Kako se odbraniti od gladi kada nema hrane?

nece biti dovoljan, verovatno ga nece ni biti posto onaj ko za 2000e pise pamflete na netu, nece imati posla...
Kako si ti naivan. Niko danas nikog ne placa na lepe oci :P
Sto se posla tice u zadnje vreme dobijam sve bolje ponude, imam jednu on hold gde
mi nude sam da odredim platu, dakle moze i 3k evra, ali mi ovde vise odgovara
zbog prijatne atmosfere i dobrog drustva :P
 
Kako si ti naivan. Niko danas nikog ne placa na lepe oci :P
Sto se posla tice u zadnje vreme dobijam sve bolje ponude, imam jednu on hold gde
mi nude sam da odredim platu, dakle moze i 3k evra, ali mi ovde vise odgovara
zbog prijatne atmosfere i dobrog drustva :P
Tudjim parama se placa i budalastina...a kamo li debela ****** poguznih muva....
 
Naravno da se placa pisanje pamfleta i trolovanje...pogotovo ako to ide iz drzavne kase....kao strucnjaci, a ono dobosari sa okacenim antinarodnim parolama...."ej, narode ovi vam ne daju da jedete" (rekao mi zamenik zamenika levog komesara za balkan pri nasoj saveznickoj ambasadi) "Trebaju vam, bolji, nasi ljudi da brinu o vama" ( dok mi malo pljackamo, da nam drze strazu i podrzavaju nase postenje u UN)

e, "nasi ljudi" za vase probleme su medju vama, jer su oni svet (ubica i lopova) koje niko ne placa na lepe oci.
 
hrana za 2000e? Blamcina .... Ne zbog tih 2000e nego sto se tako placaju pomocnici pomocnika robovlasnika.
Ljudi zive sa 100evra.... jer se nekima placa 2000e da moze da se kontrolisu oni sa 100e, da ne traze hranu....
ili dobosari od 2000e nisu svesni sta rade? narod je kriv sto oni nemaju svesti da od njih polazi svo djubre....toliko se osecaju mali da ne znaju da narod zavisi od njih, ali im to sto su mali ne smeta da primaju 2000e (koje uzgred nisu velike pare, samo kikiriki)
 
Sta je problem? Zavidan si? Imas oglase pa se javi, mozda te prime :P
Ima mnogo manje ljudi nego sto ima posla, al moras da znas da radis, ne primaju na lepe oci...
ma oladi bre, kada bi znao koliko se zaradjuje stvarno, ne bi kenjao previse....dve tvoje plate zaradjuju ljudi koji se ne pojavljuju na poslu, a tebe teraju da blejis po netu....sa sve svojim znanjem:)
 
Ne zma gde radi , ja mislim da radi za Aseco , rezimska firma , tj privatna firma koja funkcionise preko ove vlasti.
Aseco se bavi knjigovodstvom, tj softverom za banke i to u .net i pre toga Javi. Bezim od takvih
poslova ko djavo od krsta :P
mesecima stoje oglasi za senior inzenjera ne mogu firme da nadju coveka...
Ja sa vise od 30 godina programerskog iskustva mogu da biram :P
 
Aseco se bavi knjigovodstvom, tj softverom za banke i to u .net i pre toga Javi. Bezim od takvih
poslova ko djavo od krsta :P
mesecima stoje oglasi za senior inzenjera ne mogu firme da nadju coveka...
Ja sa vise od 30 godina programerskog iskustva mogu da biram :P
Bmax, nisi los lik, ali cuti malo....bar se ne mesaj u politiku o kojoj ne znas nista...a ja se sa tom gamadi borim decenijama....
 

Back
Top