Kako se osećate kada se skinete?

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Nemam problem da se skinem, niti kod patnerke zagledam i trazim mane. Ako smo doli do faze da se skidamo, znaci da sam je prihvatio takvu kakvu je, ako nekog volis volis i njegove losije strane.
Nemam frku ni u javnosti da se skinem, da moram mogao bih i na sred Kneza da se skinem, bez blama. Da moram, to je sustina, ipak kako rekoste neke stvari su stvar vaspitanja.

Meduza22

Elita
Poruka
15.771
Evo instant od danas

20220809_140550.jpg

Poruka
8.183
Posebno za žene, ali i za muškarce.
Kako se osećate kada se skinete goli pred osobom sa kojom imate sex?

Kako ?
Da li mislite da muškarac vidi vaše strije, da razmišlja o vašem celulitu?
Da li promerava jesu li grudi leva i desna iste, da li imate lep kuk ?
Ili razmišlja kako ste sad njegova i šta će da vam radi ?
Da li mislite i ako ne mislite kako se osećate tada?
:heart:

Pogledajte prilog 1170124
Da sam debela i imam male s.ise.

Prvo je moja anorexija, obzirom da imam 50 kila, ali hebiga. Ovo drugo a šta znam, meni su se uvek činile male :zcepanje:
:zcepanje:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.175
U svakom slučaju ne treba ni u kom pogledu veličati dve osobe koje su upropastile kvalitet života dvema nacijama.
Ali o tome ne pišemo na LjiSu. Ovde ne znamo polit stavove jedno drugih, niti je bitno. Jer bezveze može doći do sukoba. Ponavljam, na temi smo pisali o merkelovoj lično, o FKK prošlosti, ništa o političkom angažmanu.

Miller

Legenda
Poruka
56.569
Pa mi žene znamo u principu da je muškarcima mnogo važan izgled.. I onda prolazi kroz glavu da li ću mu biti lepa, da li će primetiti moje strije, da li mi je uvučen stomak, itd.. Msm, ako su ljudi već prepušteni strastima ne razmišlja se baš tako, ali onaj momenat kada si sasvim go pred nekim, ne u zagrljaju, već si go ispred njega, pre ili posle sexa, je taj kada prolaze misli kroz glavu... ponekad... A muškarac vidi sise i dupe i odlepi. Ženi je svoje telo obično. Njemu nije. To je primer.
gledam samo u nju.navalim,jezik u usta,uhvatim za dupe,pa za sise,skinem je.zadovoljan i pre i posle seksa.ne gledam da li je ovakva,onakva...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.