Quantcast

Kako se ponasati na prvom dejetu, Sta pricati snjom u opste?

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.742
Zdravo svima. vec 20 godina nisam imao devojku, i prvi put sam nasao devojku preko socijalne mreze pricao sam snjom, Ona hoce da bude samnom i ja hocu snjom ali se ona stidi previse a i ja moram priznati, Nismo se jos vidjali jer nismo jos spremni jer se dvoje stidimo, Sta raditi? imali neko takav iskustvo? Inace ako pisem lose srpski znaj te da nisam iz srbije hvala!
Vrlo malo pustis je da prica a ti klimas glavom,odobravas,postavljas pitanja pretvarajuci da te prica zanima,zene vole kada ih neko slusa,jos ako steknu utisak da te zanima to o cemu prica obaris je za 15 minuta....

Ms Bejb

Ističe se
Poruka
2.453
Zene su uvek gladne.
Nemoj da je pitas sta bi jela jer nece znati sta oce.
Mislim da je slano bolja opcija od slatkog jer secer zna da podstakne hiperaktivnost.
Znaci, moras izabrati neko mesto gde se sluzi neka jednostavna hrana i ne pitati jel gladna, nego samo reci da naruci sta ce.
Kada shvati da ces je hraniti, nema problema, ponesi i taj prsten ako si ga vec kupio. :-D

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.387
Zene su uvek gladne.
Nemoj da je pitas sta bi jela jer nece znati sta oce.
Mislim da je slano bolja opcija od slatkog jer secer zna da podstakne hiperaktivnost.
Znaci, moras izabrati neko mesto gde se sluzi neka jednostavna hrana i ne pitati jel gladna, nego samo reci da naruci sta ce.
Kada shvati da ces je hraniti, nema problema, ponesi i taj prsten ako si ga vec kupio. :-D
🤩

tuc muc

Poznat
Poruka
8.805
Vrlo malo pustis je da prica a ti klimas glavom,odobravas,postavljas pitanja pretvarajuci da te prica zanima,zene vole kada ih neko slusa,jos ako steknu utisak da te zanima to o cemu prica obaris je za 15 minuta....
:ok: I još ako je čovek u stanju da propusti neki krupan sportski događaj i provede to vreme sa ženom time će dodatno uticati na to da se ona uveri koliko mu je bitna i da mu je stalo do nje, ono ne gleda tv prenos Lige šampiona nego se natera da u tom terminu izađe negde sa njom.

Belgradeboy

Aktivan član
Poruka
1.360
Zdravo svima. vec 20 godina nisam imao devojku, i prvi put sam nasao devojku preko socijalne mreze pricao sam snjom, Ona hoce da bude samnom i ja hocu snjom ali se ona stidi previse a i ja moram priznati, Nismo se jos vidjali jer nismo jos spremni jer se dvoje stidimo, Sta raditi? imali neko takav iskustvo? Inace ako pisem lose srpski znaj te da nisam iz srbije hvala!
Pricajte uzivo ono isto sto i na fb. Da proveris njenu iskrenost u odgovorima i vidis njenu reakciju. Kad se vec znate i upoznali ste se kazi joj uzivo svoja osecanja i pricajte sta planirate dalje, sta zelite jedno od drugog.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.