Kako se osećate kada se skinete?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.175
1660037910685.png

Omg!!!!! Angela Merkel wurde in den Ferien am FKK Strand

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.175
Jel se stvarno plasi kučića?
Ma otkud znam ne zezaj..
Nego, u društvu ljudi sa instituta u Insbruku sa kojima sam bila na večeri se svašta moglo čuti, još od pre 4-5 godina, njen muž nije želeo nju da prati niti da se bavi javno političkim delatnostima.. pa su mu zamerali da je ostavlja često na cedilu.. Ali on ide samo po konferencijama i ima svoje principe. Dakle, nisam sigurna da su joj ulazili u kuću, već se znaju ovako kao kolege.. I još svašta nešto, i zaboravila sam, no, skoro su joj i novčanik ukrali u prodavnici, to je prijavila, bilo u novinama. 1čini mi se iz svega da ih kapiram, vole jednostavnost i da se bave onim što vole, a to sigurno nije šta čaršija veli

V

Vaske

Gost
Odgovoriću ti na to. S obzirom da još nisam imao "keksualno iskustvo".... Predstavlja mi neku vrstu uzbuđenja čak i kad se skinem (sam pred plažom punom ljudi) u kupaće gaće(evo ovde na moru se prvi put još od svoje osnovne kupam u kupaćim gaćama). I dugo nakon skidanja u gaće neke stvari "ne mogu da se urazume, tj. spuste" Tako da pretpostavljam da bi mi skidanje pred lepom ženskom pojavom bio samo motiv više da "pokažem šta imam i šta znam " :lol: I siguran sam da ne bih omanuo :)

Meduza22

Elita
Poruka
15.771
Posebno za žene, ali i za muškarce.
Kako se osećate kada se skinete goli pred osobom sa kojom imate sex?

Kako ?
Da li mislite da muškarac vidi vaše strije, da razmišlja o vašem celulitu?
Da li promerava jesu li grudi leva i desna iste, da li imate lep kuk ?
Ili razmišlja kako ste sad njegova i šta će da vam radi ?
Da li mislite i ako ne mislite kako se osećate tada?
:heart:

Pogledajte prilog 1170124
Ja se gola osecam bolje nego obucena.
Automatski se osecam zavodljivije, pozeljnije 🤣
Isto kao i u vesu nekom lepom, ako obucem ispod odece, bustuje mi samopouzdanje 😆

Emilia Marty

Poznat
Poruka
7.283
Ja sam bila bas opterecena svojim telom kao klinka, pregrmela sam anoreksiju, onda sam pocela da vezbam, a sportovima sam se bavila od kad znam za sebe. Ali to je negde ostalo u tom klinackom periodu.
Mogu da kazem sad da sam se zrelo izborila sa kompleksima oko tela, tako da sada ne postoji stvar koju neko moze da mi kaze a da istrigeruje kompleks. Kad vezbam, uglavnom sam fokusirana na zdravlje, strah da ne zapatim neku bolest, dijabetes i sl.
Naravno, bilo bi mnogo bolje da nisam bila anoreksicna, ali sta je, tu je, bitno da sam nesto naucila oko svega toga.
Ali da, jos sam sa nekih 18 godina imala dovoljno samopouzdanja oko svog tela.
A vezbanje je super stvar za samopouzdanje, imas instant rezultat, napredujes, to je vrlo zdravo za psihu. Osim naravno ako ode u ekstrem, ali za to trebaju godine i svasta nesto jos da bi se stvorio takav efekat.

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.175
Ja sam bila bas opterecena svojim telom kao klinka, pregrmela sam anoreksiju, onda sam pocela da vezbam, a sportovima sam se bavila od kad znam za sebe. Ali to je negde ostalo u tom klinackom periodu.
Mogu da kazem sad da sam se zrelo izborila sa kompleksima oko tela, tako da sada ne postoji stvar koju neko moze da mi kaze a da istrigeruje kompleks. Kad vezbam, uglavnom sam fokusirana na zdravlje, strah da ne zapatim neku bolest, dijabetes i sl.
Naravno, bilo bi mnogo bolje da nisam bila anoreksicna, ali sta je, tu je, bitno da sam nesto naucila oko svega toga.
Ali da, jos sam sa nekih 18 godina imala dovoljno samopouzdanja oko svog tela.
A vezbanje je super stvar za samopouzdanje, imas instant rezultat, napredujes, to je vrlo zdravo za psihu. Osim naravno ako ode u ekstrem, ali za to trebaju godine i svasta nesto jos da bi se stvorio takav efekat.
Meni su značile dve stvari, iskreno: jedna je, bila sam u jednom periodu najpoželjinija devojčica u razredu, još kao klinka, i to mi je značilo za samopouzdanje. Osećala sam se inače uvek lepo u svom telu. A drugo je, išla sam u srednju medicinsku školu. Tamo sam videla svašta. Inače mi je i majka umrla dok sam bila u OŠ, pa sam dodatno shvatila šta je život, tj šta su bitne stvari, a šta nebitne. Ali u bolnicama sam videla svašta, jednog puta grudi koje su bolesne od raka, pa izlazi iz njih ono.. da ne pišem. Tada sam shvatila da je svako zdravo telo i lepo, i da su sve drugo gluposti, zabava za slabiće/masu. Meni se samo moje grudi u jednom periodu pre toga nisu dopadale, htela sam da su manje, ovakve ili onakve, ali od tog perioda sam sve to zaboravila. JEdnom svo videli dečka na ortopediji, leži u komi, oko 18 god, telo mu divno, mišići, sve, ali smo čuli u viziti da je polomio vrat i da će ceo život biti kvadriplegičar.. :( Meni su ta iskustva sve promenila.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.