Kako se rasanjujete?

Ako se probudim u osam, odmah iskačem iz kreveta (ne volim da se prenemažem još 10-20 minuta) i pravac kupatilo. Onda luftiram prostorije da bih imao svež vazduh, pijem kafu i to je to. I bez televizije, i tih IT stvarčica. U tišini tako.
Umivanje ili tuširanje ladnom vodom. S obzirom da ustajem rano padne jedna šetnjica ujutru uz obaveznu dozu jutarnje muzike.

Ako se probudim u osam, odmah iskačem iz kreveta (ne volim da se prenemažem još 10-20 minuta) i pravac kupatilo. Onda luftiram prostorije da bih imao svež vazduh, pijem kafu i to je to. I bez televizije, i tih IT stvarčica. U tišini tako.

Navijem sat u 4:45 ustanem u 5:30 hekticno se spremam popijem kafu i u 6:15 izlazim autom iz garaže u 6:45 zvonim kod prve pacijentice otvara mi vrata “još sam molila da mi se danas dodje u 6:30”

Smeškam se i kontam “da ti bako nisi toliki djavo spavala bi kao i ostali minimum do 9 sati “

Aj viš ju a wanderful day

Navijem sat u 4:45 ustanem u 5:30 hekticno se spremam popijem kafu i u 6:15 izlazim autom iz garaže u 6:45 zvonim kod prve pacijentice otvara mi vrata “još sam molila da mi se danas dodje u 6:30”

Smeškam se i kontam “da ti bako nisi toliki djavo spavala bi kao i ostali minimum do 9 sati “

Aj viš ju a wanderful day
Interesanan sistem i posve neobičan u odnosu na moj. Ali dopada mi se.
Kolko vidim odje se na ovu temu niko ne tusira ujutru

To ne iritira
Tušira se Martin8

Nekad se probudim umoran a lego odmoran to me nervira,ne volim da spavam,u ovom periodu se probudim oko 12 i nesto posle ponoci,ukljucim sta treba da se dopuni od struje i onda se budim oko 5 pa oko 8
Jesi li možda sanjao u toku noći pa se zato budiš umoran? Kod mene je to uvek slučaj. Legnem, recimo, u deset sati i probudim se tek u osam, ali sam umoran neviđeno samo zato što sam sanjao bar tri puta u toku noći.

Back