Kako se osećate kada se skinete?

E, to...
Pre je bilo strašno, nisam rečenicu umela da sastavim ispred nekog ko mi se dopada, bukvalno sam se ukopavala sa svakom sledećom rečju... i nije išlo.
Danas parlam za medalju ali, nije isto vreme, nemam više ni ljude pred kojima bih zablistala.
Ljudi kao ja su ovde pali sa Marsa, i ne znaju šta i kako. Dok nauče, prošao je brzi voz.
 
Kao da je ogromna zmija progutala kućnog ljubimca...

Šalim se!
To sam sada pročitao,kao jedan od najpopularnijih naslova.
Svi žele da budu popularni, a nikoga ne interesuje ko se kako oseća...
pa treba čovek da ima uzan krug ljudi kojima je stalo.. A za sve ostalo te nije briga
Ukoliko se nema taj krug, .. onda je usamljeno
Meni rekla jedna prihijatrica davno "puštajte korenje među ljudima", jer sam imala te sklonosti.. nije zdravo.
 
Mislim da se taj osećaj nelagodnosti kada smo nagi stiče u detinjstvu. Patrijarhalno vaspitanje, konzervativni roditelji, sredina i eto navike, osećaja stida.
Nisam da se svi razgolimo ni duhovno ni fizički brzo i lako ali ne treba biti ni stidljiv, ništa lepše od osećaja slobode kada se spoje dva naga tela bez predrasuda i otvore jedno drugom, tada nastaje magija. :D
 
Mislim da se taj osećaj nelagodnosti kada smo nagi stiče u detinjstvu. Patrijarhalno vaspitanje, konzervativni roditelji, sredina i eto navike, osećaja stida.
Ima tu istine. Evo moji dečaci .. bez problema se presvlače na plaži.. dobro nemaju više od 11, ali opet nemaju taj osećaj stida. Dok njihov jedan drugar, neće da se presvuče ni ispod peškira, ide negde u svlačionicu.. a vršnjaci su. Jeste stvar vaspitanja od malena. Ja im nikada ne kažem brzo se oblači, sramota je, zapravo mislim da nikada nisam upotrebila reč sramota za golo telo. Videće već i sami kada je pristojno šta uraditi, ali jedno je pristojnost, a drugo osećaj sramote.
Nisam da se svi razgolimo ni duhovno ni fizički brzo i lako ali ne treba biti ni stidljiv, ništa lepše od osećaja slobode kada se spoje dva naga tela bez predrasuda i otvore jedno drugom, tada nastaje magija. :D
Uh, čeznem uvek da idem negde gde mogu gola da se sunčam i kupam.. ništa lepše nego dodir vode po celom telu bez tih krpica
 
Ima tu istine. Evo moji dečaci .. bez problema se presvlače na plaži.. dobro nemaju više od 11, ali opet nemaju taj osećaj stida. Dok njihov jedan drugar, neće da se presvuče ni ispod peškira, ide negde u svlačionicu.. a vršnjaci su. Jeste stvar vaspitanja od malena. Ja im nikada ne kažem brzo se oblači, sramota je, zapravo mislim da nikada nisam upotrebila reč sramota za golo telo. Videće već i sami kada je pristojno šta uraditi, ali jedno je pristojnost, a drugo osećaj sramote.

Uh, čeznem uvek da idem negde gde mogu gola da se sunčam i kupam.. ništa lepše nego dodir vode po celom telu bez tih krpica
Vidim da si me razumela i drago mi je.
Što se tiče kupanja nisam za nudističku plažu, previše mi je tu usiljenosti i kiča, ne znam da li sam se lepo izrazio, više sam za pustu plažu a još bolje ako je divljina, reka.
 
Vidim da si me razumela i drago mi je.
Što se tiče kupanja nisam za nudističku plažu, previše mi je tu usiljenosti i kiča, ne znam da li sam se lepo izrazio, više sam za pustu plažu a još bolje ako je divljina, reka.
Da, ja do sada sam slabo išla na nudističke, ali nemam problem da idem ako je vrlo malo ljudi..

No, da, puste plaže, to.. divljina svakako. Eno skoro sam postavila gore u LEF slike sa Stare planine, tamo sam ostala sama, kupala se bez ičega na sebi u potoku, ledenom, sunčala.. iskoriste se tako neki momenti. Inače imam neko dubinsko uzbuđenje kada sam u divljoj prirodi, ne ovo parkovi i slično, nego baš planine, znaš da nema nikog, da si sad tu u sred neke divlje energije
 

Back
Top