Kako se ponasati na prvom dejetu, Sta pricati snjom u opste?

Zdravo svima. vec 20 godina nisam imao devojku, i prvi put sam nasao devojku preko socijalne mreze pricao sam snjom, Ona hoce da bude samnom i ja hocu snjom ali se ona stidi previse a i ja moram priznati, Nismo se jos vidjali jer nismo jos spremni jer se dvoje stidimo, Sta raditi? imali neko takav iskustvo? Inace ako pisem lose srpski znaj te da nisam iz srbije hvala!
nastavite da se stidite jos neko vreme
 
Jbš srpski, i ja ga jedva naglabam jer su me odveli na Zapad u desetoj godini života.

Nego, čuj, za muškarca nema ništa lakše od stidne devojke. Taj tip žene je najlakši za raspakivanje. Ovde tvoja inteligencija i urođena alfa treba da dođe do izražaja.

Ali, polako.

Odvedi je u gotivan restoran na večeru i flašu vina. Vino će vas opustiti i utopliti. Intervjuiši je i obraćaj joj se kao da se znate 10 godina. Nikakve seksualne insinuacije na prvom sastanku. Potrudi se da je nasmeješ, ali spontano, ne tupavim vicevima.

Ae, pa javi kako si proš’o.
Neki asti spumanti chardone ili monte pucijano, jastog i shrimp salad i obavezno da prica o organskoj hrani. I da izbeli zube.
 
Zdravo svima. vec 20 godina nisam imao devojku, i prvi put sam nasao devojku preko socijalne mreze pricao sam snjom, Ona hoce da bude samnom i ja hocu snjom ali se ona stidi previse a i ja moram priznati, Nismo se jos vidjali jer nismo jos spremni jer se dvoje stidimo, Sta raditi? imali neko takav iskustvo? Inace ako pisem lose srpski znaj te da nisam iz srbije hvala!
Šta si čekao ovoliko dugo?
 
Kako su ti dejtovi divni...
Kad se samo setim...
Ta trema , sredjivanje, pa pogledi, setnja, hoce li te uhvatiti za ruku ili nece, pa oni trnci kad te ipak uhvati za ruku i ne pusta...
Mirisi... ehhh... ti mirisi
Secam ih se kao juce da je bilo...
i oni leptirici u stomaku dok sedite na klupi i pricate... ili dok te prati kuci... a ne znas kome je veca trema, tebi ili njemu... :zaljubljena:
Divne godine i osecanja...
 
Zdravo svima. vec 20 godina nisam imao devojku, i prvi put sam nasao devojku preko socijalne mreze pricao sam snjom, Ona hoce da bude samnom i ja hocu snjom ali se ona stidi previse a i ja moram priznati, Nismo se jos vidjali jer nismo jos spremni jer se dvoje stidimo, Sta raditi? imali neko takav iskustvo? Inace ako pisem lose srpski znaj te da nisam iz srbije hvala!
Imam ja takvo iskustvo. Srbija- Portoriko (Puerto Rico)
Ne pada mi napamet među ovim ajkulama da detaljišem, dođi u inbox
Pritom, ja sam žensko, pomoći ću ti.
Ako ti je problem srpski, španski govorim perfektno, engleski osnovnu komunikaciju, ne znam koji jezik najbolje govoriš, ali snaći ćemo se :)
 
Imam ja takvo iskustvo. Srbija- Portoriko (Puerto Rico)
Ne pada mi napamet među ovim ajkulama da detaljišem, dođi u inbox
Pritom, ja sam žensko, pomoći ću ti.

Ako ti je problem srpski, španski govorim perfektno, engleski osnovnu komunikaciju, ne znam koji jezik najbolje govoriš, ali snaći ćemo se :)
:ok: E ovako se odvajaju tipovi na netu, za one koji ne znaju, lekcija broj 1. :deda:

:lol:
 

Back
Top