"Kako se odbraniti od agresivnih reklama"?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
35.097
Neko je rekao u nekom intervjuu da se to "ne uci" * zanima me kako vi to radite kada su ekstremno agresivne.

Jedan koji nas vuce da treniramo kod njega * drugi se dere na nas sa ekrana zato sto mu ne dajemo pare da nam kaze sta da jedemo * obuca (nema one koja je potrebna tj.ne propusta vodu) mobilni operateri sto su beskrajno agresivni nasilni u mozak ubijaju sa besmislenim pozivima da im robujemo.

Screenshot_20221017-102911_Yettel.jpg

(Pri tom sam citala iskustva korisnika gde pise da se ne dodaju neke cene kojih nije bilo pre * iskoriscava neznanje sta treba iskljuciti ako se putuje da racun ne bi bio previsok* od trenutka kada se udje u to sa bilo kojim operaterom isisavaju pare od svega.)

Screenshot_20221014-080446_Yettel.jpg


(Kupi se nov telefon za pare * nema potrebe za ovim kad vise para treba dati na "brendove" nego sto treba za telefon koji god da je.)
 
Poslednja izmena:
U poslednjih recimo 20 godina kako postoje mobilni operateri NI JEDNA ama bas NI JEDNA poruka ili reklama koja je dosla od njih nije bila na moju korist, samo i iskljucivo u njihovu. I kad lici da je nesto na moju korist postoji neka zackoljica i detaljcic i oni uslovi, koji se opet obrnu na njihovu korist. Oni su toliko perfidni u pravljenju tih ponuda da je to za medalju. Neku crnu medalju. Tako sam ja odavno shvatio da to ne treba ni da citam. Ako i stigne neka reklama, ni ne gledam, i ako mogu brisem. Varajici u najavi.
 
U poslednjih recimo 20 godina kako postoje mobilni operateri NI JEDNA ama bas NI JEDNA poruka ili reklama koja je dosla od njih nije bila na moju korist, samo i iskljucivo u njihovu. I kad lici da je nesto na moju korist postoji neka zackoljica i detaljcic i oni uslovi, koji se opet obrnu na njihovu korist. Oni su toliko perfidni u pravljenju tih ponuda da je to za medalju. Neku crnu medalju. Tako sam ja odavno shvatio da to ne treba ni da citam. Ako i stigne neka reklama, ni ne gledam, i ako mogu brisem. Varajici u najavi.
"Budite nas rob"...

Screenshot_20221104-103117_Yettel.jpg
 
@Cosmopolite ne dozvoljavaju bez nje da se koriste kupljeni dodatci * kad se ogrebe danas stalno salju ovo

Pogledajte prilog 1250309


mnogo puta posle grebanja da se vidi sta je "poklon".
Zar ti nije lakše da predješ na postpaid?

Vidi svaki petak nešto dobro ogrebem :)

Pogledaj i koliko plaćam mesečni postpaid na jednom fonu, na drugom je malo više.

20221104_104235-COLLAGE.jpg


Ti više potrošiš na prepaid od mene koji sam na postpaid-u 🤡
 

Back
Top