• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Kako se odbraniti od gladi kada nema hrane?

georgejune

Starosedelac
Poruka
186.547
Sad nemam jer ne mogu u nabavku a inace imam vise nego pre,samo uopsteno ne divljam, jedem isto kao uvek ,osim zbog poskuljenja ne zelim da platim 3500 lososa i tako neke nerealne egzibicije,gladi se ne bojim bilo je vremena oskudacije ili zbog bolesti da ne jedem nista po skoro mesec dana,dosta njih posti pa i samo na vodi,ali nema tu olimpijskih rezultata i teskog rada

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
95.833
Radim u IT pa imam pristojnu platu, no ova zadnja poskupljena su katastrofa. Za sada jos ne osecamo da nesto fali
ali ako ovako nastavi bice gusto, pa ce morati da se steze kais....
Propo IT ako se zalis na ova smesna poskupljenja.
Ja se ne bi zacudio da cene ove sada odu jos 100% do nove godine.
Ali svi ce u sustini slaviti novu kao i za more sto je bilo... svima tesko ali nadje se lova.
Ne kmeci bmx , zlatno je doba ;)

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
95.833
Koliko ste gladni hrane, ima te li sada sve što ste imali nekad da jedete ?
Pa uglavnom isto , trudim se da jedem sto razlicitiju hranu ... junk food sto manje ... recimo u mek donald ne idem po mesec dana i vise ..
Kuvano je zakon , kuvano pa makar i bez mesa je 10x zdravije od bilo kojih salama i pasteta i ostalih junkova koje serviraju na akciji ...

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
95.833
Mada pitanje je zahebano , ja recimo nikada nisam bio gladan.
Pod gladan mislim da nisam jeo po ceo dan , to nije normalno a neko to praktikuje da bi recimo smrsao ili terao neki inat nekome ...
Cenim da je bez hrane teze nego bez vode.

A sramota je biti gladan u 21. veku , mada i to je moguce usled ovog globalnog ludila i preterane gladi pojedinaca (elite) .

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
37.005
Propo IT ako se zalis na ova smesna poskupljenja.
Ja se ne bi zacudio da cene ove sada odu jos 100% do nove godine.
Ali svi ce u sustini slaviti novu kao i za more sto je bilo... svima tesko ali nadje se lova.
Ne kmeci bmx , zlatno je doba ;)
Cuj poskupljenja od 100% znaci manje 50% za hranu, ma kolka ti je plata...
Da dinar devalvira druga prica, al ispada da je evro jos i pao :P

Војвода

Ističe se
Poruka
2.963
Radim u IT pa imam pristojnu platu, no ova zadnja poskupljena su katastrofa. Za sada jos ne osecamo da nesto fali
ali ako ovako nastavi bice gusto, pa ce morati da se steze kais....
Што се не преселиш са женом типа у Ресник или Крњачу, узмете неку кућицу, држите неко прасенце, мало кокошке ово оно, и Бог да вас види. Кад дође време клања ви јурите прасенце по дворишту, оно јури вас, жена тебе, ти жену, и сви весели.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
35.090
Bajke za malu decu i robove svakako....u drzavi gde se proizvodi sva hrana, gladni mogu da budu samo narkomani i neke zene....
Da nadjemo 10 sasvim razlicitih primera nasli bi nacina da svi mogu da dodju do hrane. U svakom slucaju Srbija je zemlja pristojnih ljudi, ne racunam one koji vise nisu srbi, ni one koji nikada to nisu bili, a sami sebe kao racunaju u srbe, tako da za sve ima hrane. Narocito kada nam za vratom ne bi sedeli svi koji bi da uzmu od srbije sve sto mogu.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
37.005
Што се не преселиш са женом типа у Ресник или Крњачу, узмете неку кућицу, држите неко прасенце, мало кокошке ово оно, и Бог да вас види. Кад дође време клања ви јурите прасенце по дворишту, оно јури вас, жена тебе, ти жену, и сви весели.
Ziveti kao seljak danas je prednost, ali ja sam se rodio u gradu i ne znam da radim na selu... za sada je ok, samo slutim da i prihod od 2000evra
uskoro nece biti dovoljan...

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
35.090
Pa oni se presele, ali posto na avali pise da je zasticena oblast shvataju da je to cuvano za njih i polako ogolise avalu da jedva ima sajkacu na vrhu....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.