Kako se osećate kada se skinete?

Ево, ја имам велик ожиљак на стомаку. Он ми је спасао живот, он је део моје приче.
Јел треба да упозорим пре или очекујем да побегне. Мислим, није ми се то десило али не значи да некада неће. Али онда тај ни није за мене :)
 
Kako se osećate?
1655142662404.png
 
Nemam celulit, nemam strije, skladno sam gradjena, nisam stidljiva, dobro mi je u sopstvenoj kozi medjutim, postoje ljudi
pred kojima mi je prijatno da se skinem i ne razmisljam o tom momentu, prosto i lako sve sleti sa mene a postoje i oni koji
izazivaju tu neku neprijatnost i mora bar nesto od odece da ostane na meni..ne znam zasto se to desava ali se desava..
..vodim se intuicijom verovatno, osecajem...
 
Poslednja izmena:
Posebno za žene, ali i za muškarce.
Kako se osećate kada se skinete goli pred osobom sa kojom imate sex?

Kako ?
Da li mislite da muškarac vidi vaše strije, da razmišlja o vašem celulitu?
Da li promerava jesu li grudi leva i desna iste, da li imate lep kuk ?
Ili razmišlja kako ste sad njegova i šta će da vam radi ?
Da li mislite i ako ne mislite kako se osećate tada?
:heart:
- Jako lipo, volim da budem gola, ne sramim se svoga tijela,znam što imam i sa čim baratam.
Volim da gledam u oči drugu stranu dok se polagano skidam,želim da vidim u njegovim očima požudu..
-Strije- pihhh zaboli me hoče li mu to smetati i da li on to vidi,oko toga se nisam nikad zamarala moram priznati.
-Grudi- ako mu ne pašu, ne treba ih ljubiti,stiskati, grickati bradavice, ja ču da se sama diram po njima.
--Kada bi ja krenula da razmišljam o svemu tome u tom trenutku, pa ja se nikad ne bi skinula :zcepanje::zcepanje:.
Bolje bi mu bilo da o sebi on razmišlja dok se ja skidam što mi ima za ponuditi,a ne da ravna lancun da stoji zategnut :zcepanje::zcepanje:

svoga tijela se nisam nikad sramila i neću, moje je pa sad kakvo je takvo je...
 

Back
Top