветник - казао је Младић и тиме демантовао писања појединих
београдских медија по којима је генерал Младић за Шешеља рекао
да је кретен који брука Србију.



Има ли начина,...
да се оваквим МЕДИЈСКИМ манипулацијама стане на пут :?::?::?:
А одкуд ти знаш Слатка да није и једно и друго изјавио?
Ја колко сам приметио човек баш и није сав свој. Мислим оно, Славица му иду у посету као психолог а због те Славице и Ивице је и завршио у Хагу. Још је само фалило да му Палма дође у посету као финансијски саветник ил тако што.
И са друге стране маса људи изјављује тотално различите ствари у зависности ским прича. То је бар овде на форуму распрострањена појава код оних који се радо дописују преко приватних порука .
И са треће стране и у крајњој и основној линији ако није задовољан соним што је пренео одређени медији увек има опцију да исти тужи, адвоката има, према томе дабоме.
 
Poslednja izmena:
Постоји само један начин - смена власти контролиснаих од ЕУ и чистка медија под контролом ЕУ(а то су скоро па сви медији).


....а сећаш ли се 2000.године
"Овде слободни радио Београд",..."Овде слободни студио Бе,.."
нарочито тренутка када се новинар Марко Јанковић појавио на
ТВ студио Бе и
то изјавио и позвао народ да изађе на улице и да ослободе и остале медије,
Е, ТАКО И ЊИМА САДА ТРЕБА ДА СЕ ДОГОДИ!!!



А мислиш ли да друга власт неће бити контролисана?
Па, ако буде погрешно изабрана,....ХОЋЕ!

.
 
....а сећаш ли се 2000.године
"Овде слободни радио Београд",..."Овде слободни студио Бе,.."
нарочито тренутка када се новинар Марко Јанковић појавио на
ТВ студио Бе и
то изјавио и позвао народ да изађе на улице и да ослободе и остале медије,
Е, ТАКО И ЊИМА САДА ТРЕБА ДА СЕ ДОГОДИ!!!

.

изгледа су тада ослобођени медији а држава и народ бачени у ропство.
што се тиче блица - блиц је познато лажљиво смеће, само идиоти дају паре да их лажу тј купују то њесра
 
Poslednja izmena:
Како ослободити медије?

ne mozhe se osloboditi ono shto ne zheli da bude slobodno, svi zaposleni zavise od plate koju im gazda odredi i vecina ih se odluchila da pushi ***** gazdama samo da ih ne otpuste. prema tome, oni ne zhele slobodu.
btw, uloga medija u srbiji nije objektivno nepristrasno informisanje vec manipulacija programiranje javnosti i shirenje stavova njihovih vlasnika tj zombiranje javnosti i serijska proizvodnja teletabisa. tipichan primer je tzv tv b92
 
Постоји само један начин - смена власти контролиснаих од ЕУ и чистка медија под контролом ЕУ(а то су скоро па сви медији).
Тако је. Управо то.
 

Back
Top