Kako se osloboditi dilema oko svog fizičkog izgleda

Станеш испред огледала, попишеш све оно што ти смета и кренеш да отклањаш.
Већ на осмини пута ка одстрањивању оног што ти смета ћеш осетити олакшања и пријатност и најважније храброст за атак на супротни пол*.

Cekaj, koliko vremena provedes ispred ogledala i kako sebe dozivljavas sto se tice lepote i ruznoce?

učestalo se gledam. ružan sam. ali naiđu momenti kada se svidim sebi, i onda sam u dilemi... uglavnom, kad vidim da sam ružan negiram to, pokušavam da se vadim kao do svetla je, loše je ogledalo, slike itd... svestan sam da moram da se pomirim sa tim i da prihvatim da sam ružan, ali refleksno pokušavam da odbacim realnost i onda se vrtim u krug....

učestalo se gledam. ružan sam. ali naiđu momenti kada se svidim sebi, i onda sam u dilemi... uglavnom, kad vidim da sam ružan negiram to, pokušavam da se vadim kao do svetla je, loše je ogledalo, slike itd... svestan sam da moram da se pomirim sa tim i da prihvatim da sam ružan, ali refleksno pokušavam da odbacim realnost i onda se vrtim u krug....

Slusaj matori ja te nepitam nista bez razloga. Kada si otvorio temu pala mi je na pamet jedna moja drugarica.
Aj odgovori na sledeca pitanja>
1.Da li na svom licu ili telu imas nesto (kosa, koza, usi, nos itd...) da ti se posebno ne svidja da smatras defektnim, nakaznim.
2.Da li ih cesto proveravas u ogledalu, na slikama , slikas ih mobilnim itd...
3.Da li kad ides ulicom imas osecaj da svi zagledaju u tebe u taj tvoj "defekt"
4. Kakav ti je odnos sa devojkama, da li si ih imo?

Mozes mi odgovoriti na pp, ako ne zelis ovako javno.

Пусти косу. :D

убр, чини ми се постављач теме тролује.

sa puštenom kosom izgledam ovako :besna:

images

(nek troluje, dok je meni zabavno :D )

Back