Kako se osećate kada se skinete?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
27.390
Posebno za žene, ali i za muškarce.
Kako se osećate kada se skinete goli pred osobom sa kojom imate sex?

Kako ?
Da li mislite da muškarac vidi vaše strije, da razmišlja o vašem celulitu?
Da li promerava jesu li grudi leva i desna iste, da li imate lep kuk ?
Ili razmišlja kako ste sad njegova i šta će da vam radi ?
Da li mislite i ako ne mislite kako se osećate tada?
:heart:

1655123346928.png
 
Posebno za žene, ali i za muškarce.
Kako se osećate kada se skinete goli pred osobom sa kojom imate sex?

Kako ?
Da li mislite da muškarac vidi vaše strije, da razmišlja o vašem celulitu?
Da li promerava jesu li grudi leva i desna iste, da li imate lep kuk ?
Ili razmišlja kako ste sad njegova i šta će da vam radi ?
Da li mislite i ako ne mislite kako se osećate tada?
:heart:

Pogledajte prilog 1170124
Dobra si :rtfm:
 
Mda, da sam još moderator promenila bih naziv teme u "Kako se osećate kada se skinete", jer pitanje samopouzdanja je mnogo šire. Ovde se misli samo na jedan aspekt.

Kad je dovedem kuci pa je uhvatim i skinem je dok se ona opasulji.. posle nekako kad je gola splasne mi entuzijazam.. znam da sad sledi moje sklidanje i tu polako gubim samopouzdanje da i ova ne lipse ko ona prosli put. :(
zavitlavaš... ?
 
Mda, da sam još moderator promenila bih naziv teme u "Kako se osećate kada se skinete", jer pitanje samopouzdanja je mnogo šire. Ovde se misli samo na jedan aspekt.


zavitlavaš... ?
Zavitlavam. Mislim mene bas briga kako izgledam a ako se vec nekom dopadnem takav kakav sam i dodje do skidanja taj neko je doneo odluku da zeli da se skinemo tako da.. sad nema nazad :)
 
Ako sam se već skinula , onda se sigurno osećam dobro i ne razmišljam o drugim stvarima..
Mada jednom jesam razmišljala da li sam sklonila suncobran ..Bila je neka oluja..
A jednom sam ga naterala da se ponovo obuče (tek se skinuo)i da ide da nahrani kuce jer sam ja zaboravila ..
Мој први секс са садашњим. Хотелска соба. Он још увек обучен скроз, а ја већ изувена. Тек што смо кренули, врата лупкају (некако смо сломили браву :lol: ). Отишао он по нови кључ и тако босу ме пренео у другу собу, па отишао по остатак ствари. Ја чекам тако боса и мислим- једва га познајем, сад када побегне са мојим стварима, хајде што ћу остати без торбе, али како ћу боса:rotf:
Како сам се озарила када се вратио:rotf:
 
Мој први секс са садашњим. Хотелска соба. Он још увек обучен скроз, а ја већ изувена. Тек што смо кренули, врата лупкају (некако смо сломили браву :lol: ). Отишао он по нови кључ и тако босу ме пренео у другу собу, па отишао по остатак ствари. Ја чекам тако боса и мислим- једва га познајем, сад када побегне са мојим стварима, хајде што ћу остати без торбе, али како ћу боса:rotf:
Како сам се озарила када се вратио:rotf:
Bila bi fora da se vratio obavio sve i odneo ti odecu i obucu i torbu :hahaha:
 
Kakvih nesporazuma? Elaboriraj.
Pa mi žene znamo u principu da je muškarcima mnogo važan izgled.. I onda prolazi kroz glavu da li ću mu biti lepa, da li će primetiti moje strije, da li mi je uvučen stomak, itd.. Msm, ako su ljudi već prepušteni strastima ne razmišlja se baš tako, ali onaj momenat kada si sasvim go pred nekim, ne u zagrljaju, već si go ispred njega, pre ili posle sexa, je taj kada prolaze misli kroz glavu... ponekad... A muškarac vidi sise i dupe i odlepi. Ženi je svoje telo obično. Njemu nije. To je primer.
 
Poslednja izmena:
Sada sam opuštena skroz(mi već dugo vremena spavamo goli tako da mi je to da se skinem kao normalno).
Ali prošla sam kroz razne tripove. Jedno vreme nisam skodala brus( mislila sam da su mi grudi onako o da bolje izgledaju u sexi brusu.
Pa sam tripovala da je ipak bolje u polumraku... i tako.
Kada čovek posveti malo vremena i truda svom telu dobije na samopuzdanju i onda mu je ok
 
Pa mi žene znamo u principu da je muškarcima mnogo važan izgled.. I onda prolazi kroz glavu da li ću mu biti lepa, da li će primetiti moje strije, da li mi je uvučen stomak, itd.. Msm, ako su ljudi već prepušteni strastimane razmišlja se baš tako, ali onaj momenat kada si sasvim go pred nekim, ne u zagrljaju, već si go ispred njega, pre ili posle sexa, je taj kada prolaze misli kroz glavu... ponekad... A muškarac vidi sise i dupe i odlepi. Ženi je svoje telo obično. Njemu nije. To je primer.
Nije baš tako
Mnogo bitnija je hemija koja se stvori pre skidanja

A posle, dal ima dupe, velike sise ....nije toliko bitno

Važnije je kakva je na dodir
 

Back
Top