Kako se odbraniti ako vas napadne neko na ulici?

Da je tako kako pises niko iz kuce ne bi smeo da izadje. Zasto bi te bilo ko napao, ako ne trpas nos gde je rizicno?
Zato sto ste drogirana klosar nacija.

Danas debilcina na znak stop ulece nama u kolonu na put sa prvenstvom, izbegava sudar i na sviranje poceo da vice kao STA JEEEEE....
 
Poslednja izmena od moderatora:
U zemlji Srbiji postalo je jako opasno se isticati kao simpatizer studentskih protesta. Svedoci smo brojnih prebijanja, pretnji, hapšenja neistomišljenika. Ako se neko i obrati policiji, obično ili ne reaguju ili uhapse ljude koji prijave nasilje. Mogla bih da postavim više snimaka brutalnog prebijanja ljudi po manjim gradovima od strane sns batinaša, al desi se i obratno. Danas je jedan sns batinaš dobio odgovor na svoje nasilje. Snimak ne smem da postavim jer vređa "objektivnost" pojedinih ali mogu link pa sami pogledajte. Ne, nije podrška nasilju već je podrška odbrani od nasilja..

Zalecu se samo na decu.
Za Slavkovica su se zaiebali jer ga, ocigledno, ne znaju dobro. Covek je umetnik, jedino sto ga zanima je slikarstvo i pozoriste.
Pa su mislili da ce lako sa njim.

A ne bi Ćaci bili Ćaci kada bi radili svoj domaći, jer da jesu, znali bi da je trenirao skoro 10 godina u mom klubu (moj pokojni otac mu je bio trener) :D

U svakom slucaju, duhovit smo narod 😎

1000059991.jpg
 
U zemlji Srbiji postalo je jako opasno se isticati kao simpatizer studentskih protesta. Svedoci smo brojnih prebijanja, pretnji, hapšenja neistomišljenika. Ako se neko i obrati policiji, obično ili ne reaguju ili uhapse ljude koji prijave nasilje. Mogla bih da postavim više snimaka brutalnog prebijanja ljudi po manjim gradovima od strane sns batinaša, al desi se i obratno. Danas je jedan sns batinaš dobio odgovor na svoje nasilje. Snimak ne smem da postavim jer vređa "objektivnost" pojedinih ali mogu link pa sami pogledajte. Ne, nije podrška nasilju već je podrška odbrani od nasilja..

Саплети алтера и гурни га на ћације.
 
Морам научити професорку да буде стрит смарт.
шта ти то,Ми Поштоваоци Н1 и НоваС смо запањени вашим Новоговором који чак и Ана Бекута и Карлеуша нису могли савладају...:mrgreen:
Него,шта раде ови Људи од сабајле са неким Моткама по улицама широм нам ове уже Србијице?
 
U zemlji Srbiji postalo je jako opasno se isticati kao simpatizer studentskih protesta. Svedoci smo brojnih prebijanja, pretnji, hapšenja neistomišljenika. Ako se neko i obrati policiji, obično ili ne reaguju ili uhapse ljude koji prijave nasilje. Mogla bih da postavim više snimaka brutalnog prebijanja ljudi po manjim gradovima od strane sns batinaša, al desi se i obratno. Danas je jedan sns batinaš dobio odgovor na svoje nasilje. Snimak ne smem da postavim jer vređa "objektivnost" pojedinih ali mogu link pa sami pogledajte. Ne, nije podrška nasilju već je podrška odbrani od nasilja..

Искрено заобиђи ове тактичке савете врло паметних посетилаца теме. "Ја бих њега овако, а онда ће он онако, а има једна тачка коју..." су све само ноторне глупости, болно глупе речи. "Свако има план," примећује Тајсон у његовом вероватно најбољем интервјуу, "док га неко не удари песницом у нос."

Туча на улици није за жене. Није ни за мушкарце који не знају шта раде, али за жене није никад, ни у каквој комбинацији, јер је то битка коју губе. Ако жена мора да брани живот онда се брани оружјем, али консеквенце су онда јасне.
 
Pa pogledaj ko drzi i stoji iza N1 ok Nove, gde ces dalje. Isto je to, jedni furaju Vucicevu propagandu, drugi serviraju deMonkratiju.
Ako su N1 i Informer isti, onda nije problem u medijima — nego u kriterijumima.To je kao da su lekar i nadrilekar dve strane iste medalje. Desi da naprave grešku, razlika je u tome što jedni isprave, a ovi drugi od nje naprave naslovnu stranu, zabavu za široke narodne mase.
 

Back
Top