Kako se otarasiti....

....zaljubljenosti?

Posto mislim da je to jedno nezdravo stanje za organizam, kako spreciti taj glupi osecaj? Ok voleti, nema nista lepse, ali biti zaljubljen mi ide na zivce. Ima li neka metoda? :razz:

...metodom spojenih sudova,ili ti kad mislish da cesh se zaljubiti pochnesh da seckash luk i izazovesh suze i setish se da je ljubav bolna i samim tim shaljesh informaciju mozgu da se bori protiv toga i problem reshen,luk protiv uroka i zaljubljivanja,patentiracu uskoro i obogatiti se,domaci shumadiski,lechi sve ...............a chujem da su u svetu pocheli da proizvode neki od koga se ne plache ,ludaci .........;-);-);-)
 
Posto mislim da je to jedno nezdravo stanje za organizam, kako spreciti taj glupi osecaj? Ok voleti, nema nista lepse, ali biti zaljubljen mi ide na zivce. Ima li neka metoda? :razz:

Не знам да ли се може спречити, али се на неко време може лечити. Помоћу алкохола. И старих, отворених познанстава.

Док не удари поново... ваљда неће.

Btw, тек сад сконтах тему...
 
....zaljubljenosti?

Posto mislim da je to jedno nezdravo stanje za organizam, kako spreciti taj glupi osecaj? Ok voleti, nema nista lepse, ali biti zaljubljen mi ide na zivce. Ima li neka metoda? :razz:

Ima kako da ne ujutro dvije kasicice caja al mora biti od prekuce,velika milka sa keksom i dvije case ruma! Al pazi mora na gladan zeludac inace nema efekta! Garantujem da ces zaboraviti i kako se zoves!:D
 
Ma znas sta je problem. Ja sam poletna, zivahna i vesela, al' kad se zaljubim onda postajem pasivna, sanjiva, poludepresivna, zabatalim sve zivo. Tako npr. i alkohol utice na mene i ostali stimulansi. Znaci, uspavljuju me, oshamucuju i tako..... :-)
 

Back
Top