Kako se na mala vrata postaje fašista?

Јок него ће да пустимо Руске фејк њуз ко у Северној Кореји и Србији... шта ће нам више колективна психоза као последица фејк њуза

Претерано дуго је вођен рат у Украјни и сад ЕУ желе да што брже заврше са тим притисцима и тешким уценама...

Чим постигну свој циљ, попустиће обичном народу Русије, али лидерима и мафији биће ''земља тесна'' - таки је рат, шта ћеш
Audiatur et altera pars Audiatur et altera pars ili audi alteram partem
Jedno je od osnovnih pravnih načela u savremenom pravosuđu, preuzetom još iz rimskog prava "Neka se čuje i druga strana."
Samo se čista laž boji da se oglasi i druga strana! U opšte u ovom slučaju nije bitno ko je u pravu sve dok jedna strana nameće svoju istinu kao jedinu istinu!
Lično sam alergičan na svaki oblik ispiranja mozga. To što si ti dozvolio ili toga nisi ni svestan, nije ni važno. Važno je da se zna da se krši osnovno pravno načelo a nijega sam citirao.
Sve ostalo su besmislice i manipulacije.
 
Slušaj mene su kinezi prevarili prodali mi kineski krš od telefona uopšte sve iz kine je krš. Amerika me bombardovala 1999e a opet ne mrzim ruse kao vi degenerici.
Hahahaha....odavno nisam pročitao ovako nešto? Hoćeš reći, telefon si kupio od Kineza u kineskom tržnom centru? Kinezi su dobri trgovci, umeju da obrade kupca. Ti si pristao na tu trgovinu a nisi morao? U čemu je problem?
Sad ćeš na osnovu toga sve iz kine tretirati kao krš? Smešno!!
Ovaj deo, sa bombardovanjem, izvini, koja je "suština fabule"? Mislim, ono, eto bombardovali su me Amerikanci ali zbog toga ne mrzim Ruse?
 
pa to je oduvek poznata stvar
bolest malih ljudi
koji svoje frustracije i neuspehe lece na taj nacin
kanalisaci bes na fiktivnog neprijatelja

zasto se baviti sobom i svojim promasajima
kada se moze okriviti rusija u kojoj nikad nisu ni bili niti ista znaju o njoj niti ih se na bilo koji nacin tice i dotice
da ne pominjem sve idiotizme koje to povlaci za sobom jer spisku ne bi bilo kraja
to su na prvom mestu autosovinisti koji sa debelim razlogom ne vole sebe
 
Odakle i kako se pune tom energijom nacizma i fašizma u 21 veku?
Prvo fašizam i nacionalsocijalizam nisu isto.

Fašizam kao najveće zlo i antifašizam kao civilizacijska tekovina i poterba večne borbe protiv fašizma je obična glupost koju je izmislio Staljin pošto je smatrao da su mu fašistički pokreti u Evropi glavni konkurenti.
Fašizam kao ideologija ni po čemu nije destruktivniji od komunizma, čak je i manje destruktivan.

Nacizam je naravno druga stvar.
 
Amerika se uopšte ne komentariše i ne dovodi u pitanje. Da žive na ulici sa milionima drugih bili bi presrećni.
Ljudi ne žele nove 90-te.
Nekako mi korona kretenizacija ista kao i satanizacija rusije. Bukvalno u milimetar ista. Korona je smrtonosna. Rusi isto. Boriti se protiv nevakcinisanih. Protiv rusa isto. Ne slušati ništa ako se sumnja u koronu. Zabraniti ruske medije.
Korona jeste bila nemali problem.
Da imaš neku korist nego si i dalje mali bedni crv koji životari od danas do sutra maštajući o materijalnim dobrima. A nemaš ni da se ogreješ jer je plin ruski, ni da se voziš ni poljoprivreda da radi jer je nafta - ruska.
Ljudi ne žele nove 90-te.
 
Prvo fašizam i nacionalsocijalizam nisu isto.

Fašizam kao najveće zlo i antifašizam kao civilizacijska tekovina i poterba večne borbe protiv fašizma je obična glupost koju je izmislio Staljin pošto je smatrao da su mu fašistički pokreti u Evropi glavni konkurenti.
Fašizam kao ideologija ni po čemu nije destruktivniji od komunizma, čak je i manje destruktivan.

Nacizam je naravno druga stvar.
49,99$ za tebe.
 
Hahahaha....odavno nisam pročitao ovako nešto? Hoćeš reći, telefon si kupio od Kineza u kineskom tržnom centru? Kinezi su dobri trgovci, umeju da obrade kupca. Ti si pristao na tu trgovinu a nisi morao? U čemu je problem?
Sad ćeš na osnovu toga sve iz kine tretirati kao krš? Smešno!!
Ovaj deo, sa bombardovanjem, izvini, koja je "suština fabule"? Mislim, ono, eto bombardovali su me Amerikanci ali zbog toga ne mrzim Ruse?
38,99$ za tebe, mora to rečitije!
 
Nigde na svetu ne postoji takav nadzor nad građanima kao u Kini.
Jasno je čega se crvena vlast plaši.
A za Rusiju znamo šta radi sa opozicijom.
sad otvori komp i procitaj sta pise na ploci na kartama, fenovima ili procu i memoriji.

crvena vlast se nicega ne plasi ako mislis na kineze...kineza ima taman toliko da nemaju potrebe za ikakvim strahom. kinezi imaju toliko kulture i tradicije da opet tesko da iko moze da im parira. znaci strah od njih ti je frustracija.

sta radi rusija sa opozicijom?
jel ih truje? :lol:
pa oni moraju siroti begaju u london sa ukradenim drzavnim parama osnivaju privatne banke
a drzava rusija ih napravila tajkunim pa odande pod zastitom pljuju svoju majku zemlju kako je gadna jel :lol:

u svakoj drzavi imas dileja koje joj zele lose
isto kao kod nas. tu nema blage veze politika.
svaka drzava takve debile tretira na isti nacin
kao i svakoga ma kako bio pametan ako svojim postupcima
moze na bilo koji nacin da unisti njenu homogenost.
 
38,99$ za tebe, mora to rečitije!
Ja ne prodajem bilo šta a i ne kupujem. Ne znam u kom kontekstu je tvja ponuda?
Pitao sam te, hoćeš reći, telefon si kupio od Kineza u kineskom tržnom centru? Kinezi su dobri trgovci, umeju da obrade kupca. Ti si pristao na tu trgovinu a nisi morao? U čemu je problem?
Takođe, eto bombardovali su me Amerikanci ali zbog toga ne mrzim Ruse?
 
Slušaj mene su kinezi prevarili prodali mi kineski krš od telefona uopšte sve iz kine je krš. Amerika me bombardovala 1999e a opet ne mrzim ruse kao vi degenerici.
main-qimg-3f2ba6cfb411de31739961fcab0b8bad-lq.jpg
 
sad otvori komp i procitaj sta pise na ploci na kartama, fenovima ili procu i memoriji.

crvena vlast se nicega ne plasi ako mislis na kineze...kineza ima taman toliko da nemaju potrebe za ikakvim strahom. kinezi imaju toliko kulture i tradicije da opet tesko da iko moze da im parira. znaci strah od njih ti je frustracija.

sta radi rusija sa opozicijom?
jel ih truje? :lol:
pa oni moraju siroti begaju u london sa ukradenim drzavnim parama osnivaju privatne banke
a drzava rusija ih napravila tajkunim pa odande pod zastitom pljuju svoju majku zemlju kako je gadna jel :lol:

u svakoj drzavi imas dileja koje joj zele lose
isto kao kod nas. tu nema blage veze politika.
svaka drzava takve debile tretira na isti nacin
kao i svakoga ma kako bio pametan ako svojim postupcima
moze na bilo koji nacin da unisti njenu homogenost.
Izgleda si i ti Made in china.
 
Audiatur et altera pars Audiatur et altera pars ili audi alteram partem
Jedno je od osnovnih pravnih načela u savremenom pravosuđu, preuzetom još iz rimskog prava "Neka se čuje i druga strana."
Samo se čista laž boji da se oglasi i druga strana! U opšte u ovom slučaju nije bitno ko je u pravu sve dok jedna strana nameće svoju istinu kao jedinu istinu!
Lično sam alergičan na svaki oblik ispiranja mozga. To što si ti dozvolio ili toga nisi ni svestan, nije ni važno. Važno je da se zna da se krši osnovno pravno načelo a nijega sam citirao.
Sve ostalo su besmislice i manipulacije.
Имаш право на мишљење и слободу да га пишеш, али и да сносиш последице кад шириш очигледне лажи преко медија као Руси и цоо...
 
Имаш право на мишљење и слободу да га пишеш, али и да сносиш последице кад шириш очигледне лажи преко медија као Руси и цоо...
Pa poenta je da je to pravo osporeno a ti nisi kompetentan da određuješ šta je očigledno ili ne. Ti si produkt dobro odrađene propagande a to je odlika ljudi podložnih manipulacijama. Od takvih se prave fanatici. Da si musliman već bi opasao dinamit oko struka i razneo neki tržni centar.
 
Pa poenta je da je to pravo osporeno a ti nisi kompetentan da određuješ šta je očigledno ili ne. Ti si produkt dobro odrađene propagande a to je odlika ljudi podložnih manipulacijama. Od takvih se prave fanatici. Da si musliman već bi opasao dinamit oko struka i razneo neki tržni centar.
Има закон да важи за све... за лажне инфо иде се у Падињак, на курс факт-чекинга за преварене новинаре самим собом
 
Autorska tema.

Znam više ljudi koji su imali dobar kućni odgoj, iz poštenih porodica, završili školu, studirali. Danas rade online za po par dolarčića savetuju, popunjavaju, projektuju, pišu žalbe, tužbe i svi bi redom dali život da rusija nestane u pepelu. Kada ih pitaš zašto odmah nađu milion razloga na nivou deteta predškolskog uzrasta. Odakle i kako se pune tom energijom nacizma i fašizma u 21 veku? Amerika se uopšte ne komentariše i ne dovodi u pitanje. Da žive na ulici sa milionima drugih bili bi presrećni.

Nekako mi korona kretenizacija ista kao i satanizacija rusije. Bukvalno u milimetar ista. Korona je smrtonosna. Rusi isto. Boriti se protiv nevakcinisanih. Protiv rusa isto. Ne slušati ništa ako se sumnja u koronu. Zabraniti ruske medije.

Da imaš neku korist nego si i dalje mali bedni crv koji životari od danas do sutra maštajući o materijalnim dobrima. A nemaš ni da se ogreješ jer je plin ruski, ni da se voziš ni poljoprivreda da radi jer je nafta - ruska.

Smetaju ti jeftini energenti hoćeš skuplje u svetu u 21 veku prevare, ratova i boleština? Pa dal si ti normalan?
Idi u Zagreb i ispred Zagreba protestvuj,ovde si sve ovo dzaba pisao a ime teme ti veze4 nema sa uvodnim tekstom tako da se ova tema treba obrisati.
 
Не знам, питај Патријарха Кирила - упућен човек
Дакле, старешина највеће православне цркве на свету је секташ, а само вас неколицина следбеника Акакија сте прави православци?

Типично секташко размишљање.
 

Back
Top