Quantcast

Kako se osloboditi dilema oko svog fizičkog izgleda

Poruka
23.725
Станеш испред огледала, попишеш све оно што ти смета и кренеш да отклањаш.
Већ на осмини пута ка одстрањивању оног што ти смета ћеш осетити олакшања и пријатност и најважније храброст за атак на супротни пол*.

mekflaj

Iskusan
Poruka
5.660
Cekaj, koliko vremena provedes ispred ogledala i kako sebe dozivljavas sto se tice lepote i ruznoce?
učestalo se gledam. ružan sam. ali naiđu momenti kada se svidim sebi, i onda sam u dilemi... uglavnom, kad vidim da sam ružan negiram to, pokušavam da se vadim kao do svetla je, loše je ogledalo, slike itd... svestan sam da moram da se pomirim sa tim i da prihvatim da sam ružan, ali refleksno pokušavam da odbacim realnost i onda se vrtim u krug....

AlexandarNS

Domaćin
Poruka
3.703
učestalo se gledam. ružan sam. ali naiđu momenti kada se svidim sebi, i onda sam u dilemi... uglavnom, kad vidim da sam ružan negiram to, pokušavam da se vadim kao do svetla je, loše je ogledalo, slike itd... svestan sam da moram da se pomirim sa tim i da prihvatim da sam ružan, ali refleksno pokušavam da odbacim realnost i onda se vrtim u krug....
Slusaj matori ja te nepitam nista bez razloga. Kada si otvorio temu pala mi je na pamet jedna moja drugarica.
Aj odgovori na sledeca pitanja>
1.Da li na svom licu ili telu imas nesto (kosa, koza, usi, nos itd...) da ti se posebno ne svidja da smatras defektnim, nakaznim.
2.Da li ih cesto proveravas u ogledalu, na slikama , slikas ih mobilnim itd...
3.Da li kad ides ulicom imas osecaj da svi zagledaju u tebe u taj tvoj "defekt"
4. Kakav ti je odnos sa devojkama, da li si ih imo?

Mozes mi odgovoriti na pp, ako ne zelis ovako javno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.