Kako se slazete sa bratom ili sestrom?

jooooj.... :cry: imam seq od 13,5 godina i nikako se ne slazhemo... znachi, chitav njen zhivot... uvek se svadjamo, ma, ne podnosimo se... :( i jako mi je krivo zbog toga, al jbg... :cry: mada, u poslednjih recimo godinu dana bolje je, ali nije to ~to~... mozhda bude jednom... :(
(ali obradovala mi se kad sam sinocj doshla sa exqrzije :))
 
ja nisam odgovarala na ovu temu...
imam brata 1,5 godinu stariji od mene..slicno kao kod electre...ne slazemo se.. meni je zbog toga mnogo zao..ja njega mnogo volim...a on me..stalno odbacuje..gura..tuce...u zadnje vreme toga je manje...ali ipak...ima...ja nesto kazem on cuti cuti...i onda du pesmicom...
kad smo bili mali on me je stalno grlio ljubio..obozavao..kad smo imali 6,7 vvaljda je tad pocelo ovo svadjanje..ne secam se...:-?
 
imam 2 sestre, starije od mene 5 i 6 i po godina, ali najstarija ne zivi sa nama pa cu je iskljuciti trenutno (sada se slazemo eextra preko msn-a) a ova starija...jao majkomoja, to skorpija, to zivcano do bola, ima stalno ispite...nasi su nam zabranili da se bijemo, pa sad ona stalno zove "maaamaa" kao neko deriste, jbt. inace bih je odalamila. uuuh. idem da pojedem nesto, da se oraspolozim. sigurna sam da nije losa. duuuuubooooko duboko u sebi
 

Back
Top