Kako se oblacite za posao?

bundeva:
a i pjafce je vas... sta vas je, covece
Naš nego šta! ;)

@rain
E kad bih se ja natakarila na štikle i otišla na gradilište, ostala bih bez istih jer bi mi se zabile u neq fugu i onda bih se qći vratila u čarapama.
Ja bre s majstorima ljuštim kestenje na pločniq i ogovaram prolaznike. Jedan mi u sred posla otišo na friziranje! :lol:

teddy.gif
 
phenomenon:
Ili ti provodis mnogo burne noci ;))))) pa ne uspevas da se zagladis pred polazak na posao :))))


:mrgreen:

MA ja sam uvek raščupana (to mi STIL, stilski sam raščupana ;) )
A toga dana, pošto inače perem kosu svakog drugog dana, ja omanula pa ...mislim, možda je zato bila takva reakcija, a, ko zna, možda sam bila ubledela...možda sam i bubuljicu imala, ko zna! :D

btw. tada se STVARNO nisam posebno dobro osećala :? Čovek je skenirao to u prvih pola minuta. To što ja laskam sebi (pantalone, bubuljica, blah..) to je da bi imalo veze sa temom ;)
 
ja sam tek pocela da radim i jos uvek nemam pojma kako bi bilo najispravnije obuci se, ali pokusavam da to bude pristojno nenapadno posto radim sa cetiri starija muskarca pd kojih je jedan vec uspeo da mi kaze da sam prava devojka za njega, a pritom ima sina moje godiste...
 
Zavisi.....farmerke,patike,majica....sve mi je jedno,jer preko toga nosim beli mantil,ponekad obucem neke malo elegantnije panatlonice i cipele na stiklu,ali na poslu moram da nosim klompe,tako da nije ni bitno....
Uglavnom,mogu kako hocu........jer sam uniformisana,ponekad mi je bas drago zbog toga,jer ne moram rano ujutru da razmisljam o tome kako cu da uklopim boje,a danas mi je bilo bas,bas zao jer mi moje nove lastex farke mnogo lepo stoje.....
 

Back
Top