Kako se rešiti golubova?

Znaju da budu dosadni, da bude rano ujutro sa gugutanjem, da prave gnezda i da zaprljaju prostor na kome se nalaze. Ovi nacini mozda pomognu , bitno je samo da se golubovi ne ubijaju..a da se isprskaju sa vodom iz prskalice nije strašno, ili da se stavi ona vrtilica na vetar..nje se plase i ne dolaze na terasu
Odeš iz grada?

Tačno se ne sećam kada sam poslednji put videla goluba. :think:
Al zato ptičica pevajućih raznih ima. Neke i noću pevaju. I kad mi je slab san
u zoru me bude. Pa ko bi sve to razjurio i zašto?

Najlakše je mrzeti ptice 🤔
I na selu ima ljudi koji betoniraju, truju, prskaju travu totalom. Smeta im zvono
od ovaca, al zuje trimerima po cele dane. To šta je buka i šta je čisto, ljudi
različito doživljavaju.
Sečam se mog mlađeg deteta kada smo došli ovde i pozajmili ovce da održavaju
travu u voćnjaku. Idemo kroz voćnjak, a on gunđa.. ''Šta je tebi ovde čisto?
U sto gomana sam ugazio danas.'' :rotf:

Odeš iz grada?

Tačno se ne sećam kada sam poslednji put videla goluba. :think:
Al zato ptičica pevajućih raznih ima. Neke i noću pevaju. I kad mi je slab san
u zoru me bude. Pa ko bi sve to razjurio i zašto?
Pticice i kod mene pevaju , senice i vrapci se oglašavaju..hranim ih..volim da ih slusam ali ne i golubove ujuto u 5 h kada mi se šetaju po simsu, gugucu non stop,seru po klimi i terasi .....žestoko se protivim trovanju i ubijanju golubova ali sam rado za neki proveren metod koji ce da ih otera sa moje klime, simsova i žardinjere

Pticice i kod mene pevaju , senice i vrapci se oglašavaju..hranim ih..volim da ih slusam ali ne i golubove ujuto u 5 h kada mi se šetaju po simsu, gugucu non stop,seru po klimi i terasi .....žestoko se protivim trovanju i ubijanju golubova ali sam rado za neki proveren metod koji ce da ih otera sa moje klime, simsova i žardinjere
Znači golubovi su krivi za avatar... :think:

Inače.. najbolji do sada.. :zaljubljena:

Znači golubovi su krivi za avatar... :think:

Inače.. najbolji do sada.. :zaljubljena:
naravno..kada me probude u 5 ujutro ..ne znam gde sam, bauljam po kuci, bunovna sipam kafu a možda i toplu vodu misleci da je kafa , frizura kao da sam se cešljala petardaom, kuce pored mene zblanuto...slika i prilika mene u cik zore neprirodno probudjena od strane golubova :rotf:

naravno..kada me probude u 5 ujutro ..ne znam gde sam, bauljam po kuci, bunovna sipam kafu a možda i toplu vodu misleci da je kafa , frizura kao da sam se cešljala petardaom, kuce pored mene zblanuto...slika i prilika mene u cik zore neprirodno probudjena od strane golubova :rotf:
Ja sam kikireza parkirala komšiji pod prozor. :twisted: Čisto da ne zakasni na posao..

Eto, da te utešim. Nekome je gore nego tebi.

Back