Kako se resavate brkova?

Brkove rešavam

• Voskom

glasova: 5 83,3%
  • Pinzetom

glasova: 1 16,7%
  • Epilatoron

glasova: 0 0,0%
  • Blajhanje (ovo sam čula od jedne grkinje)

glasova: 0 0,0%
  • Svrdlam (to vam ga dodje kao ponosno ih nosite)

glasova: 1 16,7%

• Ukupno glasova
    6

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.188
Te čari prirode nemam, tako Bog hteo... Kus petao, pile doveka!
Prave plavuše nemaju tih problema, rekla bih, ali sve sa tamnijom i jačom dlakom kidišu na te tretmane obezmaljivanja.
Jednom mesečno čupnem svega i strogo dve suvišne dlake na obrvama, i to je sve. :zcepanje:
Čuj mace
Dodje to sa godinama

Rastu dje ih nikad bilo nije

😂😂

Indigo3

Poznat
Poruka
9.505
Čuj mace
Dodje to sa godinama

Rastu dje ih nikad bilo nije
Pa, nisam baš tako ni mlada više, ali na tome ipak mogu da zahvalim najviše tipu u koji sam spala po samom rođenju.
Ako i postoje dlačice, one su prosto toliko nežne i sitne da bi mi zasmetale samo ako bih se pod lupom posmatrala po ceo dan, što naravno, nikom ne preporučujem.
Samo šminkanje, a to ukoliko ga praktikujte, svedite na najduže 5-6min.

Ispred ogledala ne valja stajati dugo.
Ja otkako tek neki minut tako proveravam da li je sve ok, meni je tačno baš sve ok. :zcepanje:

rechner27

Domaćin
Poruka
3.714
CAC9DA3A-1703-4F5D-A5A9-FEB0DF2BDD3E.jpeg

Cru*

Poznat
Poruka
9.425
Pa, nisam baš tako ni mlada više, ali na tome ipak mogu da zahvalim najviše tipu u koji sam spala po samom rođenju.
Ako i postoje dlačice, one su prosto toliko nežne i sitne da bi mi zasmetale samo ako bih se pod lupom posmatrala po ceo dan, što naravno, nikom ne preporučujem.
Samo šminkanje, a to ukoliko ga praktikujte, svedite na najduže 5-6min.

Ispred ogledala ne valja stajati dugo.
Ja otkako tek neki minut tako proveravam da li je sve ok, meni je tačno baš sve ok. :zcepanje:
Pomaze i kad imas veliku dioptriju. Jes da se sminkam duze, ali sto sam lepaa kad skinem naocaree.
Najbolji filter 🤣🤣🤣

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.