kako se osloboditi straha od date-a?

moj prvi date je prosao solidno - malo sam se osecala malom, jer je on 197 a ja 167...i bilo je ono - nikako blizu mene!!!! zato sto nisam bila spremna da me neko uopste zagrli a da ga ne znam, a kamoli poljubi...medjutim posle jedno sat vremena - vec smo se drzali za ruke itd...nismo se smuvali na prvom DATE-u ...
nismo ni na drugom...ali na drugom je vec bilo onako slobodno...i nosio me je na ledjima, ono - ko prelazenje sa jednog nivoa na drugi - sto se tice fizickog kontakta. posle smo se i smuvali. obicno provodimo ceo dan zajedno kad se nadjemo

hocu da kazem da sve zavisi koliko ti se svidja osoba, i koliko si ti spreman/na da uopste upoznas tu osobu (mislim ovako generalno...)
 
Ja inace nista ne ocekujem od prvog kako vi rekoste date-a. Ako se izlazim s nekom osobom koju ne poznajem onda ne mogu ni da znam da li je zainteresovana za mene pa ne mogu nista ni da ocekujem. Ako izlazim s nekim koga vec znam onda znam na cemu sam i nemam razloga za brigu ili strah...
 
Cool_Chick:
ne ovo je sajt za pomoc!!!


Priznaj, priznaj :lol:
Šaaaaaala!
Ja sam se isto užasno plašila prvog dejta, ali ne možeš ni to da izbegavaš ceo život! Mislim, ne želiš da završiš kao usedelica? :lol: :lol: OK, bar ne većina onih koji se plaše izlaska.
Meni je prvi dejt bio malo...Hmmm.... Teško je baš reći, ali recimo da mi je bilo neprijatno jer sam se uplašila poljupca! :-) :-) :-)
O, hvala Bogu da je prošlo! :-D
 

Back
Top