kako se pravilno koristi parfem?

Muškarci ne koriste parfeme. Redovno tuširanje, dezodorans i nešto posle brijanja je sve što ti je potrebno. Čisto rublje i čarape na žalost moram da napomenem.

Inače tu foru da se prskaju po odeći furaju oni koje mrzi da se operu telo, pa bi da se na brzinu izvade. Pravo iz teratene u grad, znoj na grudima i parfimerija na košulji. Bljak. Doduše slično čine i lovci koji idu na čeku, ali to je druga priča, i to su neki drugi mirisi.
 
Muškarci ne koriste parfeme. Redovno tuširanje, dezodorans i nešto posle brijanja je sve što ti je potrebno. Čisto rublje i čarape na žalost moram da napomenem.

Inače tu foru da se prskaju po odeći furaju oni koje mrzi da se operu telo, pa bi da se na brzinu izvade. Pravo iz teratene u grad, znoj na grudima i parfimerija na košulji. Bljak. Doduše slično čine i lovci koji idu na čeku, ali to je druga priča, i to su neki drugi mirisi.

Od kad muskarci ne koriste parfeme, zivota ti?
Moj momak koristi parfem, nekad cak vise od mene... kao i moj brat i tata...
 
ja volim i koristim ali minimalno...jer ne zelim da svi znaju da sam ga stavio...nego samo ona osoba-e do kojih mi je stalo. takav sam i u drugim stvarima...bitno mi je ono sto ljude cini ljudima...a to sigurno nije trackanje parfemom. to je nesto mnogo vise.
 
Prska se po tvojoj zelji, gde ti hoces. Vazno je da ga prskas sa udaljenosti da ti ne bi ostale fleke ako prskas po odelu. I vazno je da ga prskas kad podjes, a ne dok dok jos uvek stojis u mestu ili sedis, jer parfem isparava a ti dok se kreces, to ispravanje ponovo udara o tebe, odnosno ti udaras u to isparavanje i upija se u tebe. A ako prskas dok stojis ili sedis u mestu onda parfem isparava pored tebe, u vazduh iznad tebe.
 
elem..da li se prska direktno po telu..ili ono kako kazu devojke prsne se u vazduh pa se samo prodje kroz taj oblak kapljica...i prilikom prolaska da li treba biti obucen ili ne..?
:shock:
prskaj se kako oces samo se zaperi pre toga :lol: nemoj na strokavo telo :?

ozbiljno inace zasto bi prskao odecu :? i nemoj da se naprskas ko manijak da ubijas zene u prolazu ( a i muskarce)...nego malo i diskretno.u suprotnom ce svi da misle da si ljakse koji se kupa u nekom ultra jakom parfemu.ustvari nece svi,al evo ja to pomislim posebno kad krene da mi uistava sive celije.

znate sta mi je najgore?kad prodjem hodnikom ili ulazom a ono ostao miris parfema i to nekog slatkog,onako fuj ako ti je prazan stomak taman da ga tako praznog opet ispraznis ispraznis :neutral:

ja ne koristim vise klasicne parfeme,nesto mi se izostrilo culo mirisa pa mi sad muka,nekako osecam pojedinacne mirise....sad samo sprej za telo i to obicno na vrat i zglobove,tako da samo neko ko mi je jako blizu moze da oseti.a i ne gusim samu sebe isparenjima.
 
prskaj se kako oces samo se zaperi pre toga :lol: nemoj na strokavo telo :?

ozbiljno inace zasto bi prskao odecu :? i nemoj da se naprskas ko manijak da ubijas zene u prolazu ( a i muskarce)...nego malo i diskretno.u suprotnom ce svi da misle da si ljakse koji se kupa u nekom ultra jakom parfemu.ustvari nece svi,al evo ja to pomislim posebno kad krene da mi uistava sive celije.

znate sta mi je najgore?kad prodjem hodnikom ili ulazom a ono ostao miris parfema i to nekog slatkog,onako fuj ako ti je prazan stomak taman da ga tako praznog opet ispraznis ispraznis :neutral:

ja ne koristim vise klasicne parfeme,nesto mi se izostrilo culo mirisa pa mi sad muka,nekako osecam pojedinacne mirise....sad samo sprej za telo i to obicno na vrat i zglobove,tako da samo neko ko mi je jako blizu moze da oseti.a i ne gusim samu sebe isparenjima.


tako je bejbe odma sam vidio da nisi ljankase:):lol:
 
dobro si me procenio :) :mrgreen:

inace uzela mi mama onu moju jaser arafat maramu neki dan i oprala u masini necim tako da vec danima mirisem na ariel ili tako neko sranje :roll: i jos je uradno presavila ko stoljnjak i stavila u orman :shock: a to na ruke perem i ne peglam i ne savijam ko faking stoljnjak.
 
A ja baš volim kada neko lepo miriši.
I uvek mi omekšivači i praškovi deluju opušteno, ma kako se jako osećali.

E sad, ima parfema koji dave... nije da nema :?

Pre neki dan prolazi devojka i 10 metara, ali bez zaebancije, 10 metara iza nje još uvek oblak..... al' stvarno divan neki miris. Pa jbi ga. Nikad zadovoljni.
 
Ja sam iz kosmosa očigledno...

Po meni parfemi se koriste za kožu, a ne za odeću.
Parfemi su na bazi ulja, što daje još jedan razlog za prvo , a ne za drugo....
Naglasak parfema se obezbedjuje na vratu , ako se baš želi, ili iza uha , izuzetno na unutrašnjim pramenovima kose......

A koliko sam upoznat i dezodoransi služe za kožu , ne za odeću, mada reklame kažu bolje miris na telu nego prasica na delu.....
 

Back
Top